Şimdi Ara

Sony Xperia Tipo hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar xperia tipo kullanıcısıyım tel modem olarak kullanıp pc den nete bağlanmak istiyorum sınırsız netim var hattımda bilgi olan varsa paylaşırsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratpalio16 -- 3 Kasım 2012; 13:59:25 >

• bu telefondan memlunmusun ?
  • ayarlar > kablosuz özelliği ve ağlar >diğer > internet p.ve taş. hotspottan yapabiliyrsun yapılandırdığın wireless ağına bilgisayarından bağlanıyorsun bir kere yapmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverick__

ayarlar > kablosuz özelliği ve ağlar >diğer > internet p.ve taş. hotspottan yapabiliyrsun yapılandırdığın wireless ağına bilgisayarından bağlanıyorsun bir kere yapmıştım

arkadaşım ben bu tella hat üstünden bağlanıcam nete wifi ile değil wifi ile bağlanıcak olsam pc wriless kullanırım değilmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratpalio16 -- 5 Kasım 2012; 10:36:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratpalio16

quote:

Orijinalden alıntı: maverick__

ayarlar > kablosuz özelliği ve ağlar >diğer > internet p.ve taş. hotspottan yapabiliyrsun yapılandırdığın wireless ağına bilgisayarından bağlanıyorsun bir kere yapmıştım

arkadaşım ben bu tella hat üstünden bağlanıcam nete wifi ile değil wifi ile bağlanıcak olsam pc wriless kullanırım değilmi ?

Oops...yanlıs okumusum ben kusura bakma onu hiç denemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu şekilde deniyorum tarif ettiğin gibi wifi hotspot yapılandırdan güvenlik ve şifre giriyorum pc ye hat üstünden kablosuz olmadan bağlanabiliyorum güzel bir özellik sony yapmış yine :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.