Şimdi Ara

Sony Xperia X (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.373
Cevap
31
Favori
126.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İflas erteleme almışlar fakat çalışıyorlar. Turkcell'de bu cihaz 2.500 TL isteyen varsa alabilir :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Yok hocam demek istediğim, telefonu alsak ve göndermeme durumları olsa ne yapacağız?
  • Sahîpkıran kullanıcısına yanıt
    Bakalım göreceğiz. Geldiğinde ona göre yazarım... Ha ne olur tüketici haklarına başvurulur, çektikleri para belli banka belli e postaya satış onayı belgesi geliyor... Burası Türkiye diğer batmayan firmalar parayı alıp ürünü göndermese veya salatalık çıksa nasıl kanıtlayacaksın :) umarım çabuk yollarlar sabırsızlanıyorum. 10 iş günü dediler

Hangi siteden aldınız hocam gelince alıntılarsanız sevinirim alirsam siyah rengini istiyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzhandere5858 kullanıcısına yanıt
    Siyah zor bulunuyor.http://www.gold.com.tr/sony-xperia-x-siyah-cep-telefonu_u
  • quote:

Orijinalden alıntı: lestet

10-15 dakika video çekseniz dahi 30 veya 60 fps de kamera kapanmıyor mu?

60 fps'de 15 dakika video çekmeyecektir. En azından benim cihazda durum böyle. 30fpsde ise yaz harici dönemlerde sıkıntı olmaz.

• lestet L kullanıcısına yanıt
    telefonun kamera ısınmasının en büyük nedeni güneş altında çekim yapılması. güneş altında full parlaklık 3 dakika 60 fps çekim yaptı. Ev ortamında ise 15 dk çekim yaptı. Yine güneş altında full hd 30 fps 5 dk. hd ise 10 dk çekim yaptı. Güneşli 30 derece üstü havalarda ciddi fark ediyor. Ayrıca htc camera uygulamsını inidirdim 60 fps çekimi olmuyor ama 30 fps full hd çekim yapıyorum sıcak havalarda kapanma riski olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macheda10 -- 26 Eylül 2017; 11:52:41 >
  • Telefon ekranı kapalıyken saati görebileceğimiz uygulama varmı

Son durum nedir hocam?
  • Sahîpkıran kullanıcısına yanıt
    Hafta içi gelecek diyorlar beklemedeyim
  • Ortalama Ram kullanımınız ne hangi değerlerde?

Benim Android, Sist, Klavye ve Google Play 1,9 falan kullanıyor çok değilmi

• Bu telefonla video çekmek tam bir işkence kafasına göre ya kaydediyor ya kaydetme döngüsü sürekli dönüp en son kafayı yiyip kapanıyor yada video hiç açılmıyor şimdiye kadar sony harici telefon kullanmadım ( xperia go,z1 compact, z2 ve şimdi bu) bir daha asla almayı düşünmüyorum başka var mı bu tarz sorunları olan?

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    Hard reset atmayı denediniz mi?

https://m.youtube.com/watch?v=X5xgjczUf3I

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgaflz

Ortalama Ram kullanımınız ne hangi değerlerde?

Benim Android, Sist, Klavye ve Google Play 1,9 falan kullanıyor çok değilmi

benim 2
  • uzak durun bu telefondan o kadar söyleyeyim

30sn sonra kamera ısındı bazı özellikler devre dışı diye yazı çıkıyor ekrana kamera ısınma problemi daha sıfır telefondu

bi 30 sn daha geçiyor bu sefer ekranda kamera çok ısındı kapatılacak deyip şak kapatıyor, bakın henüz çekim falan yapmadık sadece stand byda açıktı

bir diğerinde ev arkadaşımın 20 gün sonra çerçeve ekrandan ayrılmaya başladı servisten güncelleme bekleyin olmazsa değiştiririz dediler, çerçeve ekrandan ayrılıyor adam güncelleme bekleyin olmazsa değiştiririz deyip çat kapattı telefonu

yarı fiyatına zor sattık bu kadar rezil kepaze bir ürün olamaz

bunu yapan adam kamera koyduk buna bi bakalım nası çalışıyor demiyor mu diyor da ittir gitsin nolacak, kendi ayrı dert servisi ayrı dert

param çok biraz servislerle güreşeyim dalaşayım sinirim bozulsun param da çöpe gitsin diyorsanız hemen alın

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

Bu telefonla video çekmek tam bir işkence kafasına göre ya kaydediyor ya kaydetme döngüsü sürekli dönüp en son kafayı yiyip kapanıyor yada video hiç açılmıyor şimdiye kadar sony harici telefon kullanmadım ( xperia go,z1 compact, z2 ve şimdi bu) bir daha asla almayı düşünmüyorum başka var mı bu tarz sorunları olan?

Birkaç sayfa önce ben de bu soruna değinmiştim. Kendi kamera uygulamasına güvenip de video kaydı başlatmayın, kaydedemiyor bazen. Çok önemli bir kayıt başlattıysanız sinir krizi geçirip telefonu kırdırır adama bu problem. Çözüm ise alternatif kamera uygulamaları ile video kaydı yapmak.

Ben de Z2'den bu cihaza geçtim. Z2'de hiç böyle sorunlar yoktu.

• Arkadaşlar ekim ayı güvenlik güncelleştirmesi gelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Immortall

Arkadaşlar ekim ayı güvenlik güncelleştirmesi gelmiş.

güncelledim.
  • Bende bu cihazdan dün aldım garanti geçerlilik tarihi 22.08.2018 diyor 2 sene olması gerekmiyormuydu? Fatura tarihi 4 Ekim 2017...!?
    Bir sene bile görünmüyor garanti ı 😡

Ayrıca hepaiburadadan aldım içinde kurulu Turkcell uygulamaları var, bence olmamalıydı, nasıl sizdede mi bu şekilde ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beykozz -- 4 Ekim 2017; 22:14:53 >
  • Acaba yenilenmiş ürün mü aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kronik Farenjit -- 5 Ekim 2017; 7:13:19 >
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.