Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (551. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.754
Cevap
96
Favori
365.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 20 cm uzaklıktan kamera elimi odaklamıyor. Odaklasada tek seferde odaklamıyor garantiye versem mi diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtizcisi

Arkadaşlar 20 cm uzaklıktan kamera elimi odaklamıyor. Odaklasada tek seferde odaklamıyor garantiye versem mi diye düşünüyorum

Uzağı odaklayabiliyor mu? Benimki uzağı odaklayamıyordu. Buradan ve yurttan birinde M5 buldum ve benimki net bir şekilde kusurluydu. 3.kez servise verdim şimdi tekrar tamire almışlar düzeltilmezse dava açacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony arayıp mağduriyetini söyle bana yardımcı oldular. Telefonum bozuktu dokunmadığı oyun oynayınca donuyordu tamire aldılar sony aradım dedim ben ürün değişimi istiyorum 1 iş günü içerisinde ürün değişimine girdiğine dair mesaj geldi ve 0 cihaz aldım

• mikrofon batarya vs sebeplerden verdiğim cihaz parça değişimi bekliyor ilk gün itibariyle. bakalım ne kadar bekleyeceğiz.
  • Arkadaşlar m5 için 4k kaydı yapabilecek hızlı 32-64gb micro sd kart tavsiye edebilirmisiniz?
  • mrtcakmak kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle SanDisk almayın ne alırsanız alın.

• kurtizcisi K kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sony mobile destek hattı ücretlimi arıyorum yarım saat bekletiyorlar.

• mrtcakmak kullanıcısına yanıt
    16gb lık Lexar sd kart kullanıyorum class10 olduğunu iddia ediyor ve fena değil 4K kaydında filan da sıkıntı çıkarmadı.

• Telefonun su geçirme özelliğini nasıl test edebilirim. Service Test'ten yapıyorum çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orod-Dain

Bu telefonun hafıza problemleri çok tuhaf. Karta taşıdığım bir çok programı kendi kafasına göre telefon hafızasına taşıyor. Belli aralıklarla tekrar tekrar aynı programları geri taşımak zorunda kalıyorum.

Hocam sd karta taşınan uygulamanın tekrar telefon hafızasına taşınmasının sebebi o uygulamanın güncellenmesi. Onun için uygulama güncellemelerinden sonra kontrol etmelisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtcakmak

Arkadaşlar m5 için 4k kaydı yapabilecek hızlı 32-64gb micro sd kart tavsiye edebilirmisiniz?

Class 10 olsun ve bılındık kalıtelı bı marka olsun,bende class 10 64gb sandısk var,sıkıntısız calısıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: AreYouWithMe

Kesinlikle SanDisk almayın ne alırsanız alın.

Ben sandısk kullanıyorum,hıcbır sıkıntı yasamadım,boyle bı yorum yapma sebebınız nedır?

• bu telefonda barometre yok,o yüzden yapılamaz
  • ByBlaCk4 kullanıcısına yanıt
    Sd karta taşınan resimlerin yarısı gri oluyor hocam SanDisk kullanan bşr arkadaşım daha var aynı zamanda m5 de kullanıyor onda da öyle.

• mail_er kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ben de fark ettim ama çok sinir bozucu bir durum. Hemen hemen her gün uygulama taşıyorum. :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBlaCk4

quote:

Orijinalden alıntı: mrtcakmak

Arkadaşlar m5 için 4k kaydı yapabilecek hızlı 32-64gb micro sd kart tavsiye edebilirmisiniz?

Class 10 olsun ve bılındık kalıtelı bı marka olsun,bende class 10 64gb sandısk var,sıkıntısız calısıyor

Telefonun kendi hafızasına okuma hızı 100mbps yazma 35mbps görünüyor micro sd olarak 80 okuma 45 yazma hızı olan u3 serileri iş görür o zaman. Siz 4k kaydı yaptığınızda donma vs. Oluyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtcakmak -- 12 Kasım 2016; 10:15:33 >
  • Sandisk class 10 64gb kartımı daha önce samsung galaxy k zoomda ve şimdi de m5te sorunsuz kullanıyorum. 4k videoda hiç sıkıntı yaşamadım.

• Araniza bende katildim yakin zamanda aldigim m5 kvk verdim arizalandi anakart degisimi bekliyor yasal sure 20 gun sanirim eyer gecerse kvk sifirini veriyormu beyler

• oguzhanozturk kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim bilgilendirme için.
  • Cihazımı kvk kartala sağlam teslim ettim, bana gönderilen cihaz.

ayrıca şu izletide sıkıntılarımı paylaştım izlerseniz sevinirim.https://www.youtube.com/watch?v=_s6PtdI8t6o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matt Smith -- 12 Kasım 2016; 17:54:5 >

• 
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.