Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (549. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelmez bu telefon daha bitiriyorlar stokları. Keşke çek değilde para iadesi alsaydın. Telefon seçiminde sana yardımcı olabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • semih01sem S kullanıcısına yanıt
    Twilight gibi uygulamalar işinizi görmezmi?

• Sanırım onu secme hakkımız yok daha da almadım zaten pazartesı gıtcem kargoylan sıgorta sırketıne yolluyacam telefonu yaptırada bılırler tam bılmıyorum para ıadesınıde çek len verıyorlar dıye okudum ınternette eger cek degılde dıger turlu verılırse internetten alabılırım m5 ı eger olmassada 1000 tl lenovo k5 note 32 gb var onu dusuneceğım

• Yani 1000 tl fiyat bandında kamera kalitesini çok yüksek bekleme bu fiyat aralığında sony m5 mükemmel bir telefon

• xiaomi mi5 nasıldır ? onuda dusuneceğim telefon sd820 olunca akan sular duruyor kameraya fazla onem vermem ancak hepsıburadadan 1250 tl ye m5 almak var birde n11 den 1250 tl ye xiaomi mi5 100 tl de çek veriliyor telefon daha ucuza gelmıs oluyor sizce iyi fırsat değilmı bu fıyata sd820 ?
  • Yani güzel telefon malzeme kalitesi kötü diyorlar. Dikkat et ama italatcı garantili olmasın çünkü garantide sorun yaşarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: semih01sem

Şu telefon iPhone gibi night shift özelliğini hak edeyor ama Sony koymadı. Android 7'de o özellik var ama bu telefona gelmez diyorsunuz. Üçüncü parti bir uygulama vardır inşallah night shift yapan. Yani gece ekranı turunculaştıran bir uygulama.

Bu dedıgınız olay cyanogenmod romlarda mevcut.

• Yakın zamanda m5 ıcın yapılan rremıx rom xda da paylasılacaktır,bırde yazılımdan anlayan arkadaslar benle ırtıbata gecerse ekıbe alım yapılacaktır.

• AreYouWithMe kullanıcısına yanıt
    Deneyeyim inşallah. Şarj yemezse iyidir.

• Hocam zaten xıaomı mi5 ulkemızde satısı yok sadece ithal garantılı var delta garantısı kotumudur ? ne gıbı sıkıntılar çıkarır suan baya kararsızım bu fıyata başka telefonlar varsa değerlendırebılırım.
  • utku01072 U kullanıcısına yanıt
    Mi5 in kamerasıda harika

• Merhaba arkadaşlar m5 cihazımı bir türlü rootlayamadım. Bildiğiniz gibi 6.0 yüklü. 1.sayfada yöntem var ama hem linkler ölü hemde ben o bahsedilen kernelleri buldumsa da beceremedim. Root yapmayı başaran varsa ayrıntılı tarif edebilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtizcisi

Arkadaşlar bu telefonun sorunsuz modeli olan kişiler yok mu yani burada genelde sadece sorunu olanlar yazıyor lakin eminim ki sorunsuz cihazlar vardır. Yani birkaç kişi cihazın rev numarasını ve şarj süresini söyleyerek sorunsuz olup olmadığını söyleyebilir mi?

Cihaz rev4 hocam. Nazar değmesin canavar gibi. Hiç bir problemi yok. Saolsun burdan arkadaşlar yardımcı oldu. Rev4 veya rev5 ise al dediler aldım. İkinci El 5 aylık telefon. Şarj süresi çok kötü değil. Çok hızlı telefon ama bi o kadar da ısınıyor kamera modlarını kullanırken özellikle.

• oguzhanozturk kullanıcısına yanıt
    KVK Kartal, cihazın arka kapağı her geçen gün daha çok açılmaya başladı. yarın kargo ile teleservice'ye göndereceğim.
  • Bu telefonun hafıza problemleri çok tuhaf. Karta taşıdığım bir çok programı kendi kafasına göre telefon hafızasına taşıyor. Belli aralıklarla tekrar tekrar aynı programları geri taşımak zorunda kalıyorum.
  • Benim bildiğim şey uygulamayı karta taşımak komple karta götürmez, iki tarafta da olur,ama önemli bir bölümü sd kartta olur, hafızası ordu,işlem bilgileri dahilide gibi düşünün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fevzi_aldemir

inşallah hocam

Hocam telefon cumartesi geldi bugün aldım. Adamlar kameraya normal demişler. Eşdeğerleri gibiymiş. Ekran değişmiş. 1 hafta telefonla özlem gidereyim tekrar verecem servise.
    Sende durum ne?

• Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    cihaz test edilmiş, diğer m5'ler ile karşılaştırılmış sıkıntı bulamamışlar. Birde cihazı sağlam olarak yollamıştım elime arka kapağı çıkan telefonu verdiler köşeler ayrık biraz zorlarsan kapak elimde kalacak. Perşembe günü almıştım bugün ankara teleservice'ye yolladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fevzi_aldemir

cihaz test edilmiş, diğer m5'ler ile karşılaştırılmış sıkıntı bulamamışlar. Birde cihazı sağlam olarak yollamıştım elime arka kapağı çıkan telefonu verdiler köşeler ayrık biraz zorlarsan kapak elimde kalacak. Perşembe günü almıştım bugün ankara teleservice'ye yolladım.

Hocam seninkinde wifi kopmaları oluyor muydu?

• Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    kopma değilde 5.1 ile çeken yerde 6.0'da çekmiyor wifi çekim gücünde düşüş var.
  • 
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.