Şimdi Ara

Sony Xperia X (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.374
Cevap
31
Favori
126.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Millet elimde xperia x için çıkma parçalar var isteyen olursa bana ulaşabilir. Parmak izi, on off flexi, hoparlörler, arka ve ön kamera titreşim motoru batarya falan. Pm atabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sormak istediğim birşey var. Telefonun kendine özel bir kulaklığı mı var? Kulaklık takıyorum ama ses geliyor ama kulaklıktan ses gitmiyor başka sorun yaşayan var mı?

• Merhaba telefon araması sırasında ekran kararıyor. Ve konuşma bitince de karanlık oluyor bit türlü aramayı kapatamıyorum . Karşı taraf kapatana kadar... çözümü var mı acaba ?

• tufanhas T kullanıcısına yanıt

telefonun üst tarafında ekran kalkmışsa ondandır elinle telefonun sağ üst köşesine doğru bastır aramayı kapatıcağında

• Şu yaz günlerinde telefon daha çok ısınıyor ısınmanın sonucunda ekran parlaklığını kısıyor telefon. Ekranı dışarda güneş altında görmek neredeyse imkansız oluyor. Dün biraz araştırdım bir çözüm buldum eğer denemek isteyen varsa yapabilir. Normalde sony 2 tip ekran parlaklığı limiti koymuş. biraz ısınınca maksimum parlaklık 4095 den 3244e düşüyor benim telefonumda neredeyse sürekli 3244 oluyor. 1-2 dakika kullanımda direkt limit çalışıyor. 2.limit de 2602 ye düşürüyor ben ilk limiti kapattım yani 3244 e düşmüyor şu an parlaklığı. Yani telefon iyice ısınana kadar parlaklığı düşürmüyor

bunu da şu şekilde yapıyoruz

Vendor ardından etc klasörüne giriyoruz orda thermanager.xml dosyası var onu açıp en altın üstündeki display backlight protection bölümünde level="1" olan kısmı level="off" olarak değiştiriyoruz ve telefon çok ısınmadığı sürece parlaklığını kısmıyor ne olur ne olmaz diye 2602 ye düşüren kısmını ellemedim denemek isteyen varsa denesin

Bir de ghost screen yaşayan varsa beyaz dengesi ayarından kırmızıyı 120 yeşili 112 maviyi 105 yapsın o da büyük ölçüde düzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PislickB3 -- 12 Haziran 2021; 13:25:36 >

• arkadaşlar telefonumu arayanlar bazen ulaşamıyor, şebeke çekiyor gösteriyor, tlf açıp kapatmak zorunda kalıyorum. sim okuma yerindemi problem var acaba. tlf başka sim ilede denedim aynı problem var

telefonun şebeke çekmeme problemi var. biraz araştırdım sony lerde klasik sorunmuş . bu sorunu yaşayıp çözen arkadaş var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi science40 -- 13 Eylül 2021; 20:7:28 >
  • Bu cihazda ubuntu touch deneyimleyen var mı?

• Yakın zamanda bataryayı değiştiren var mı ? Tavsiye edebileceği yer veya ürün varsa çok güzel olur

• Yedek için almak istiyorum ne dersiniz?

• StartaBafras kullanıcısına yanıt

takip +

• Elektrotek kullanıcısına yanıt

Eklenmiş Deneyen oldu mu?

Sony Xperia Xwiki.lineageos.org
    Info about suzu | LineageOS Wiki
    https://wiki.lineageos.org/devices/suzu/
  • Stumaster kullanıcısına yanıt
    Gözümde canlanır koskoca mazi 😔

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ne güzel telefondun sen sony.

senden sonra xiaomi ye geçtik 3.yıldayız güzel tlf biraz yavaşlamaya başladı. ufaktan 5. yıla doğru giderken

yeni tlf bakmaya başladık yavaştan yavaştan.

ya noting olacak yada tecno camon un bir modeli olacak poco olmayacak karar verdim.

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.