Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kemal019

herkeze iyi formlar;

arkadaşlar benim tuaf bir sorunum var.. telefon görüşmelerinde genellikle 10dk sonra ses kalitesi (hem benim sesim hemde karşı tarafın sesi ) düşüyor ve ardından görüşmeyi ya ben sonlandırmak zorunda kalıyorum yada hat kendisi kesiliyor..bunun bir nedeni var mı?

bir önceki telefonum xperia z1 di. ve ondada ilk aldığımda bu tarz sorunlar vardı sonra yanlış hatırlamıyorsam ayarlar --- çağrı menüsü altında "ekolayzır" ve "gürültü azaltıcı" gibi seçenekler vardı onlar üzerinde değişiklik yaparak bu sorunu çözmüştüm. ancak xperia xz de bu menüleri bulamadım ve dolayısıyla sorunu halledemedim..

yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

Hep mi oluyor? Acaba telefon çekmiyorsa 2gye falan mı geçiyor full çeken bir yerde tekrar deneyin isterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• orj kılıf satısa sunuldumu acaba ? ekran koruyucu vs bulan takan var mı
  • GranTurismo kullanıcısına yanıt
    devamlı oluyor hocam.. yok hep 4,5 g de telefon sürekli açık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkTime

Orijinal olarak aşağıdaki koruma kılıfları mevcut.

http://www.sonymobile.com/tr/products/accessories/style-cover-stand-scsf10/
    http://www.sonymobile.com/tr/products/accessories/style-cover-touch-sctf10/

O kılıfları biliyorum ama hiçbir yerde bulamadim

• beyler kutudan çıkan şarj aleti quick charge lı mı geliyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pcoyuncy

beyler kutudan çıkan şarj aleti quick charge lı mı geliyor?

Aynen hızlı şarj

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinalden alıntı: Pcoyuncy

beyler kutudan çıkan şarj aleti quick charge lı mı geliyor?

Aynen hızlı şarj

Hızlı şarj etmesi için özel bir şey yapmam gerekiyor mu hocam. Şuan çok hızlı gibi değil sanki 1 saatte %50 ye geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hangi satıcı , link alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinal olarak aşağıdaki koruma kılıfları mevcut.

http://www.sonymobile.com/tr/products/accessories/style-cover-stand-scsf10/
    http://www.sonymobile.com/tr/products/accessories/style-cover-touch-sctf10/

O kılıfları biliyorum ama hiçbir yerde bulamadim

SCTF10 hepsisony sitesinde satışta.

• Arkadaşlar hepsiburadadan almış olduğum telefon geldi ama kutu açılmış gibi duruyor. Sizde fotoğrafa bakıp yorum yaparsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokbiloz -- 10 Kasım 2016; 10:5:38 >

• Cok buyuk ihtimalle acilmis. Buraya da yazmistim, telefon konusunda hepsiburada'ya guven olmaz.

• Ürünün beyaz yuvarlak etiketi kesilmemiş ise açılmamış ürün. Hatta vatandaşlar fazladan pres jelatin yapmışlar. Sony telefonlarında dış jelatin bulunmaz.
  • Simdi daha dikkatli baktım da, beyaz yuvarlak guvenlik etiketinin eski izi gozukuyor. Tekrar yapistirilmis gibi.

• TurkTime kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler cevap için. Evet ürünü açtım ve ürün sıfır. Adamların günahını almışım. Telefon gerçekten çok iyi. Birde ön arka jelatin bulabilsem iyi olacaktı. Şunuda sorayım arabada şarj etmek için usb kablo her hangi bir usb c alsam uyar dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARNT

Hocam teşekkürler cevap için. Evet ürünü açtım ve ürün sıfır. Adamların günahını almışım. Telefon gerçekten çok iyi. Birde ön arka jelatin bulabilsem iyi olacaktı. Şunuda sorayım arabada şarj etmek için usb kablo her hangi bir usb c alsam uyar dimi?

Hocam hayırlı olsun benden tavsiye arabada şarj etme piline olumsuz etkisi olur

• Uyumludur. Fakat, arkadaşımızın da bahsettiği gibi araçta şarj etmeyi önermiyorlar. Benim önceki telefonum iPhone 5 batarya şişmişti. Değiştirdiğim servis araçta şarj ettiğin için olmuştur dedi. Alternatif akımdan dolayı dedi. En güzeli bir adet powerbank alıp araçta bulundurmak.
  • quote:

Uyumludur. Fakat, arkadaşımızın da bahsettiği gibi araçta şarj etmeyi önermiyorlar. Benim önceki telefonum iPhone 5 batarya şişmişti. Değiştirdiğim servis araçta şarj ettiğin için olmuştur dedi. Alternatif akımdan dolayı dedi. En güzeli bir adet powerbank alıp araçta bulundurmak.

Uygun voltaj ve amperli araç şarj cihazı telefona zarar verirmi,verirse neden verir?
  • Mikrofon kalitesi ve 5 yönlü sabitleme özelliği hakkında fikir vermesi adına basketbol maçından bir video yükledim. Yorgunluktan ellerim çok titredi çekerken. Video 1080p, 30 fps:

https://youtu.be/yUBmdGSwtWs

• quote:

Orijinalden alıntı: ARNT

Hepsiburadadan 2.400 tl ye satın aldık bakalım orman mavisi renginden hayırlısı olur inşallah.

nasıl güvenip alıyorsunuz hepsi burada gibi sitelerden yaa
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.