Şimdi Ara

Sony Xperia P, U ve sola modelleri Avrupa ve ABD'de satışa çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
18.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • P nin alüminyum kasa iyi duruyo biraz fazla uzun sanki

• xperia sola kırmızısı çok güzel yav

Sony Xperia P, U ve sola modelleri Avrupa ve ABD'de satışa çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

quote:

Orijinalden alıntı: latagdab
    quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men şimdi buna tuğla desem bana - rep basıcaksınız ama öyle bende xperia ları seviyorum ama şu s dışındakileri beyenmedim bu benim fikriö katılan + katılmayan - bassın canınız sağolsun
    hocam S ve P arasındaki fark nedir ki P tuğla oluyor S olmuyor. Ya da U aynı şekilde gerçi o boyut itibariyle baya küçülmüş oluyor ama. Sola yı zaten sayma. Sola konusunda bencede haklısınız. ama P konusunda katılmıyorum zira bence de bu tasarım en çok P ye yakışıyor. Üstelik daha sağlam bi gövde.
    S en şıkı tam kasa gibi duruyor altı siyah diye ama beyaz ve pembe cıvıtıyor orda ağır gelmedi bana bu benim fikrim tabi telefonu kötülemek haddime değil sade düz tasarım her zman daha şık geliyor bana s modeli gibi

hocam Estağfirullah ne kötülemesi önemli olan fikir beyanı. Milleti bilgilendirmek. hocam ayrıca pembe diye bişeyde yok o kapaklar U da ve değiştirilebiliyor. Tıpkı S te olduğu gibi U da da siyah olabilir yabi ayrıca P nin siyah gövdeli olanın altıda siyah onlar çokta fark değil bence. Ama ne demişler "zevkler ve renkler tartışılmaz" ...

• Daltonlardan bir eksik oda jack...

• Sony'i kamera için deklanşör tuşu koyması yüzüne seviyorum...(♥)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObjektifEye -- 22 Mayıs 2012; 20:23:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.A.R.B.E.C.i

şu alttaki işe yaramayan kısmı benim gibi fazlalık olarak gören kaç kişi var ?anlamsız yere telefonun boyutunu yükseltmiş..

Aynen katılıyorum bugüne kadar gördüğüm en kötü xperia tasarımları bence..

• Hadi tasarımları geçtim de bu pil de nedir ya ? 1300mah'lik batarya mı olur ? Oyun oynanırsa 3 saatte falan biter bunların pili

• quote:

Orijinalden alıntı: Am I Evil ?

xperia p almayı düşünüyordum umarım Türkiyeye biran önce gelir.Yalnız fiyatı max 1100 lira olmalı.Zira 1.500 liraya xperia s var.
    Edit:Hatta 1.355 tl ye bile var xperia s.Xperia p nin max 1000 tl olması gerekir diye düşünüyorum.S de 12 mp kamera p de 8 mp kamera var.4 Mp ve ekran boyutunu da işin içine katarsak p evde kalır.
    Edit 2: p de artırılabilir hafıza yok s de var.Bu kadar eksiği varken fiyat farkı 250 tl civarı olursa p yi satmakta sıkıntı çekebilirler.

XS te arttirilabilir hafiza yok ki. Bunlarin hicbirisinde yok. XS 32gb, XU 16gb. Bana kalirsa da gayet yeterli o hafizalarda. Film atip tv de izlicekseniz eger farkli tabi ama yine de yeterli.

Batarya konusunda ise sunu soylebilirim ki; XS kullaniyorum. Bataryasi 1 gun dayaniyor. Wifi surekli acik, 3g, parlaklik orta, 3 saat muzik, 1-2 saat oyun, 3-4 saat viber gorusmesi. Gunu cok rahat kurtariyor. Bundan once iPhone4 vardi. Ayni sekilde yarim gun dayaniyordu ama onunda bataryasi bitikti heralde, ondan olsa gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: eScapeeXc

XS te arttirilabilir hafiza yok ki. Bunlarin hicbirisinde yok. XS 32gb, XU 16gb. Bana kalirsa da gayet yeterli o hafizalarda. Film atip tv de izlicekseniz eger farkli tabi ama yine de yeterli.

Batarya konusunda ise sunu soylebilirim ki; XS kullaniyorum. Bataryasi 1 gun dayaniyor. Wifi surekli acik, 3g, parlaklik orta, 3 saat muzik, 1-2 saat oyun, 3-4 saat viber gorusmesi. Gunu cok rahat kurtariyor. Bundan once iPhone4 vardi. Ayni sekilde yarim gun dayaniyordu ama onunda bataryasi bitikti heralde, ondan olsa gerek

Xperia S, Xperia U & Xperia P de microSD kart girişi yok. Xperia Sola da harici kart girişi var.

