Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dokunmatiği bozuyordan kasıt kullanırken kendi kendine biryerlere tıklaması zaten benşarj olurken kullanmıyorum telefonu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre0144

Ya biri hayrına şu android 6 nin FTF sini ve nasıl kurulacağını anlatabilir mi ben internette buldum da omu değil mi bilmiyorum eski cihaz arka kapakta açık var diye verdim 2 ay sonra bana yenisini verdiler çok şükür yeni gelen cihazda 6 ile birlikte turkcell uygulamaları gelmiş onları kaldiramiyoruzda temiz 6 nasıl kurarız.? teşekkürler bu arada 6 gayet iyi bir sorunla karşılaşmadım.

Uygulamalardan turkcell uygulamalarını devre dısı bırak ugrasmadan hallet,xda da ftf mevcut dıye bılıyorum bı bak ıstersen,xperıa ıcın ftf cıkaran uygulamalarda mevcut onlarıda bı arastır bak belkı ısıne yarar

• quote:

Ya biri hayrına şu android 6 nin FTF sini ve nasıl kurulacağını anlatabilir mi ben internette buldum da omu değil mi bilmiyorum eski cihaz arka kapakta açık var diye verdim 2 ay sonra bana yenisini verdiler çok şükür yeni gelen cihazda 6 ile birlikte turkcell uygulamaları gelmiş onları kaldiramiyoruzda temiz 6 nasıl kurarız.? teşekkürler bu arada 6 gayet iyi bir sorunla karşılaşmadım.

http://www.xperiaforce.com/2014/08/18/xperifirm-ve-flashtool-kullanarak-kendi-ftfnizi-olusturun/ bı goz gezdır ıstersen

• quote:

Orijinalden alıntı: sametsitti

Beyler önerdiğiniz şarj aleti varmı. Orjinal şarj aletini kaybettim. Ali expresten quick charge 3.0 lı blitzwolf marka almayı düşünüyorum. Zaten orjinal şarj aletinin 4 saatte şarj etmesinden şikayetciydim. Şimdi yüksek amperli bir cihaz alıp hızlı şarj etmesini istiyorum. Birde ben ampere uygulamasında şarj ederken 1000 mah ın üstüne çıkamadım. Ampere uygulamasını kullanan varmı aranızda. Benim için yükleyip şarj aletinden kaç mah şarj ettiğini söylerseniz sevinirim.

PompExpress desteklı bı sarj aletı alırsan ısını gorur buyuk ıhtımal

• Arkadaşlar M5 e hangi resmi servis hizmet veriyor? Hepsiburadadan aldığım 4. revizyon m5 telefonum boot ekranında takılıyor(sony yazısında) Ses açma ve power tuşu ile resetledim, sd card ın ordan resetledim. PC den onarım yaptım yinede işe yaramadı. İstanbul anadolu yakasında hangi servise verebilirim telefonu. Resmi sony ithalatı telefonum.
  • akrc A kullanıcısına yanıt
    Ana ekrana basılı tut ayarlar simgesi gelecek orada

• 4,5 G açınca telefon kapanıyor ve açılmıyor şarj aletini takınca anca açılıyor. Bu sorunla karşılaşan ve çözen var mı acaba ?
  • Cherokee C kullanıcısına yanıt
    crista galli C kullanıcısına yanıt
    sametsitti S kullanıcısına yanıt
    KVK veya Teleservce yetkili servisler ikisinden birine verebilirsin.

Arkadaşlar şarj ile ilgili olarak arada bir yüksek amperli cihazla şarj ederseniz sorun olmaz ama bunu sürekli olarak yaparsanız dokunmatik şöyle oluyor mesela siz geri gelmeye basıyosunuz o üst tarafa bastı algılıyor aşağı kaydırıyorsun bekleyip birden önce çok az yukarı sonra birden aşağı kaydırıyor birde ekranda hafif dalgalanma oluşuyor arada bir.Cihazı ilk aldığımdan itibaren amperi düşük diye hiç kutudan çıkanı kullanmadım2-3 ay sonra baktımki bu tip sorunlar oluşuyor orjinal cihazla şarj etmeye başlayınca düzeldi.
    Özetle tavsiyem aceleniz varsa hızlı şarj için arada bir takın 2 amperliğe vs. ama yoksa kutudan çıkana akşam yatarken takın sabah alın en mantıklısı budur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ts2000 -- 18 Ağustos 2016; 12:49:42 >
  • ByBlaCk4 kullanıcısına yanıt
    Bende araştırmıştım yaklaşık 20 tlye buldum cihazdan. xperia m5 e destek verir mi diye sordum satıcıya. Satıcıda işlemci destekliyor ama sony destek vermediğini idda ediyor dedi. Ben yindede alıp deniyeceğim. Teşekkür ederim.

