Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (775. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.224
Cevap
70
Favori
564.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

1 senelik Xperia P cihazımın iç kulaklığını bozmuştum 1 ay kadar önce. Yolladım garantiye parasıyla yaptırtmak için. Kendime de G2 aldım. Dün teleservice den cihaz gelmiş. Fakat Xperia SP olarak. Sonunda kurtuldum bu Xperia P den.

hayırlı olsun hocam darısı diğer xperia p.cilere benimde alt şeffaf bar kabartı iyice batarya öldü diye vermeyi düşünüyorum zira ister değiştirsinler versinler ister sp versinler 2 side uyar ama gönül ister sp versinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guest Account kullanıcısına yanıt
    Hocam iç kulaklık derken normal kulak içi kulaklığından bahsediyorsunuz değil mi

• iç kulaklık derken ahizeyi kast ediyorum. sp den çok memnun babam ayrıca. pili çok iyi. arayüzü p den 4.1.2 den sonra çok güzelleştirmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

iç kulaklık derken ahizeyi kast ediyorum. sp den çok memnun babam ayrıca. pili çok iyi. arayüzü p den 4.1.2 den sonra çok güzelleştirmişler.

Bu cevap sonrasi sp almaya karar verdim sagolun :)

• merhaba arkadaşlar, 2013 haziran ayında bimeksten aldığım telefonum batarya kaynaklı kapanmalarla, şarjın bir anda bitmesi gibi sorunlarla karşı karşıyayım.. hatta ses tuşlarının olduğu tarafta da açılma var.(muhtemelen batarya şişmiş vs.) bu noktada ne tavsiye edersiniz? galiba teleservice gönderemiyoruz bimeksten alanlar olarak.. şimdiden teşekkürler..
  • Teknosaya gittim sp yi inceledim boyle kotu ekran nasil yapar dedim sony kamera cok kotu 3.2 mp gibi cekiyor ama performans olarak bir harika

• Bimekstekiler Delta garantili ya da Tele dünya garantili diye biliyorum, kutunun içindeki kağıtta yazması lazım. O kağıtta adresleri de yazıyordur muhtemelen. Yoksa bile servisin adını öğrenip internetten de size en yakın servisi öğrenip götürebilirsiniz. Ya da uzaktaysanız kargolarsınız herhalde, numaralarını arayıp sorarsınız. Ya da en kötü Bimekse götürüp onlara baktırırsınız onlar bilirler sanırım hangi firmanın garantisinde olduğunu, yönlendirirler. geçmiş olsun çok yüksek ihtimal pil şişmiş. Farklı şarj alet mi kullandın hocam?
  • arkadaşlar 4.4 ü yüklemek istiyorum ama bu konuda hiç bilgim yok bana yardımcı olabilecek birisi varmı
  • Stainless.. kullanıcısına yanıt
    çok nadir kullandım, toplasan 3-5 defa farklı şarj aleti kullanmışımdır.. bu arada bimeks servise bıraktım, bataryayı değiştirecekler galiba.. teşekkür ederim..
  • Arkadaşlar Selam

Bootloader kilidini açtım.

CM11 n38 i indirdim içindeki boot.img yi flashladım. fakat açılış ekranında recovery e giremiyorum.

Sonrasıda bende nemesis 6.3 ü inidirip onun kernelini flashladım ondada aynı şekilde recoverye giremiyorum.

Şu anda nemesis kernel kurulu orjinal rom kullanıyorum. Sizce neden recovery açılmaz.
  • Judge7 J kullanıcısına yanıt
    hocam telefon açıldıktan sonra bir kere titriyor ya ondan sonra güç açma tuşuna basın bir kez recovery e girer ama sizin dediğiniz farklı bir durum mu yoksa
  • Arkadaşlar telefonda daha 10 gb boş alan olmasına rağmen.google playden birşey indirdıgımde hep yeterli depolama alanı yok diyor. Nedir problem

• https://s.basketbuild.com/devs/percy_g2/AOSPA-KITKAT-WEEKLY-NYPON/ devamlı yeni romlar çıkıyo ama hiçbirinde de birbirinden fark yok hepsi aynı gibi. Bu rom işi diğer telefonlar içinde aynı mı ya mesela üst düzey bi telefon içinde hep aynı mı xperia p de olduğu gibi . Cm nin bi sürü romunu denedim hepsi de aynı hemen hemen. Orjinal romdan fark yok gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanza

hocam telefon açıldıktan sonra bir kere titriyor ya ondan sonra güç açma tuşuna basın bir kez recovery e girer ama sizin dediğiniz farklı bir durum mu yoksa

Bir çok yerde ses açma tuşuna basın sürekli yazıyor yada ses kısma sürekli basın yazıyordu. birde güç tuşu ile deneyim.

Gerçi dün şansa recoverye girip cm11 b38 i kurdum şu anda sorun yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizsilin

https://s.basketbuild.com/devs/percy_g2/AOSPA-KITKAT-WEEKLY-NYPON/ devamlı yeni romlar çıkıyo ama hiçbirinde de birbirinden fark yok hepsi aynı gibi. Bu rom işi diğer telefonlar içinde aynı mı ya mesela üst düzey bi telefon içinde hep aynı mı xperia p de olduğu gibi . Cm nin bi sürü romunu denedim hepsi de aynı hemen hemen. Orjinal romdan fark yok gibi

Yapılan güncellemeler ufak tefek hataları düzeltiyor. Zaman direk fark edilecek güncellemeler de olacaktır.
    Aşağıda düzeltilenlerin listesi var ama genel cm11 listesi cihaz bazında değil.

http://review.cyanogenmod.org/#/q/status:merged,n,z
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizsilin

Evet ya o çıkan Son romu deneyen varsa buraya yazsa iyi olurdu. bende V2,5 kurulu

Bende V3 kurulu, ilk defa ROM kurdum varsa sorunuz yanıtlayabilirim.
  • arkadaşlar telefon kapandı açılmıyor , servise göndereceğim fakat içinde özel verilerim var , kurtarmam önemli değil sadece silsem yeter, nasıl yapabilirim lütfen yardımcı olun , şimdiden teşekkürler yardımcı olan arkadaşlara
  • hocam nasıl kapandıgını ne yaparken kapandıgı acıklarsanız yardımcı olabılırım durduk yere hıcbırsey yapmadan kapandıysa yapabılcegımız bısey yok. sarjdada acılmıyo mu ekran hıc mı yanmıyor. ve benzerı bıraz acıklama yaprsanız yardımcı olamaya calısırım. hıc acılmıyorsa pıl tamamen bıtmıstır. sarjdada acılmıyorsa donanımsal sorun vardır. sarjda ekran yanıyosa en azından flashtool ıle belkı ıslem yapabılırız.
  • Telefonun pil performansı artık bıktırdı beni. Dayanamadım, az önce şunu aldım. Olumsuz yoruma pek rastlamadım, alüminyum oluşu ve 5000 mah oluşu cezbetti. Boyutları da çok büyük gelmedi gözüme, gözümü karartıp aldım. Aslında pahalı ama artık başka çözüm yolum kalmadı...

http://www.dr.com.tr/elektronik/sony-flat-usb-charger-5000-mah-2-tam-kez-sarj-%C4%B1mkani-mavi-cp-f5l//telefon/telefon-aksesuarlari/sarj-cihazlari/urunno=0000000589365

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless.. -- 15 Ağustos 2014; 0:53:06 >
  • 
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.