Şimdi Ara

Sony Xperia SP {1.7Ghz-Dual Core|4.6'' HD BE2|8MP Exmor RS|1GB RAM} (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.940
Cevap
49
Favori
276.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonun kasası çizilen arkadaşlar acaba sert oturtmalı flip kapaklı kılıflardan mı kullanıyorlardı ?
    ben telefonu aldığım gün kılıfa soktum ama o gün bu gün çıkacak gibide durmuyor :) o kadar sert sarmış telefonu
  • Stamina mod düzgün göstermiyor bende.Henüz 5 gün yazdığını göremedim.Bir ayarı mı var acaba?
  • Geçmiş olsun. Güzel bir kılıf alırsanız bu soyulan kısım gözükmez sanırım. Ama telefon rengi siyah olsa sanırım daha çok göze çarpar gibi geliyor. Tekrar geçmiş olsun, en kötü sorunu bu olsun...
    Saygılarımla...
  • Arkadaşlar bir xperia p kullanıcısıyım.. bu telefona gözüm kaymıyor değil almaya niyetliyim.. sizce değiştirmeme değermi birde hangi rengi daha kullanışlı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

tahmini bekleme süremi kest

Şarjım hep 2 günü çıkartıyor (günde 2 saat internet + 30 dk telefon görüşmesi + 1 saat uygulama + gps + kamera vs.. )
    Ortalama yoğunlukta cihaz kullanan birisiyim

Nasıl yaptığıma gelirsek 'Zayıf Pil Modu' nu %99 da da aktifleştiriyorum. Benim izin verdiğim Whatsapp aktif sadece. Wifi ve mobilşebekeyi sürekli açık tutmuyorum.

Aynısını bende yapıyorum ama bir gün yazıyor bende var mı bunun başka yolu. Şarjım tahminden çabuk bitiyor

• Cidden çok hoşuma gitti ama yapabilir miyiz bilmiyorum Keşke Türkiye'ye de gelse denesek canlı görsek şunları ama daha adamakıllı kılıflar gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada arkadaşlar biraz önce şu iki kılıfı beğendim aldım. Beyaz cihazlara çok güzel yakışacaklarını düşünüyorum. Aynı satıcının freeshiping başka renkte aynı ürünleri var.
    Toplamda 6.30 TL ve 4,25 Tuttu.

1. si
    http://www.ebay.com/itm/251291878748?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

2.si

http://www.ebay.com/itm/121162286107?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Not: Önceden sert kapaklı kılıf kullanıyordum ama bazı arkadaşların cihazlarının çizildiğini gördüğüm için sert malzemeden kaçınıyorum artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowmexo -- 6 Eylül 2013; 12:30:16 >

• Arkadaslar,ekran belirli sureden sonra kapandigi zaman(1 dk,5dk secilebiliyor sanirim)hep sagdaki guc tusundan mi acabiliyoruz?Baska bir yerden de yolu varmidir?Tskler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal_sfl

Cidden çok hoşuma gitti ama yapabilir miyiz bilmiyorum Keşke Türkiye'ye de gelse denesek canlı görsek şunları ama daha adamakıllı kılıflar gelmedi

çok hoşlar ama ben şahsen uğraş gerektirecek şekilde takılabileceklerini düşünüyorum. ayrıca bunları kullanabilmek için telefonu çok temiz kullanmak lazım. sert kapaklı kılıflardan uzak durmak vs gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: riggsmartin

Arkadaslar,ekran belirli sureden sonra kapandigi zaman(1 dk,5dk secilebiliyor sanirim)hep sagdaki guc tusundan mi acabiliyoruz?Baska bir yerden de yolu varmidir?Tskler...

ekran kararma süresini ayarlar - ekran - uyku - kısmından yapılabiliyor. Ancak telefonu başka bir şekilde açmayı derken enerji butonunun görevi odur zaten.
    Farklı bir açış belki sadece magnetik kılıflar vasıtası ile olabilir yada NFC yi ekran kapalı ikende aktif kullanabilirsek gene manyetik bir hareket ile ve bir yazılım vasıtası ile birşeyler yapılabilir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowmexo -- 6 Eylül 2013; 13:06:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: riggsmartin

Arkadaslar,ekran belirli sureden sonra kapandigi zaman(1 dk,5dk secilebiliyor sanirim)hep sagdaki guc tusundan mi acabiliyoruz?Baska bir yerden de yolu varmidir?Tskler...

smart screen uygulaması ile ana ekrana widget'i koyup hem widget'e dokunduğunda tuş kilidi yapar istersen de uygulama ayalarından 'How to screen on' kısmından ilk seçeneği seçerek, elini 'sony' yazan üst kısma yaklaştırdığında ekran otomatik olarak açılır. Telefonun her yeri sensörden geçilmiyor zaten :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: yldrmhukuk

Konuşmacının sesini arttırma butonunu tıkladığımda ilginç bir cızırtılı sesle karşılaşıyorum. Rica etsem şu ayarlardan hangilerinin tikli olduğunu söyler misiniz? Clear Phrase, xLoud, mikrofon gürültü azaltma, ekolayzır (hangi seçeneği işaretli)

hocam benim sadece mikrofon gürültü azaltma tikli, ekolayzır modu- normal olarak seçili,
    diğer konuşmacının sesini artırma ve yavaş konuşma işaretsiz, bu şekilde gayet net, duyulabilir ve yüksek ses alıyorum,
    clear phase ve xloud da tikli, fakat bunların konuşmayla alakası yok bildiğim kadarıyla müzik çalarla alakalı şeyler,

ama şunu söylemeliyim ben daha önce turkcell kullanıyordum, suan da avea dayım ve arasıra şebeke zayıfladığında sesi duymakta zorlanıyorum turkcelle göre

• arkadaşlar telefon bay baya şişmeye başladı bugün format atıyım diyorumda nasıl atıcaz
  • renavatio999 kullanıcısına yanıt
    clear phase sesi düzeltir xloud yükseltir cleat phaseyi tiklemeyin bende sadece xloud aktif ahize seside gayet yüksek
  • eylül de yazılım var diyorlardı ne oldu acep
  • SP nin arka kapağında çizilme kirlenme gibi sorunlar yaşayan arkadaşımız var mı ?
  • ya arkadaş şu telefona bir an önce adam gibi bir güncelleme gelsin, nedir bu kameranın hali ya, akşam akşam çakma plastik sams s4 mini fanlarına madara olduk, bırak otomatik modu, o kadar foto mak. bilgisine rağmen manuel ayar da bile rezil rüsva olduk, onun yanında bizimki bırak foto çekmeyi sanki pastel boyayla resim yapıyor :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: renavatio999

ya arkadaş şu telefona bir an önce adam gibi bir güncelleme gelsin, nedir bu kameranın hali ya, akşam akşam çakma plastik sams s4 mini fanlarına madara olduk, bırak otomatik modu, o kadar foto mak. bilgisine rağmen manuel ayar da bile rezil rüsva olduk, onun yanında bizimki bırak foto çekmeyi sanki pastel boyayla resim yapıyor :P

Hocam sen s4 mini ile çektiğin fotoğrafları kendi telefonuna attın mi,samsung amoled ekrandan dolayı güzel gösteriyor fotograflaRı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, güncelleme sonrasında telefonun alt kısmında bulunan LED UYARI BİLDİRİM ışıkları yanıp sönmüyor.

Bu sorunu çözebilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.