Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (702. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.224
Cevap
70
Favori
564.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Root uninstall ile Timescape ve eklentilerini kaldırmamın bir sakıncası olur mu acaba? Chrome falan kaldırdım bir şey olmadı ama bunun birçok eki var ondan emin olamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sabah telefona baktığımda geceye göre %15 civarı şarjı azalmış oluyor. Önceden %1-2 oynardı en fazla.
    Ayarlar vs aynı. Ne olmuş olabilir?
  • ya bi allah rızası için bişi yazın bootloaderinizi nasıl kapattınız ?? telefon kapalı iken usb ve ses acma tusuna biden basıyorum pc görüyor ama tanıtmadan telefon jarj ekranına gidiyor :( tanıtamıyorum ki bu yuzden bootloaderi kapatamıyorum siz nasıl yaptınız allah rızası için bişi yazın yaaaaa
  • Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    Kalfirabilisiniz hocam hicbirsey olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metciii M kullanıcısına yanıt
    Yeni yukleduginiz bi uygulama var mi hocam. Telefonun uykuya gecmesini engelleyen bi uygulama var buyuk ihtimalle. Facebook kuruluysa kaldirin. Benzerlerini kullanin yada tarayicidan girin

• sahintan kullanıcısına yanıt
    Ozelden yazdiginiza gire hocam sizin telefonun bootloader kilidi acilmaz acilmamista.

• kardeş gözünüzü sevim siz nasıl yaptınız peki ?? olması gerekiyor telefonu kapattım sonra aynı anda usb ve ses kısmaya basıyorum mavi led yanıyor 10 sn sonra telefon jarj olma ekranına gidiyor :(
    Hocam adimlar birebir takip edin ve tum driverleri tekrar yukleyin. Adb driver da yukleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: talha_89

hocam s3tede sorun var kı hıc touchwız arayuzunden bahseden olmadı herhalde.. bu gune kadar yapılmıs en sacma ve en agır arayuz.. pıl var tamam ama yıne custom roma yonelıceksınız bunu soyleyeyım... androıd bı bakıma custom romlaral yuruyo.. tam stabıl rom yapan sadece google oda nexusa..
    ama sanmayın kı s3 daha ıyı bı telefon androıd sıkıntılı zaten o yuzden telefon sıze cok bısey farkkettırmıcek 2 gun gıtsın dıyosanız pılı en az 2500-3000pıl lazım sıze..

Haklısınız ama S3'te bu kadar sorun olduğunu sanmıyorum P'de sık sık sorun yaşıyorum en önemliside arama olayı kafayı yicem ya az önce yine oldu açıyorum 10-15 saniye sonra sesim gidiyor telefonu kötülememek için şebekeden diyorum. Stamina mod yapmışlar her seferinde temizle durdur olayı var albüme girecem siyah ekran video çekiyorum kasıyor artık sinir olmaya başladım o yüzden satmayı düşünüyorum.
    Çözüm nedir İCS'ye mi döneyim yoksa jb'nin bir önce ki sürüme mi ne yapacağımı bilmiyorum.
  • Rapz01 kullanıcısına yanıt
    en temızı olarak cm romu derım hocam baska bısey demem yanı hıcbır sorun yok anllattıklarınızın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: talha_89

en temızı olarak cm romu derım hocam baska bısey demem yanı hıcbır sorun yok anllattıklarınızın..

Nasıl yapılıyor peki zor mu? Rom root olayı nedir pek anlamam nasıl yapacam ? ayrıca garanti gidiyor mu eksileri var mı bu rom olayının ?
    Hocam diğer sorunlar için bir şey diyemem ama albüm için yeni versiyonu bulup apk olarak yükleyebilirsiniz ben öyle yaptım hiç sorun çıkmadı. Fotoğrafların gelmeme nedeni de clean master tarzı uygulamaların yaptığı temizlik ki bu bahsettiğim yeni versiyonda sorun çıkarmıyor. Bir de telefonu en geç iki günde bir kapatıp açın bir yerde okumuştum faydalıymış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

Hocam diğer sorunlar için bir şey diyemem ama albüm için yeni versiyonu bulup apk olarak yükleyebilirsiniz ben öyle yaptım hiç sorun çıkmadı. Fotoğrafların gelmeme nedeni de clean master tarzı uygulamaların yaptığı temizlik ki bu bahsettiğim yeni versiyonda sorun çıkarmıyor. Bir de telefonu en geç iki günde bir kapatıp açın bir yerde okumuştum faydalıymış

Sürekli reset atıyorum telefona rahatlasın diye ama bazen unutuyorum aramalarda falan sorun çıkarıyor işte. Şu rom olayını denicem olmazsa albümü yüklicem çok teşekkür ederim.
  • bi rom yükledim ilk defa içine ettim telim artık hiç açılmıyor :( sony logosunda takılıyor cwm de girmior :( nasıl kurtabilirim ???
    Sonynin orjinal rom dosyasini bulun ftf disyasi olarak flashtool ile flashlayin.

Hocam eski sayfalarda ablatimlari var garanti gider ama orjinal rom flashlayinca gaeantu devam eder

• flash tool flashlama yönergelerini gösterebilirmisiniz ? hocam ??? ıcs ROM BULDUM ONU İNDİRİYORUM FLASH TOOLDA İNDİRDİM NASIL YAPICAM PEKİ ??
  • video cekerken videoyu durdurup kaldıgı yerden çekmeye devam edemiyormuyuz
  • omerfarukakcay57 O kullanıcısına yanıt
    Normal şartlarda böyle bir özellik yok. Yani bende yok. Eski telefonum 6303 te bile varken bunda olmaması garibime gitmişti. Kullanma ihtyacı da hissettim

• seceneklerde duraklat var ona basınca duraklıyor tekrar devam etmek için tekrar dokun kaldıgı uerden devam eder cekmeye. sanırım böyle idi benim tel güme gitti :D acılmıyor ama ben böyle yapmıstım bi ara
  • 
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.