Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.754
Cevap
96
Favori
365.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk195

6.0 dan 5.1 sürümüne geçebilir miyim?

flashtooldan geçebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: real_king

Servise yollamak için gerekenler nelerdir? Elden veya kargoyla gönderim ondan öncesi ve sonrası gerekli olan nelerdir? Yani nasıl oluyor bu işler? Bilen bir arkadaş yazar aydınlatırsa sevinirim çünkü daha önce hiç servisle işim olmadı.

Servise versem iyi olacak şu ekran sorunu epey canımı sıktı.

Merhaba, cihazı teleservice'e vermek için yurtiçi, kvk'ya vermek için mng kargoyu karşı ödemeli olarak kullanıyoruz. Cihazın sorunların yazılı olduğu kağıt ile fatura fotokopisini cihaz ile birlikte kutunun içine koyup teslim ediyoruz. Zaten telefon onlara ulaşınca telefona bilgi sms'i geliyor. İmei ile kontrol edebilirsiniz ya da teleservice için +90 850 221 00 47 kvk için 0 850 222 1 585 numaradan cihaz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Tavsiyem teleservice ankara ya da kvk bakırköy. Geçmiş olsun.

• ★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel Arkadaşlar telefon dan sms gönderemiyorum.Mesajı yazdıktan sonra gönderme işareti ▶ aktif olmuyor.Ne zamandır böyle niye oldu fikrim yok ama ne yaptıysam düzeltemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: poyazoraj

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel Arkadaşlar telefon dan sms gönderemiyorum.Mesajı yazdıktan sonra gönderme işareti ▶ aktif olmuyor.Ne zamandır böyle niye oldu fikrim yok ama ne yaptıysam düzeltemedim.

Uygulama menüsünden mesaj servisini seçip verileri sil ve önbelleği temizle yaptınız mı?
    Hangouts ile sms gönderebiliyor musunuz?
    bunlar olmuyorsa pc ile yazılım onarma yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fevzi_aldemir

quote:

Servise yollamak için gerekenler nelerdir? Elden veya kargoyla gönderim ondan öncesi ve sonrası gerekli olan nelerdir? Yani nasıl oluyor bu işler? Bilen bir arkadaş yazar aydınlatırsa sevinirim çünkü daha önce hiç servisle işim olmadı.

Merhaba, cihazı teleservice'e vermek için yurtiçi, kvk'ya vermek için mng kargoyu karşı ödemeli olarak kullanıyoruz. Cihazın sorunların yazılı olduğu kağıt ile fatura fotokopisini cihaz ile birlikte kutunun içine koyup teslim ediyoruz. Zaten telefon onlara ulaşınca telefona bilgi sms'i geliyor. İmei ile kontrol edebilirsiniz ya da teleservice için +90 850 221 00 47 kvk için 0 850 222 1 585 numaradan cihaz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Tavsiyem teleservice ankara ya da kvk bakırköy. Geçmiş olsun.

Öncelikle çok teşekkür ederim yanıtınız için.Ben Turkcell mağazadan almıştım gittim sordum onlar faturayı getir biz yollarız dedi.Ben Manisadayım.Servis İzmir de.Sanırım telefonu Turkcell mağazasına vereceğim.Onlar uğraşsın.10-15 güne anca gelir tahminen diyor eleman. Yaklaşık 2 hafta telefonsuz kalmak demek çok kötü. Umarım en kısa zamanda telefonuma kavuşurum birkaç gün içinde bayiye teslim etmeyi düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fevzi_aldemir

quote:

Öncelikle çok teşekkür ederim yanıtınız için.Ben Turkcell mağazadan almıştım gittim sordum onlar faturayı getir biz yollarız dedi.Ben Manisadayım.Servis İzmir de.Sanırım telefonu Turkcell mağazasına vereceğim.Onlar uğraşsın.10-15 güne anca gelir tahminen diyor eleman. Yaklaşık 2 hafta telefonsuz kalmak demek çok kötü. Umarım en kısa zamanda telefonuma kavuşurum birkaç gün içinde bayiye teslim etmeyi düşünüyorum.

