Şimdi Ara

Sony Xperia X (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.374
Cevap
31
Favori
126.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence de yenilenmiş (tamir görmüş) ürün almışsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten içinde turkcell uygulamaları gömülü olması şüphelendirdi önce, sizde garanti süreleri fatura tarihi ile aynı mı ilerliyor, 24 ay? bana gönderdikleri cihazın garantisi telefonda bir yıldan az görünüyor,

Zaten hepsiburada kadar leş bir sistem yok hiç iyi niyetli değiller başıma ilk defa böyle bişi gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Beykozz

Bende bu cihazdan dün aldım garanti geçerlilik tarihi 22.08.2018 diyor 2 sene olması gerekmiyormuydu? Fatura tarihi 4 Ekim 2017...!?
    Bir sene bile görünmüyor garanti ı 😡

Ayrıca hepaiburadadan (D market) aldım içinde kurulu Turkcell uygulamaları var, bence olmamalıydı, nasıl sizdede mi bu şekilde ??

şimdi ne yapabilirim diye düşünüyorum,mide bulandı bikere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beykozz -- 5 Ekim 2017; 11:27:2 >
  • quote:

quote:

Bende bu cihazdan dün aldım garanti geçerlilik tarihi 22.08.2018 diyor 2 sene olması gerekmiyormuydu? Fatura tarihi 4 Ekim 2017...!?
    Bir sene bile görünmüyor garanti ı 😡

Ayrıca hepaiburadadan (D market) aldım içinde kurulu Turkcell uygulamaları var, bence olmamalıydı, nasıl sizdede mi bu şekilde ??

şimdi ne yapabilirim diye düşünüyorum,mide bulandı bikere

Hocam hemen panik yapma. Hepsiburada'dan alınan X'lerde Turkcell Rom kurulu. Turkcell'in stoğundan alıp sattıkları için... Benimki de Turkcell rom ile gelmişti.

Garanti geçerlilik yazısına gelirsek, her ülke 2 sene garanti vermiyor cihazlara. Mesela telefona Rusya romu kurarsan garantiyi 1 sene gösterir, Türkiye romu kurarsan 2 seneye çıkar.. CihaZın içinde gelen romdan kaynaklı o yazı.

Hemen Flashtool ile güncel Customized-TR rom atın sıfırdan ve tekrar kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanane900 -- 5 Ekim 2017; 11:51:38 >

• quote:

zaten içinde turkcell uygulamaları gömülü olması şüphelendirdi önce, sizde garanti süreleri fatura tarihi ile aynı mı ilerliyor, 24 ay? bana gönderdikleri cihazın garantisi telefonda bir yıldan az görünüyor,

Zaten hepsiburada kadar leş bir sistem yok hiç iyi niyetli değiller başıma ilk defa böyle bişi gelmedi

Panik yapmanızı gerektiren bir durum yok şimdi sakin olun

Cihazınız 2 yıl sony eurasia garantisi altında 1 yıl görünme sebebi uluslararası garanti süresinin genel olarak 1 olmasından kaynaklı ancak Türkiyede garanti süresi fatura tarihinden itibaren 2 yıl

Turkcel uygulamaları bendede vardı hepsini devre dışı bıraktım ve kullanmıyorum cihaz muhtemelen Turkcelden gemiştir ve sıfır cihaz tamir söz konusu olamaz.

