Şimdi Ara

[ Sony Xperia Sola { 1 GHz DC - 512MB | 3.7' FWVGA LCD | 5MP - AF - 720p | NFC ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.682
Cevap
42
Favori
341.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet şekil semalde tek falsolsu o çıkıntı gibi dürüyor? Ama çok ince o çıkıntı. Sorun olmayacaktır inşallah.
    Birde o çıkıntının bittiği yerde bildirim ışığı yanıyor galiba, doru müdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LSG

Evet şekil semalde tek falsolsu o çıkıntı gibi dürüyor? Ama çok ince o çıkıntı. Sorun olmayacaktır inşallah.
    Birde o çıkıntının bittiği yerde bildirim ışığı yanıyor galiba, doru müdür?

evet ortasında ufak bi beyaz ısık var gibi geldi bana yine de geld,igi zaman görecegiz bu ay sonu geleck...
  • Boyutları itibari ile İPHONE4 ile çok benzer, büyük sayılmaz, ideal benim acımdan.

Fakat p'nin fiyatını gördükten sonra sola 'nin 1 kağıttan aşağı olmaz gibi geliyor. : (
  • quote:

Boyutları itibari ile İPHONE4 ile çok benzer, büyük sayılmaz, ideal benim acımdan.

Fakat p'nin fiyatını gördükten sonra sola 'nin 1 kağıttan aşağı olmaz gibi geliyor. : (
    Herkesin aksine basamaklı tasarımı olağanüstü beğendim,Xperia U'nun konusuna alacağımı yazmıştım fakat 2-3 gündür Sola ile U arasında gidip geliyorum.

Tasarım açısından telefonun arkasının düz olması çok hoş duruyor diğer NXT serisine göre.

Kamera U ile aynı ekran solada biraz daha büyük ve Sola başta hafıza olmak üzere özellik açısından biraz daha dolgun.

Türkiye'de resmi çıkışı ile ilgili bir bilgi varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Herkesin aksine basamaklı tasarımı olağanüstü beğendim,Xperia U'nun konusuna alacağımı yazmıştım fakat 2-3 gündür Sola ile U arasında gidip geliyorum.

Tasarım açısından telefonun arkasının düz olması çok hoş duruyor diğer NXT serisine göre.

Kamera U ile aynı ekran solada biraz daha büyük ve Sola başta hafıza olmak üzere özellik açısından biraz daha dolgun.

kardeş öncelikle seninle aynı düsüncelere sahibim bende u ile sola arasında gidip geliyorum sola daha sağlam duruyor ekran biraz dha buyuk telefon daha ince arka taraf çok hoş ama bundada görüntülü görüsme yok ve ekran cıkıklıgı sıkıntı yaratabilir ama tabi ki ele alıp incelemek gerekiyo ne derece iyi veya kötü oldugunu anlamk icin bi yandan da diger arkadas dogru soyluyo kesn 999 a girer bu tr ye hep gecirmenin pesindeler

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik85

quote:

kardeş öncelikle seninle aynı düsüncelere sahibim bende u ile sola arasında gidip geliyorum sola daha sağlam duruyor ekran biraz dha buyuk telefon daha ince arka taraf çok hoş ama bundada görüntülü görüsme yok ve ekran cıkıklıgı sıkıntı yaratabilir ama tabi ki ele alıp incelemek gerekiyo ne derece iyi veya kötü oldugunu anlamk icin bi yandan da diger arkadas dogru soyluyo kesn 999 a girer bu tr ye hep gecirmenin pesindeler

Alıntıları Göster
    Şu adres güvenilirmidir acaba?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-sony-xperia-solo-sifir-kapali-kutu-yeni-urun-90530833/detay

• quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-sony-xperia-solo-sifir-kapali-kutu-yeni-urun-90530833/detay

İlanı veren şahısın profiline baktım.Daha önce hiç cihaz satmamış site üzerinden.Olumlu yada olumsuz yorum almamış.Amatör olabilir dikkat.

