Şimdi Ara

Sony Xperia™ XA1 Ultra (Sony Mobile) - ANAKONU (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
719
Cevap
17
Favori
63.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ouzqan

Bir sorun olduğu kesin hocam. Bunu çözmenin 1. yöntemi de yazılım onarımıdır. Baktınız düzelmiyor servise gidecek mecbur.

Mediatek işlemcili Sony cihaz almam aldırmam hocam.
    Eminim cihazı görsen delirirsin telefonu çevirdikte 1 saniye sonra görüntü de hareket ediyor resmen

Birde benim telefon 8.0.1 değil bana neden gelmedi bu güncelleme acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DexterMorgan. kullanıcısına yanıt
    arada dağıtılmadığı oluyor. Eğer flashtool destekliyor ise onunla yazılım yükleyebilirsin.
  • ARKADAŞLAR BENDE YENI XA1 ULTRA ALDIM ÖN KAMERA BAZEN AŞIRI ŞEKİLDE KASIYOR VE OTOMATİK GECE MODUNA GEÇİYOR KAFASINA GÖRE. KAMERA OLAYI BENI PEK TATMİN ETMEDİ. 1400 LİRAYA UYGUN BİR TELEFON BENCE PIL OLAYI TAM 1 GÜN GİDİYOR

• quote:

Orijinalden alıntı: iscooooooo

ARKADAŞLAR BENDE YENI XA1 ULTRA ALDIM ÖN KAMERA BAZEN AŞIRI ŞEKİLDE KASIYOR VE OTOMATİK GECE MODUNA GEÇİYOR KAFASINA GÖRE. KAMERA OLAYI BENI PEK TATMİN ETMEDİ. 1400 LİRAYA UYGUN BİR TELEFON BENCE PIL OLAYI TAM 1 GÜN GİDİYOR
    Aynı sorun bende de mevcut ön kamera hayvan gibi droplu 10 fps falan su gibi akması lazım, onarım da yaptım değişmedi.@ouzqan

• Anlamadım bende çok kötü kasma var güncelleme beklemek lazım

• O zaman servise gidecek yapacak birşey yok.

@iskenderakcay54 bu saatten sonra bu cihaza güncelleme gelmez hocam.
  • Fiyatlar artmış

• tkar kullanıcısına yanıt
    millet nedense bu telefonu almaya başladı ondan dolayı olabilir.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Bence muadillere göre en avantajlı model.. Dolardan dahi etkilenmemişti. Xa2 ultra modeli de türkiyeye gelmedi nedense...

• quote:

Orijinalden alıntı: tkar

Bence muadillere göre en avantajlı model.. Dolardan dahi etkilenmemişti. Xa2 ultra modeli de türkiyeye gelmedi nedense...
    Sony Türkiye den çıktı hocam. Muadillerine göre avantajlı olsa bile anakart değişimde bile aynı sorunu veren cihaz üstüne yazılım güncellemesi de söz konusu değil. Geliştirici kanadı da zayıf bunu alacağınıza garantili 2.el xz1 alın daha iyi.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Türkiye den çıkacağını duymuştum. Xiaomi Huawei devam gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: tkar

Türkiye den çıkacağını duymuştum. Xiaomi Huawei devam gibi..
    Yurt dışından hala sony alınabilir. Xioami de garanti desteği yok gibi birşey cihazlar da global rom çin rimu gibi saçmalık var. Huawei tercih edilebilir.
  • Sony pişmanlık tır 1guncelleme veriyor satışı tutmayan tellere. Xiaomi alın servisleri her yerde var. Mağazaları da var, yada note9 al geç derim.

• Değerli arkadaşlar yetkili servis olarak sadece kvk mı bakıyor, teleservice bakıyor mu sony xperia cihazlara, cihaz ekranı kendi kendine işlem yapıyor dokunmatik sapıttı, şebeke gidip geliyor gün içerisinde, ön ve arka kamera odaklamıyor, şarj soketi sorunlu oynamadan kurcalamadan şarj almıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizci535

Sony pişmanlık tır 1guncelleme veriyor satışı tutmayan tellere. Xiaomi alın servisleri her yerde var. Mağazaları da var, yada note9 al geç derim.
    Bu zaten Sony genel özelliğidir ki Samsung olsun huawei olsun daha Sony e yaklaşamadılar bile.

Amiral gemilere 2 ana güncelleme
    Orta seviye modellere 1 ana güncelleme kesin gelir.

@dobrasam Teleservice hem sony ile anlaşmasını bitirdi hemde Türkiyeden çekildi. Kvk ya yollayacaksınız.
  • Değerli arkadaşlar kvk kartal cihazında bir kaç çizik olduğu bahanesi ile darbe görmüş kullanıcı hatası dedi 750 TL panel değişim ücreti talep ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dobrasam kullanıcısına yanıt
    böyle durumlarda teleservice e verip yaptırabiliyorduk ama şu an yapacak birşey yok. sony mobile ile görüşün belki hallederler ama pek sanmıyorum.
  • XA1 serisi kullanıcılarına müjde !!

48.1.A.2.77 numaralı yeni sürüm yolda.
  • beyler xa1 ultra kullanıyorum. telefon aşırı yavaş şarj oluyor. bir saatte %30, %40 anca dolduruyor soketteki sıkıntıdan dolayı. garantiye versem en erken 1 ayda gelecek yedekte de telefon yok. aynı sorunla karşılaşan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tasmalı Kedi

beyler xa1 ultra kullanıyorum. telefon aşırı yavaş şarj oluyor. bir saatte %30, %40 anca dolduruyor soketteki sıkıntıdan dolayı. garantiye versem en erken 1 ayda gelecek yedekte de telefon yok. aynı sorunla karşılaşan var mı?
    aynı sorunla karşılaşan servise veriyor zaten hocam başka yapabilecek hiçbir şey yok siz farklı şarj aletide, kablo da deneyin belki sorun onlardadır
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.