Normalde Turkcel satabilseydi 2400 tl den satılıyor olurdu satılmayınca uygun fiyata hepsiburada.com satmaya başlamış

Ben aylardır kullanıyorum çok memnunum ve bir sorun yaşamadım

Kamera ısınıyor kapanıyor şikayetleri var ama tamamen doğru değil havanın aşırı sıcak olduğu günlerde yapıyor bu durumu

Mesela dün 12 dakika 60 fps video çektim baktım kapanmıyor ben kendim kapattım kamerasa sorun yok yani

• hb yazdım bir açıklama yaparlar bekliyorum, benim cihazda da şuan sıkıntı görünmüyor sıfır cihaz fakat garanti 9 ay gösteriyor, değişim cihazı olup olmadığı nı öğrenmek lazım

• quote:

hb yazdım bir açıklama yaparlar bekliyorum, benim cihazda da şuan sıkıntı görünmüyor sıfır cihaz fakat garanti 9 ay gösteriyor, değişim cihazı olup olmadığı nı öğrenmek lazım

Değişim cihazı yollamazlar bunu nerden aklınıza getiriyorsunuz.

Size gelen cihazın aynısı banada geldi kaç aydır kullanıyorum turkcel uygulamaları vardı ve garantiyi 1 yıl gösteriyordu

Ama garantisi resmi olarak 2 yıl

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    havanın aşırı sıcak olduğu günlerde 1 dakikada kapanıyor kamera normal zamanda ise 3-5 dakika arasında. biz malımızın düşmanı mıyız :) maalesef böyle kamera video işleri için alacaksanız sakın almayın kırarsınız telefonu.
  • Bende telefonu yeni aldım. Güncelleme yapsam mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lestet

havanın aşırı sıcak olduğu günlerde 1 dakikada kapanıyor kamera normal zamanda ise 3-5 dakika arasında. biz malımızın düşmanı mıyız :) maalesef böyle kamera video işleri için alacaksanız sakın almayın kırarsınız telefonu.

Malının düşmanı değilsin ama buradaki yorumlarda biraz abartı var ben farklı bir cihaz kullanmıyorum 3-5 dakika demişsin bende 12 dakika video çektim diyorum kapanmadı

Bu şu demek değil cihaz ısınıp kamerayı kapatmıyor demiyorum elbette böyle bir durum var

• Sahîpkıran kullanıcısına yanıt
    güncellemem 2 gün sürdü 3g ve 4g ile çok güncelleme var şuan 7.1.1 kolay gelsin

• Arkadaşlar ekran sararması gibi sol alt kısımda ekran parlaklığı oldu. O kısmın parlaklığı arttı.. Sinir bozucu bir durum acaba biraz daha beklesem mi servise yollasam mı

• tolga68 kullanıcısına yanıt
    Bende de var beyaz ekranda belli oluyor solda ")" ")" şeklinde iki adet yukardan aşağıya bir sararma var 1,5 mm kalınlıgında
  • Arkadaşlar,

Rehberdeki kişilerin 4 ledi, nasıl desem diyeyim ki Ahmet 4 defa sıralanıyor rehberde her isim kişi böyle,

Google baktım muteber bir çözüm bulamadım.

Belki başınıza gelmiştir çözmüşsünüzdür.

100 kişi varsa oldu 400 kişi...

Teşekkürler

• sendemail kullanıcısına yanıt
    Benim de başıma geldi. Uygun bir çözüm bulamayınca oturup tek tek sildim. Allahtan ben de çift çift olmuştu kayıtlar. 4 tane olsa kafayı yerdim temizlerken.

Bu olay sanırım yedeklemeyle ilgili. Telefonu sıfırlamıştım. Daha sonra google drive'dan yedeği indirdim. Sim kartla beraber kayıtlar çifter olmuştu.
  • Xperia X

• Arkadaşlar telefonun arka kamerası, özellikle geceleyin gerçekten kötü çekiyor. Ben mi acaba ayarlayamadım diye soruyorum kendime. Sizin kamera ayarları nasıl, yapmam gereken özel birşey var mı?
  • Telefonu Uçak moduna alıp tekrar kapattığım zaman, Bluetooth kendiliğinden aktif oluyor bu neden, sizdede mi böyle

• Aynen öyle telefonu onardım yine olmadı sony bilerek böyle yapmış heralde.

• Arama yaparken sol üst tarafta yuvarlak içinde çizgi neden çıkıyor?

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.