• quote:

onlar yurt dışından geliyor garantisiz oluyolar almanı tavsiye etmem ben o tür şeylere biraz uzağım ne kadar pahalı da olsa gidip distribitör garantili almayı isterim hep

• Tezgahın altında da başka cihazlar var, yurtdışından getirilip burda satıyorlar iste.
    Çok iyi bir fiyat avantajı olmadıktan sonra tercih edilmemeli, az para değil çünkü..
  • quote:

Tezgahın altında da başka cihazlar var, yurtdışından getirilip burda satıyorlar iste.
    Çok iyi bir fiyat avantajı olmadıktan sonra tercih edilmemeli, az para değil çünkü..

evet haklısın ne olursa olsun yine 2 yıl garantili alacam gibi görünüyo kendim için konusuyorum
  • quote:

quote:

Tezgahın altında da başka cihazlar var, yurtdışından getirilip burda satıyorlar iste.

evet haklısın ne olursa olsun yine 2 yıl garantili alacam gibi görünüyo kendim için konusuyorum

Alıntıları Göster
    Facebook üzerinden Sony'ye sordum Sola için haziran sonu dediler.

• quote:

evet biliyorum baska soranlarda var onlara da aynı cevabı vermişti
  • quote:

quote:

Hadi bakalım az vakit kaldı, gelsinde hangi telefonu alacağımı netlestirsem;
    YA Sola, ya Ray...
  • quote:

quote:

quote:

YA Sola, ya Ray...

Sola her türlü daha Iyi ama fiyatı bence 1000 tl olur malum ülkemiz şartlarında

• 1000 de olsa alıcım artık, bütçeyi asicaz ama sık telefon değiştiren biri değilim, modeli değil, kendisi eskiyene kadar kullanırım.
    Hele bı gelsinde, göründüğü gibi olmayadabilir tabii....
  • quote:

1000 de olsa alıcım artık, bütçeyi asicaz ama sık telefon değiştiren biri değilim, modeli değil, kendisi eskiyene kadar kullanırım.

bende senin gibiyim ya sola ya ray ama bende seceneklerde u da var :) fiyatta 949 tl veya 999 tl olur bence
  • quote:

quote:

1000 de olsa alıcım artık, bütçeyi asicaz ama sık telefon değiştiren biri değilim, modeli değil, kendisi eskiyene kadar kullanırım.

bende senin gibiyim ya sola ya ray ama bende seceneklerde u da var :) fiyatta 949 tl veya 999 tl olur bence

Alıntıları Göster
    Bir telefon videosu ancak bu kadar Sexy olabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 18 Haziran 2012; 2:57:53 >

• quote:

quote:

quote:

YA Sola, ya Ray...

Alıntıları Göster

YA Sola, ya Ray...

Bizim evde Ray var, güzel hoş bir telefon, memnunuz. Ama evde aynı telefondan ikincisi olmasın diyerekten ikinci telefonu Sola düşünüyorum. Tabii ki fiyatda önemli. 700 TL'ye Ray varken Sola'ya ne kadar verileceğini düşünmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crimean

YA Sola, ya Ray...

Bizim evde Ray var, güzel hoş bir telefon, memnunuz. Ama evde aynı telefondan ikincisi olmasın diyerekten ikinci telefonu Sola düşünüyorum. Tabii ki fiyatda önemli. 700 TL'ye Ray varken Sola'ya ne kadar verileceğini düşünmek lazım.

Alıntıları Göster
    Hoppalaa... Nerden cikti simdi bu Xperia Sola :) Tam da ray almaya niyetlenmisken :) benim fiyat limitmi 550Tl bu tel 750TL :) yurt disindan gelme var aslinda almancam da var almanyada da tanidiklarmi var bu ay gelenler de var sanirim almanyadan mi alsam diyorum :) ama kamerasi 5MP acaba bende vivaz vardi HD video vardi ve cokda güzeldi acaba sola da öyle mi olacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraturk

Hoppalaa... Nerden cikti simdi bu Xperia Sola :) Tam da ray almaya niyetlenmisken :) benim fiyat limitmi 550Tl bu tel 750TL :) yurt disindan gelme var aslinda almancam da var almanyada da tanidiklarmi var bu ay gelenler de var sanirim almanyadan mi alsam diyorum :) ama kamerasi 5MP acaba bende vivaz vardi HD video vardi ve cokda güzeldi acaba sola da öyle mi olacak...

onun gibi olacaktır hd kalitede bir kameraya ve video cekimine sahip...Almanya dan alacaksan hic bekleme.orada ucuzdur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.