Xperia S : 1.8 gb + 32 GB eMMC hafıza
    Xperia P : 16 GB (13 GB kullanıcıya)
    Xperia U : 8 GB (4 GB kullanıcıya)
    Xperia Sola: 8 GB (5 GB kullanıcıya) + microSD

Xperia S & Xperia P : 1GB RAM
    Xperia U & Xperia Sola: 512 MB RAM

Xperia S: 4.3”, 1280x720 pixels 16,777,216 colour TFT
    Xperia P: 4”, 960x540 pixels 16,777,216 colour TFT
    Xperia U: 3.5”, 854 x 480 pixels 16,777,216 colour TFT
    Xperia Sola: 3.7”, 854 x 480 pixels 16,777,216 colour TFT

Xperia S, Xperia P & Xperia Sola, NFC desteklerken; Xperia U desteklemiyor.

Xperia S, Xperia P & Xperia U da ön kamera var, Xperia Sola da yok.

Xperia Sola da floating touch™ var.
    Xperia P de WhiteMagic™ technology var.

Xperia S & Xperia P de HDMI giriş varken, Xperia U da ve Xperia Sola da yok.

SAR Değerleri:
    Xperia Sola MT27i - 1.25 W/kg (10g)
    Xperia P LT22i - 0.78 W/kg (10g)
    Xperia U ST25i -1,62 W/kg (10g)
    Xperia S LT26i - 0.78 W/kg (10g)

Pil Değerleri:
    Xperia Sola MT27i - 1.320 mAh
    Xperia U ST25i - 1.320 mAh
    Xperia P LT22i - 1.305 mAh
    Xperia S LT26i - 1.750 mAh

Tüm modeller Sony’s Exmor™ R for mobile CMOS sensor lü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 23 Mayıs 2012; 1:54:27 >

• u çok kötü resmen çöp fiyatı abartılmış ray i ucuzlattılar 899 dan girer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyedeki tahmini fiyatlarını hesapladım.

Xperia P : Avrupa Fiyatı = 400 Euro TR Fiyatı = 1000 TL TR Fiyat + KDV = 1180 TL Civarı.

Xperia Sola : Avrupa Fiyatı 300 Euro TR Fiyatı = 750 TL TR Fiyat + KDV = 890 TL

Xperia U : Avrupa Fiyatı 250 Euro TR Fiyatı = 600 TL TR Fiyat + KDV = 700 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 23 Mayıs 2012; 13:43:20 >
  • sola'nın tasarımı çok güzel. bir gün yine eser de tasarım odaklı bir telefon almaya karar verirsem sola alabilirim. tabi yakın bir zamanda olursa bu karar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Türkiyedeki tahmini fiyatlarını hesapladım.

Xperia P : Avrupa Fiyatı = 400 Euro TR Fiyatı = 1000 TL TR Fiyat + KDV = 1180 TL Civarı.

p bence pahallı s ye bakarsak s almak daha mantıklı
  • quote:

quote:

P'nin S'ten tek avantajı Gorilla Glass Cam ve White Magic Özelliği

• quote:

quote:

quote:

evet doğru.Ama S 1.350 gibi bir fiyata bulunabilirken P nin 1.200 e satılması bence yanlış olur.Sonuçta s de 12 mp kamera var ve ekran boyutu daha büyük.Bakalım artık hayırlısıŞimdiden merakla bekliyorum p nin fiyatını

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet doğru.Ama S 1.350 gibi bir fiyata bulunabilirken P nin 1.200 e satılması bence yanlış olur.Sonuçta s de 12 mp kamera var ve ekran boyutu daha büyük.Bakalım artık hayırlısıŞimdiden merakla bekliyorum p nin fiyatını

Bende Xperia U 'yu bekliyorum , orta seviye bir şey bende o civar düşünüyorum , neo v alacağım fakat gıcırdama sorunu varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 23 Mayıs 2012; 15:23:11 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende Xperia U 'yu bekliyorum , orta seviye bir şey bende o civar düşünüyorum , neo v alacağım fakat gıcırdama sorunu varmış

Bence Xperia U, neo v den çok daha isabetli bir karar olur.Ben de P alıcaktım fakat fiyatı belli olmadan gözüm korkmaya başladı diyebilirm

• quote:

xperia s 550 euro mu
  • Kız kardeşime neo v almıştım birkaç ay önce. Telefondan memnun. ram 512 mb olması onun için sorun teşkil etmiyor açıkcası. Şimdi de kuzenime alacaz. Xperia sola en uygun olanı gibi. Hatta kardeşimin elindekini satıp ona da bi sola almayı düşünüyorum (Allah herkese benim gibi abi nasip etsin )
    Ama bu solanın ekranının dokunMAmatik olması acaba kullanım açısından zorluk çıkartır mı? Yani mesela dokunmak istemediğin yere tıklama gibi şeyler olabilir mi?
  • xperia s türkiyede satışta, bence telefonun tek eksiği hafıza kartı girişi olmaması yoksa hiç bir eksiği yok bir de çok pahalı bana göre

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.