Şimdi Ara

-Sony XPERIA™ XA1 PLUS- [ANAKONU]-YENİ GÜNCELLEME (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
4
Favori
29.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygulamalar ve bildirimler - bildirimleri yapılandır -bildirimler sekmesini seçin ardından sağ üst köşede 3noktayi tıkla ve sistem işlemlerini göster tıkla.Daha sonra alttaki seçeneklerde sistemi arayüzü tıkla ardından bildirim noktasına izin ver seçeneğini pasif hale getir sonra uyarılar kısmını tıkla ardindan önem sekmesini çıkan seçeneklerden düşük işaretle.

En son olarak ta uygulama ve bildirimler menusunden-uygulama bilgileri -sist arayuzu- depolama sekmesini açıp önbelleği temizle tıklayarak büyük ihtimal verilen hatalardan kurtulacaksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sawash35 kullanıcısına yanıt
    Yaptım bakalım, teşekkür ederim yardım için.

• risus_185 kullanıcısına yanıt
    İnşallah çözüm olur birde bu durumu şikayet şikayet com üzerinden belirtip Sony Mobile Türkiye müşteri hizmetlerini arayarak sorunu söylersen iyi olur çünkü nekadar fazla kişi bu konuda dönüş yaparsa o kadar ciddiye alınıriz ayrıca yöntem ise yarayıp yaramadığını hakkında bilgilendirirsen sevinirim

• sawash35 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu saatten sonra istediğin kadar mesaj topla hiçbirşey olmaz. Adamlar Türkiye den çıktı XA1 için yazılım desteği de nerdeyse bitti. Diğer Mediatek işlemcili sony telefonlarda olduğu gibi bu da sorunlu bırakılacak.
  • J7 primedan gecmeye deger mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: KERPETEN ALİ

J7 primedan gecmeye deger mi?
    sakın yapma. Sony nin mediatek işlemcili hiçbir telefonu alınmaz.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Peki hangi sony telefonu oneririsin mesela z5 premium gibi 1200 1300 bandinda hangi sony alinabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KERPETEN ALİ -- 12 Aralık 2018; 8:7:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KERPETEN ALİ

Peki hangi sony telefonu oneririsin mesela z5 premium gibi 1200 1300 bandinda hangi sony alinabilir
    2. XZ1 ler 1700-1800 bandına satılmaya başladı hocam onları tercih edebilirsin. Yada nokia 8 e bak istersen.
  • Merhaba.
    Cihazı bilgisayara tanıtamıyorum.Driver da bulamadım doğrusu xa1 ve xa1 ultra var plus modeli yok.
    xperia companion mu her neyse onu da yükledim hiçbir şekilde bağlanamıyorum.Yardımcı olabilir misiniz ?
  • Bilgisayardaki tüm driverları temizleyip baştan yükleme yapın hocam.
  • Arkadaşlar sony XA1 plus aldım bende iki ay önce. Bu sistem hatası neredeyse her gün oluyor. Aynı şikayeti paylaşan arkadaşlar son olarak ne yaptılar yardımcı olur musunuz

• Bende her gün sistem hatası alıyorum arkadaşlar, sorunu çözebilen oldu mu ?
  • HectorBarbossa kullanıcısına yanıt
    sistem hatasını servise yollayacaksınız düzelirse ne ala düzelmez ise direk tüketici heyeti
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    900 tl ye garantili xa1 plus buldum alayim mi ? Yoksa s7 edge mi alsam ?

Butceyi arttirmakta istemiyorum ama piyasada soyle 2000 tl altina mp3 kulaklik sesi iyi veren,sarji uzun giden ve kasmayan donmayan 3-4 yil goturecek telefon yok mu arkadas bulamadim gitti.

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    s7 al buna bulaşma
  • Son %1 şarj da 10,5 saat ekran süresi ile almışlığım var.
    Hiç sorun yaşamadığım bir telefon.
  • bizde sadece 4g full çekmiyor onun haricinde sorun yok
  • XA1 serisi kullanıcılarına müjde !!

48.1.A.2.77 numaralı yeni sürüm yolda.
  • 2 hafta önce aldım telefonu bende de maalesef durduruldu hatası veriyor. Müşteri hizmetlerini aradım güvenli moda al sorun çıkmazsa uygulamalardandır dedi. Şimdi benim anlamadığım o kadar uygulama arasında sorunlu olanları nasıl tespit edicem. Deli ediyor bu sony insanı.

• halilrenas H kullanıcısına yanıt
    Bu telefonun genel sorunu hocam aynı sorundan 3 kez garantiye verip tüketici hakem heyeti üstünden iadeye gidin.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.