Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.754
Cevap
96
Favori
365.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üst hoparlörün koruyucu yüzeyinden hafif açılma olmuş sorun olur mu bez gibi gri olan yerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pokumon go da ar modunu açamıyorum. Yazılımsal optimizasyonu mu yapılmadı yoksa donanımsal mı?
    Bu arada bazen manyak telefon kendi kendine ısınıyor bunun dışında çok memnunum.

• Kaydettiğim fotolar galeri de görünmüyor yarısı gri filan görünüyor fotoğrafların. Müzikleri bazen okuyor bazen okumuyor. Bu sorunları veya benzer depolama sorunu yaşayanlar var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: zagozan

Pokumon go da ar modunu açamıyorum. Yazılımsal optimizasyonu mu yapılmadı yoksa donanımsal mı?
    Bu arada bazen manyak telefon kendi kendine ısınıyor bunun dışında çok memnunum.

Telefonda yazılımsal bi sıkıntı var bende kullanamadım ne 5.1 de ne de 6.0 da hocam

• Ben de 2 aydır m5 kullanıyorum ama pek memnun değilim. Ekran dokunmatiği hassas değil, parlaklık düşük. bir de pokemon go'da topu çevirirken top düşüyor. Sizde de böyle oluyor mu benim telefon mu arızalı

• quote:

Orijinalden alıntı: salihemre

Ben de 2 aydır m5 kullanıyorum ama pek memnun değilim. Ekran dokunmatiği hassas değil, parlaklık düşük. bir de pokemon go'da topu çevirirken top düşüyor. Sizde de böyle oluyor mu benim telefon mu arızalı

Donanımsal bi sıkıntı yaşamıyorum ben ekran dokunmatik hassasiyeti gayet iyi ancak jelatininiz kalitesizse bazen ekran deneyimini düşürebiliyor. Kaliteli bi ekran jelatini alın derim. Jelatinsiz kullanıyorsanız da ekran sıkıntılı olabilir garantiye yollayın baksınlar bi

• arkadaşlar wifi kopma sorunu yaşayan çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi
  • 6.0 geldikten sonra sürekli hafıza sorunu yaşamaya başladım. Eskiden hafıza kartında kullandığım bazı uygulamalar artık sadece dahili hafıza üstünde çalışıyor. En büyük sorun Spotify. İçide program kalmadı ama hala %95 doluluk gösteriyor. 6.0 beklememin asıl sebebi hafıza sorunuydu ve daha kötü oldu 6.0 sonrası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonun hızlı şarj özelligi varmı. Sizce z2 mi m5 mi

• Ekran neredeyse tüketmiyor ama şarjı aşırı hızlı düşüyor şuan %45 ve ekran süresi de 1saat10dk nedenini anlamadım var mı böyle bir şey yaşayan? Ben ilk defa bu kadar kötü sonuç alıyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

• Cihazın su aldığında şu renk değiştiren bi kağıdı varmış o soldaki kapağın orda mı bilen var mı? Telefon aşırı ısınmıştı bi yıkiym dedim baktım yeniden başlıyor simi okumuyor.şimdi düzeldi ancak orda sim slotunun orda bişey kırmızı olmş. Garantiye yollasammı diyorum sonuçta sadece musluk suyuylar 10-15 sn yıkadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: salihemre

Ben de 2 aydır m5 kullanıyorum ama pek memnun değilim. Ekran dokunmatiği hassas değil, parlaklık düşük. bir de pokemon go'da topu çevirirken top düşüyor. Sizde de böyle oluyor mu benim telefon mu arızalı

kısa bir süre pokemon go oynadım ve topu çevirirken düşme bende olmadı telefonda bi sıkıntı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnefe2015

arkadaşlar wifi kopma sorunu yaşayan çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi

telefonu yazılım onarma yap açılınca birde fabrika ayarlarına dön düzelir bende işe yaramıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orod-Dain

6.0 geldikten sonra sürekli hafıza sorunu yaşamaya başladım. Eskiden hafıza kartında kullandığım bazı uygulamalar artık sadece dahili hafıza üstünde çalışıyor. En büyük sorun Spotify. İçide program kalmadı ama hala %95 doluluk gösteriyor. 6.0 beklememin asıl sebebi hafıza sorunuydu ve daha kötü oldu 6.0 sonrası.

hafıza sorunu ufak bir yazılım açığı ile çözülüyor.pc ile sd cardı adoptable storage olarak biçimlendir telefonuna uygulama yükle ve sd carda taşı.taşındığında bütün uygulamanın taşındığını göreceksin.genellikle s7 ve m4 kullanıcılarının kullandığı bir yöntem ve m5 de çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo13579

Arkadaşlar telefonun hızlı şarj özelligi varmı. Sizce z2 mi m5 mi

normal de yok kutudan çıkan adaptör yavaş şaarj ediyor fakat yüksek amperli şarj aletlerini destekleyen bir cihaz. ben 2.1A şarj aleti ile 1.30-2 saat arası bir sürede şarj ediyorum.bence m5 çünkü z2 dönemi kapandı ve z2 32bit armv7 bir işlemci kullanıyor.piyasa çoğunluk olarak armv8 ürün bulunduruyor şu anda yani m5 derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk195

Ekran neredeyse tüketmiyor ama şarjı aşırı hızlı düşüyor şuan %45 ve ekran süresi de 1saat10dk nedenini anlamadım var mı böyle bir şey yaşayan? Ben ilk defa bu kadar kötü sonuç alıyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

1 saat 10 dk normal değil bi servise göster istersen dicem ama servislerinde durumu belli.cihazı bir daha şarj edip kullanıp ekran sürene bir daha bak eğer aynı ise yetkili birine bi göster.ben en az 4-5 saat civarı ekran süresi aldım m5 ile oda cihazı çok yorarsam

• faruk195 F kullanıcısına yanıt
    Kardeş clash royale aşırı derecede pil tüketiyor haberin olsun o yüzden böyle heralde.

• ByBlaCk4 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Müsait zamanda uygularım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bu telefonu almayı düşünüyorum
    interntte herkes sorunlu stabil değil kapanıyor kamera sıkıntısı takılıyor falan demiş
    bu durumlar android 6 güncellemesinden sonra devam ediyor mu?
    kamerası işlemcisi çok iyi görünüyor kagıt üstünde ama fiili olarak aynı performansı veriyor mu
    cevaplarsanız çok mutlu olurum
  • sefasefa1 S kullanıcısına yanıt
    selam arkadaşım...benim lg g3 telefonum güncellemeden sonra kendiliğinden açlıp kapanmaya abaşladı..üç sefer servise giiti geldi.sorun çözülemedi.ben para iadesi istedim .fakat bana lg g4 gönderdiler.ben yeni telefonu almadım.bulunduğum yerdeki hakem heyetine müracat ettim...bana verdikleri cevap şöyle oldu...sana firma anladığımız kadarıyla ayıplı ürün satmış olup onarım yapamamışlar.senin para iaden yapılacaktır.ama bu paraiadesi süreci altı ay sürer dediler..kesin olarak sen haklı çıkacaksın.dediler..sonuçta dedikleri gibide oldu.türksel yetkili bayisinden faturaya taaksitle aldığım telefonumun ödediğim bedelini hiç eksiksiz bir şekilde tamamının parasını aldım.yani,1180 tl 24 ay taksit tutarının tamamını hiç kesinti olmadan birdefada aldım..ben taksitleriini hala ödüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.