• quote:

Bende araştırmıştım yaklaşık 20 tlye buldum cihazdan. xperia m5 e destek verir mi diye sordum satıcıya. Satıcıda işlemci destekliyor ama sony destek vermediğini idda ediyor dedi. Ben yindede alıp deniyeceğim. Teşekkür ederim.

Nerde 20 tl ye satılıyor belkı bende alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurakbulut1987

5.1 de güncellemesinde konuşma esnasında sesim karşı tarafa gitmiyordu netten araştırdım gürültü azaltma özelliğini devre dışı bırakınca düzeldi. telefonu 6.0 a güncelledim tekrar sesim zaman zaman karşı tarafa gitmemeye başladı fakat gürültü azaltma seceneğini ayarlar içinde bulamadım... diagnostic te test yaptıgımda da mikrofunun sesi kaydetmediğini gördüm yani şebeke ile ilgili bişey değil (hands free de yada kulaklıkla sesim gidiyor) yardımcı olabilecek kimse var mı? yada aynı sorunu yaşayan?

5.1 de güncellemesinde konuşma esnasında sesim karşı tarafa gitmiyordu netten araştırdım gürültü azaltma özelliğini devre dışı bırakınca düzeldi. telefonu 6.0 a güncelledim tekrar sesim zaman zaman karşı tarafa gitmemeye başladı fakat gürültü azaltma seceneğini ayarlar içinde bulamadım... diagnostic te test yaptıgımda da mikrofunun sesi kaydetmediğini gördüm yani şebeke ile ilgili bişey değil (hands free de yada kulaklıkla sesim gidiyor) yardımcı olabilecek kimse var mı? yada aynı sorunu yaşayan?

yardım pls....

Hızlı Şarj MTK PE 5 V/7 V/9 V/12 V Hızlı Şarj USB AC Duvar AB Şarj için Oukitel k6000/pro/k10000/Homtom ht17/Cubot h2/dinozor
    http://s.aliexpress.com/NN3aIrya

KAYA Hızlı Şarj 2.0 Telefon Şarj MTK Hızlı Şarj 2 in 1 Teknolojisi 5V2A 9V2A 12V1. 5A Evrensel Hızlı duvar şarj
    http://s.aliexpress.com/F32y2Eri

• Arkadaşlar benim cihazın arka kamerası bulanık çekiyordu ve son günlerdede telefon çektiği halde ulaşılamıyordum teleservice ikinci gönderişim, değişim kararı çıkmış kaç günde gelir acaba yeni cihaz bu duruma düşen arkadaş varsa lütfen bilgilendirsin.
    Oyle yaptıp hocam durdurdumda oluyor sıfırdan temız kurum dedım neyse sımdılık boyle ıdare ederım cok tesekkurler yardımın ıcın.

• giziro kullanıcısına yanıt
    Ben adana kvk ya vermıstım yaklasık iki ay surdu yenı cıhazın gelmesı sende farklı olabılır umarım en kısa surede gelır arada sony yı ara tacız et ıslem hızlanabılır.

• quote:

Oyle yaptıp hocam durdurdumda oluyor sıfırdan temız kurum dedım neyse sımdılık boyle ıdare ederım cok tesekkurler yardımın ıcın.

Yardımım dokunduysa sevindim

• quote:

Hızlı Şarj MTK PE 5 V/7 V/9 V/12 V Hızlı Şarj USB AC Duvar AB Şarj için Oukitel k6000/pro/k10000/Homtom ht17/Cubot h2/dinozor
    http://s.aliexpress.com/NN3aIrya

KAYA Hızlı Şarj 2.0 Telefon Şarj MTK Hızlı Şarj 2 in 1 Teknolojisi 5V2A 9V2A 12V1. 5A Evrensel Hızlı duvar şarj
    http://s.aliexpress.com/F32y2Eri

Eyw

• ugurakbulut1987 U kullanıcısına yanıt
    Ben bu sorunu yaşamadım ve yaşayan da duymadım. Donanımsal olabilir. Servise vermeden önce companiondan onar yapıp temiz kurulumla deneyin bence...
  • Root atan varmı 6.0

• Güncelledikten sonra mesajlarım gitmiyor. Mesaj göndermek için de ayar mı yapmalıyım.

• 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.