Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (700. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.224
Cevap
70
Favori
564.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: talha_89

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2514779 bu var hocam ama denemedım orjınal rom ıcın ıkıncı gonderıdekılerı yapıcaksınız..

http://d-h.st/users/percy_g2?fld_id=28881 bu adreste cm nightly 22 'nin yeni sürümü ve cm nightly 23 çıkmış. Şu ekran döndürme düzelmişse yuklerdım yeni sürümleri. Otomatik döndürme olan vardı bazı sürümlerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • azizsilin A kullanıcısına yanıt
    nighty 24te otomatık parlaklıkta sorun yok dıyolarda hocam deneyın ıstersenız.. fırsat bulsam bende yuklucemde sınav haftası ugrasamıyom..:D
  • quote:

nighty 24te otomatık parlaklıkta sorun yok dıyolarda hocam deneyın ıstersenız.. fırsat bulsam bende yuklucemde sınav haftası ugrasamıyom..:D

!otomatik parlaklıkta pek sorunum yok. Otomatik döndürme iyi çalışmıyo. Real racing oyunu bu yüzden çalışmıyo olabilir. Son sürümü yukledım oyunun. Onda da devamlı sağa yatıyo araba. Nette film izlerken de çok Sinir bozucu oluyo.. Benim verdiğim o adreste nightly 24 sürümü yoktu.

hocam yanlıs soylemısım naıghlty 23 te otomatık parlaklık acık olunca otomatık dondorme saglam calısıyo dıyolar demek ıstemıstım sensorlerdede sıkıntı olablır daha nıghtly suurmler cunku stabıl surumu bekleyın onun ıcın ben agry bırds go oynarken hıc sıkıntı cıkmadı ama..
  • quote:

hocam yanlıs soylemısım naıghlty 23 te otomatık parlaklık acık olunca otomatık dondorme saglam calısıyo dıyolar demek ıstemıstım sensorlerdede sıkıntı olablır daha nıghtly suurmler cunku stabıl surumu bekleyın onun ıcın ben agry bırds go oynarken hıc sıkıntı cıkmadı ama..

Nightly 23 sürümünü deneyeceğim bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

Beyler şu LİNKteki uygulamayı nasıl yükleyebilirim? Özellikle 2. maddedeki super user mod işini bi türlü çözemedim de.

Bir de greenify bağış paketini kurdum fakat yükledikten sonra son aşamada deneysel özellikleri aktif et kısmındayken "Bağış paketi bozulmuş. Google Play'den tekrar yükleyin!" diyor. İki tane apk denedim ama hala düzelmedi, nasıl çözebilirim bunu?

Bilen yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizsilin

quote:

Nightly 23 surumunde ekran dondurme sorunu halledilmis real racingi sorunsuz oynuyorum. Yatay moddan dikey moda gecis sorunsuz.

• quote:

quote:

Beyler şu LİNKteki uygulamayı nasıl yükleyebilirim? Özellikle 2. maddedeki super user mod işini bi türlü çözemedim de.

Bir de greenify bağış paketini kurdum fakat yükledikten sonra son aşamada deneysel özellikleri aktif et kısmındayken "Bağış paketi bozulmuş. Google Play'den tekrar yükleyin!" diyor. İki tane apk denedim ama hala düzelmedi, nasıl çözebilirim bunu?

Bilen yok mu?

1. Sorunun cevabini bende bilmiyorum. Greenify bende sorunsuzdu ama son surumu full yapamamistim. Bi kac program daha lazim greenifyi full surum yapmak icin. Ben cok memnun kalmadim greenifyden. Kapattigi program daha sonra kendi kendine aciliyodu calisan uygulamalarda kapattigim uygulama gozukuyodu. Surekli manuel kapatmakta sıkıcı oluyo.

• Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    hocam konuları bıraz okuyun lutfen tekrar anlatayım
    http://www5.zippyshare.com/v/81229772/file.html burdakı dosyayı system framework ıcıne kopyalayın ızınlerı rw-r-r yapın telı yenıden baslatın bu kadar...
    lucky patcher programıyla bagıs paketını lısans kontorlunu kapatın..
    son surumde bu ıslemler ıse yaramıyo eskı surumlerde ıse yarıyo ...
  • quote:

quote:

quote:

Bilen yok mu?

1. Sorunun cevabini bende bilmiyorum. Greenify bende sorunsuzdu ama son surumu full yapamamistim. Bi kac program daha lazim greenifyi full surum yapmak icin. Ben cok memnun kalmadim greenifyden. Kapattigi program daha sonra kendi kendine aciliyodu calisan uygulamalarda kapattigim uygulama gozukuyodu. Surekli manuel kapatmakta sıkıcı oluyo.

Daha etkili olur diye tam sürüm istedim, bunda youtube falan uyutulmuyor maalesef. Gerçi tam sürümde oluyor mu onu da bilmiyorum. Dediği her şeyi yapıyorum ama bahsettiğim hatayı veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam ekran kapalıyken kapatıyo o programları zaten.. wıdgetıde var zaten ıstersenız wıdgetten kapatabılıyosunz. her program kapanmaz cunku onemlı programlar kapatılamıyo telefonun cokmemesı ıcın.
  • talha_89 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Demek super user mod bu kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    evet hocam bu kadar yeterlıı :D
  • quote:

hocam ekran kapalıyken kapatıyo o programları zaten.. wıdgetıde var zaten ıstersenız wıdgetten kapatabılıyosunz. her program kapanmaz cunku onemlı programlar kapatılamıyo telefonun cokmemesı ıcın.

Bana güzel bı Kamera uygulaması bulabilir misin sana zahmet. Cm de ki kamerayı begenmedim bazen hata veriyor. panorama çekim de kötü. Eski sürümünü yukledım o da aynı. Sony ıcs ve jb de ki gibi sorunsuz panorama çekim yapan kamera olsaydı süper olurdu

• Dostlar; root/rom atanlar ekran görüntüsü atabilr misiniz? Ben de gaza geleyim de ben de girişeyim şu işe :)
    focal camera var hocam cmnın kamerasından ıyıdır..https://play.google.com/store/apps/details?id=fr.xplod.focal
    sonynın z ıcın cıkardıgı google edıon kamerasıhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2340751
    http://yazarkafe.hurriyet.com.tr/icerik/416978/android-icin-en-iyi-10-kamera-uygulamasi.htm burdakılerdende deneyebılırsınız..
  • quote:

quote:

quote:

Nightly 23 surumunde ekran dondurme sorunu halledilmis real racingi sorunsuz oynuyorum. Yatay moddan dikey moda gecis sorunsuz.

Bende CM11 nightly i kurmak istiyorum kurulumu zahmet olmazsa adım adım burada paylaşabilir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judgement..

Dostlar; root/rom atanlar ekran görüntüsü atabilr misiniz? Ben de gaza geleyim de ben de girişeyim şu işe :)

boşver hocam ; biz iyiyiz böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Judge7

quote:

quote:

quote:

Bende CM11 nightly i kurmak istiyorum kurulumu zahmet olmazsa adım adım burada paylaşabilir misiniz.

http://goo.im/devs/percy215/CyanogenMod-11-Nypon-Nightly bu adresten en aşağıdaki nightly 23 romu indir ve romun içindeki boot.ımg yi masaustune cıkart. İndirdigin romu da telefonun içine at. Boot.ımg yani kernelı flashtool ile telefona flaşla. Telefonu cwm modunda ac ve format sistem data cache yapıp romu flaşla.http://d-h.st/3Xg burdan da google uygulamalarını yani gapps zip halde indirip cwm ile flasla tamamdir. Daha detaylı bilgi içinhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2508319 bluetooth çalışmıyo yazıyo ben daha denemedım

• 
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.