Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: By_Sewim

Telefonu güncellemeden önce kıtkanat memnun olacak şekilde kullanıyordum.Telefonu güncelledim ve günde en az beş kere resetleniyor telefon.Bu sorunu çözüm bulabilirsek 6 ay daha idare edip atacağım bu akılsız telefonu..

Xperia companion programından yazılım onarma yapın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M5 En uygun fiyata nereden alınır arkadaşlar, 1100 tl alınabilecek yer var mı acaba

• m5 i bulanık çekenler denesin
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

• arkadaşlar çift tıklama ile ekran açma daha aktif olmadı sanırım..

olana kadar hangi programla yapabiliriz acaba ? bilgisi olan varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Extrem

arkadaşlar çift tıklama ile ekran açma daha aktif olmadı sanırım..

Aktif olması mümkün değil galiba. Gerekli sensörler yok

• quote:

Orijinalden alıntı: crista galli

quote:

o zaman kötü haber
  • crista galli C kullanıcısına yanıt
    çift tıklayınca kapanma özelliği var ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: crista galli

quote:

galaxy ace 2 de cm romları ve özelleştirilmiş kerneller ile çift tıklayıp açma özelliği eklenebiliyordu bence yapılabilir bişey sensöre felan gerek yok.biraz yazılım bilgisi ile yapılabilir.ama sıkıntı şu:KİM UĞRAŞICAK

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

çift tıklayınca kapanma özelliği var ama

biliyorum. ama sony kapatmayı ekleyip de açmayı unutacak değil herhalde. 2 ihtimal var. ya açmak için gerekli sensör yok ya da telif vsden dolayı eklemiyorlar. şu an için yapacak bi şey yok. daha yeni yeni bootloader kilidi açılıp twrp yüklenmeye başladı. custom rom ise henüz yok. belki ilerde bulunur bir yöntem. ama şu an için bir yolu yok
  • crista galli C kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler
  • Arkadaşlar iyi günler.

Ben cihazım daha ilk ayında bozulduğu için hakem heyetune başvurmuştum ve hakem heyeti beni haklı görüp başvurumu onayladı. Şimdi ne yapmam gerekiyor. Elimde bir belge var ve nasıl bir yol izleyeceğim. Yardım ederseniz sevinirim.

• 5.1 de güncellemesinde konuşma esnasında sesim karşı tarafa gitmiyordu netten araştırdım gürültü azaltma özelliğini devre dışı bırakınca düzeldi. telefonu 6.0 a güncelledim tekrar sesim zaman zaman karşı tarafa gitmemeye başladı fakat gürültü azaltma seceneğini ayarlar içinde bulamadım... diagnostic te test yaptıgımda da mikrofunun sesi kaydetmediğini gördüm yani şebeke ile ilgili bişey değil (hands free de yada kulaklıkla sesim gidiyor) yardımcı olabilecek kimse var mı? yada aynı sorunu yaşayan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurakbulut1987 -- 17 Ağustos 2016; 17:40:53 >
  • arkadaşlar telefonu sıfırlamıştım companiondan ama ne hoparlerden ses geliyo ne de bilgisayara bağlanıyor bişey yüklemem gerekiyor mu driver varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: socomolokko1

arkadaşlar telefonu sıfırlamıştım companiondan ama ne hoparlerden ses geliyo ne de bilgisayara bağlanıyor bişey yüklemem gerekiyor mu driver varmı

Servise yollayın hocam en sağlıklısı

• 6.0 güncellemesi sonrası telefonu kitleyince reboot etme olayı olan var mı?

• zack06 kullanıcısına yanıt
    kapatma nerden
  • arkadaşlar güncellemeden sonra benim telefon saati geride kalıyor doğu avrupa yaz saati+03:00 saat diliminde de denedim otomatik tarih saat ve saat dilimini de denedim çıkamadım işin içinden sebebi ne olabilir sizce
  • Beyler önerdiğiniz şarj aleti varmı. Orjinal şarj aletini kaybettim. Ali expresten quick charge 3.0 lı blitzwolf marka almayı düşünüyorum. Zaten orjinal şarj aletinin 4 saatte şarj etmesinden şikayetciydim. Şimdi yüksek amperli bir cihaz alıp hızlı şarj etmesini istiyorum. Birde ben ampere uygulamasında şarj ederken 1000 mah ın üstüne çıkamadım. Ampere uygulamasını kullanan varmı aranızda. Benim için yükleyip şarj aletinden kaç mah şarj ettiğini söylerseniz sevinirim.

• Ya biri hayrına şu android 6 nin FTF sini ve nasıl kurulacağını anlatabilir mi ben internette buldum da omu değil mi bilmiyorum eski cihaz arka kapakta açık var diye verdim 2 ay sonra bana yenisini verdiler çok şükür yeni gelen cihazda 6 ile birlikte turkcell uygulamaları gelmiş onları kaldiramiyoruzda temiz 6 nasıl kurarız.? teşekkürler bu arada 6 gayet iyi bir sorunla karşılaşmadım.
  • sametsitti S kullanıcısına yanıt
    Orjinal şarj aleti zaten 0,85 amper çıkışlı. Bazı yüksek amperli şarj aletlerinin dokunmatiği bozduğunu yazanlar vardı. Bende 2 amperlik var. Acil lazım olduğunda onu kullanıyorum. 2,5 saatte şarj ediyor

• 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.