Bireysel gönderimlere göre Bayi gönderimleri birkaç gün daha uzun sürüyor kargodan dolayı. Telefonun arızasına göre değişiyor o süre, bir gün içinde tamir olup geri gelen m5'imde vardı 35 gün sonra gelende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matt Smith -- 4 Mayıs 2017; 18:56:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: poyazoraj

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel Arkadaşlar telefon dan sms gönderemiyorum.Mesajı yazdıktan sonra gönderme işareti ▶ aktif olmuyor.Ne zamandır böyle niye oldu fikrim yok ama ne yaptıysam düzeltemedim.

alıcı girmeden gönderme tuşu aktif olmaz zaten

• ByBlaCk4 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bir de kamera da otomatik mod güzel çekmiyor sizde de böyle mi mesela open camera snap camera gibi uygulamalar güzel çekiyor ama telefonun kendi kamera uygulaması güzel çekmiyor nasıl düzeltebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: faruk195

Teşekkürler bir de kamera da otomatik mod güzel çekmiyor sizde de böyle mi mesela open camera snap camera gibi uygulamalar güzel çekiyor ama telefonun kendi kamera uygulaması güzel çekmiyor nasıl düzeltebilirim

manuel modu kullanmanızı öneririm,çünkü otomatik mod bendede aynı,ben open kamera kullanıyorum,memnunum,cihazın kendi kamera uygulaması açık alanda manzara fotoğrafı alırken iyi fakat bazen otomatik mod cidden işin *** unu çıkarıyor.Benim tavsiyem open kamera kullanmanız.
  • Arkadaşlar Sony M5 telofonunda yapılan konuşmalarda karşı tarafın kendi sesini tekrar duyma sorunu varsa servis bunu onaramıyor.
    Bende telefonun ekranında sorun vardı servise göndermiştim geldiğinde böyle bir sorun başladı bunun üzerine 5 kez servise gönderdim mekanik tamir yaptılar anakartı değiştirdiler yinede sorun gitmedi. En sonunda güncelleyip göndermişler Para iadesi istedim değişim talep ettim kabul etmediler. Bende Tüketici haklarına başvurdum 4 ayın sonunda para iadesine karar verildi. Eğer karşı taraf kendi sesini tekrar duyuyorsa sizde benim gibi yapın paranızı geri alırsınız..
  • Telefonumun şarjı 100 den 70 e kadar normal hızda iniyor 70den 20ye kadar aniden hızlıca düşüyor ve 3 e düşünce uzun süredir 2 ye düşmüyo nasıl düzeltebilirim.
    Open camera ve snap camera kullanıyordum ama ben orijinal program kullanmak için söylemiştim yine de teşekürler

• Aslında samsungun camera uygulamasını telefona kurabilirsek telefon çok güzel çekecek mesela galaxy j7de 13 mp kamera var ama benimkinden güzel çekiyor. Samsungun camera uygulamasını indiriyorum ama açılmıyor nasıl açabilirim.

• Ekranda beyaz çizgiler çıkmıştı geçenlerde bugün servise verdim.

• xperia companiona bağlayınca yazılım güncellemesi var diyor en son android yazılım ama yüklemeyi var mı böyle bir güncelleme
  • quote:

Ekranda beyaz çizgiler çıkmıştı geçenlerde bugün servise verdim.

servis sonucunuzu yazarsanız sevinirim
  • crista galli C kullanıcısına yanıt
    Gelsin servisten mutlaka yazarım sonucu.Umarim başarılı olur. Telefonum gelene kadar GM 5 Plus kullanıyorum.Bu da gayet başarılı bir telefonmuş bu arada. Kamera bizimki kadar olmasa da.Hic fena değil.

Not: M5'i Turkcell mağazasına teslim ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi real_king -- 9 Mayıs 2017; 15:10:9 >
    Buun için root gerekiyor mu

• faruk195 F kullanıcısına yanıt
    Hayır gerekmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.