Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (703. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.225
Cevap
70
Favori
564.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende yok öyle bişey. Ben mi bulamadım ki :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atat54

boşver hocam ; biz iyiyiz böyle

Hacı öyle diyorsun da bi bizim ekrana bak bir de o ekrana :)

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] [ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ]
     [ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] [ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless.. -- 4 Ocak 2014; 14:53:48 >
  • Arkadaşlar kamera camında büyük olmasa da leke var nasıl temizleyim? Bu arada iPhone 5'i çok özlüyorum kamera konusunda. :)
  • sasa_iliç kullanıcısına yanıt
    İç taraftaysa yapacak bişey yok :) Dış taraftaysa gözlük bezi gibi küçük bezlerle silmeye çalış hocam. çok kastırma yine de tedbir olsun :) Eğer çıkmazsa da hafif nemli sil. çok ıslak olmasın ama . dikkat etmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judgement..

İç taraftaysa yapacak bişey yok :) Dış taraftaysa gözlük bezi gibi küçük bezlerle silmeye çalış hocam. çok kastırma yine de tedbir olsun :) Eğer çıkmazsa da hafif nemli sil. çok ıslak olmasın ama . dikkat etmek lazım

Dış tarafta hocam içte olsa hiç uğraşmam zaten. :) Teşekkür ederim yorumun için.
  • Millet bu LİNKteki manual yolu anlayamadım da, içinden çıkanları nereye atacağım? Eskileri yedeklemem gerekir mi?
  • sahintan kullanıcısına yanıt
    bulamadım ya öyle bişey
  • talha_89 kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğinizi yaptım ama greenify hata verdi maalesef durdu diye. Daha sonra silip yüklemeyi denedim fakat bu sefer de yüklenmiyor yeterli alan yok diyor
  • Hocam lucky patcherde taptiginiz islemin on belkegini silin degisikleri geri al gibi bisey var menulerde onu yapin. Ancak ole duzeliyor.
  • Hocam vazgeçtim kendi services.jar dosyasını attım geri. Bir yerde yanlışlık yaptım sanırım
  • talha abi kullandıgın rom ve kernel linkleri veya isimlerini alabilirmiyim...

telefonumu unlocked yaptım nemesis v6.3 kernel attım telefon şapşallaştı. sonra honamı v8 yukledim xda dan telefon cok dondu vazgectim v7.5 yükledim tm güzel oldu dedim telefonun jarjı aksam yuzde 42 idi sabah kalktıgımda tel kapanmıs bilgisayara takıyorum undevice diyip duruyor acılıstaki sony gitmiş nxp olmus kernelden dolayı sanırım kısacası kardeş nemesis kernelini begenmedim telefon acık ama siyah ekranda işte sabaha kadar 42 jarjı nasıl bitiyor :( begenmedim tekrar 6,2a 100 döndüm keşke hiç bulaşmasaydım kernele filan dicem ama senin tel hosuma gitti ne yuklediğini merak ediyorum
  • YouTube durduk yere ram harcıyor greenify ile de uyutamıyorum illa silmek mi lazım?
  • adb server date out ne demek rootlayamadım gitti :(((

daha hep yapıyordum hata almıyordum simdi neden bu hatayı veriyor anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahintan -- 5 Ocak 2014; 11:53:36 >
  • Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    devre ışı bırakabilirsiniz..
  • Doğru o hiç aklıma gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe.Joe -- 5 Ocak 2014; 13:47:09 >
  • F9Deamon F kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var hat vodafone'mu?
  • önceden de yazmıştım bir cevap bulamadım ve sorun devam ediyor arkadaşlar. telefonun wireless 5-10 saniyeliğine açılıyor sonra kapanıyor. konuma bağlı wifi vs kapalı. gece wifi kapatıp yatıyorum sabah bakıyorum ki mail gelmiş, facebook bildirimleri falan gelmiş oluyor. nasıl oluyor bu? orjinal rom vs var üzerinde. yazılım onarma da yaptım seus ile ama hala aynı. bir iki kez elimdeyken de rastladım, açılıyor hemen mail tarıyor telefon, sonra kapanıyor.neden ve nasıl oluyor bu? mobil veriyi açmıyor.wifi yi açıp kapatıyor. çözemedim bu işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkarpuz61

önceden de yazmıştım bir cevap bulamadım ve sorun devam ediyor arkadaşlar. telefonun wireless 5-10 saniyeliğine açılıyor sonra kapanıyor. konuma bağlı wifi vs kapalı. gece wifi kapatıp yatıyorum sabah bakıyorum ki mail gelmiş, facebook bildirimleri falan gelmiş oluyor. nasıl oluyor bu? orjinal rom vs var üzerinde. yazılım onarma da yaptım seus ile ama hala aynı. bir iki kez elimdeyken de rastladım, açılıyor hemen mail tarıyor telefon, sonra kapanıyor.neden ve nasıl oluyor bu? mobil veriyi açmıyor.wifi yi açıp kapatıyor. çözemedim bu işi.

Flashtool ile europa ftf ile a.100 yukle bi düzelmesi lazım

• Talha.abi kulladığın romy paylaşabilir misin

• quote:

Orijinalden alıntı: sahintan

Talha.abi kulladığın romy paylaşabilir misin

hocam cm11 i kullanıyor talha arkadaşımız bende cm11 e geçtim gördükten sonra rc sürümlerini bekliyordum ama yükledim 2 sıkıntı var şuanda video çekmiyor ve bluetoothu sorunlu bunlarıda zamanla yapacaklardır ama istiyorsanız linkihttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2573650 burdan bakıp indirebilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.