Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
7.991
Cevap
67
Favori
250.151
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> ★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★
Giriş
    658 Mesaj
    Esneme derken her lafı atında esneme nedir abi laf atıcam diye cılkını çıkarmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bu telefon için neden custom rom çıkmıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi If you my star -- 14 Şubat 2016; 20:08:50 >

Aynı sorun bende de var çözerseniz haber edin lütfen.

|
    |
    mvpdirk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet bendede sık sık oluyor çözümü yeniden baslatmak suanlik

|
    |
    mvpdirk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: brnefe2015

Aynı sorun bende de var çözerseniz haber edin lütfen.

Henuz cozemedim.. Adobe flash da yukleyemedim.

|
    |
    dirknowitzki#41
  • Çavuş
    63 Mesaj
    Telefonu kapatıp açınca video sorunu düzeliyor. En azından bende işe yarıyor.Uygulama güncellemeleri ile ilgili bir durum olabilir.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    569 Mesaj
    yaklaşk 2 aydır kullanıyorum, büyük bir problem yaşatmadı genel itibarıyla işimi görüyor ama eğer şu android 6.0 güncellemesiyle, hafıza/kasma/ısınma gibi sorunları çözülmeyecekse bir halta yaramaz bu cihaz.
    önbellek temizlemekten kör oldum artık yeter ya.

Edit: sony pc companion'dan yazılım güncellemesi miydi neydi onu yaptım alet az buçuk kendine geldi, deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnefe2015 -- 16 Şubat 2016; 5:57:30 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Kendi Fikri

Burda mı okudum hatırlamıyorum. Lg Android 6 ile sd kartı birleştirme olayını aktif etmemiş. Sonye bu konuda güvenemiyorum.Onlarda kapatırsa çöp olur m4 aqua..

sony ye bu konuda geribildiriim gönderebilsek belki bizi dikkate alabilirler ama bu şekilde görüntü bencede dediğiniz gibi. bende sanmıyorum hafıza olayının çözülebileceğini ... zor .... en azından kasma / donma sorununu giderseler o bile kafi ... bugün Z2 yi inceledim telefon yağ gibi akıyor ....bunda telefon arama ekranına gelmesi yarım saaat sürüyorrr
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kendi Fikri

Burda mı okudum hatırlamıyorum. Lg Android 6 ile sd kartı birleştirme olayını aktif etmemiş. Sonye bu konuda güvenemiyorum.Onlarda kapatırsa çöp olur m4 aqua..

lg nin android 6 da sd kartı ana bellekmiş gibi göstermeyi engelledigini dün akşam bu konuya ben yazmıştım. ama sonra sildim çünki; çözüm yolunu buldum.

sony engellese bile build.prob dosyasında ufak bir değişikle sdkartı ana bellekmiş gibi gösterebiliyoruz.

bu resim burda kalsın ilerde kullanırız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi If you my star -- 15 Şubat 2016; 18:15:26 >
    |
    |
    |
    |
    Lenovo almadığıma bin pişman oldum...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    256 Mesaj
    merhaba arkadaşlar m4 aqua ile m4 aqua dual arasında oyun performansı ısınma performansı vs. fark var mıdır vereceğim videoda galiba m4 aqua dual olanlarından sizce nasıl? ısınma ve oyun performansı bana güzel gibi geldi. https://www.youtube.com/watch?v=Hhkr2G3nXCQ
    |
    |
    Valla bende 16 gb hafıza kartı var boş boş duruyor telefona taktım kullanamıyorum.. Şuana kadar telefonunun kendi hafızası sorun cikartmadı. Ama ilerleyen zamanlarda yetersiz kalır sonuçta 2-3 tane uygulama ve birkaç resimle beraber 890 mb telefonun kendi kullanılabilir hafızası var.. Yetersiz kalıyor

|
    |

Orijinalden alıntı: mysunshine

bu telefon için neden custom rom çıkmıyor ?

custom rom mevcut dostum.xda forumda paylaşıldı
    |
    |
    Burda bir güncelleme gelmiş ama ülkemizde yok galiba. Kamera ve genel yazılım iyileştirmeleri diyor. inceleyebilirsiniz.
  • Yüzbaşı
    736 Mesaj

Ben kurdum şimdilik tek fark ettiğim bildirim sekmesinden parlaklık ayarlarken bildirim sekmesi soluyor. Yabancı kullanıcılar hafızada yer açıldığını söylüyolar ancak güncelleme sonrası dalvik cache temizlendiği için yani yine aynı seviyeye gelicek geçici bir artış. Video siyah oynatma sorunu hala devam ediyor.
    |
    |
    tlserkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lenovo Thinkpad T460p
    Intel i7 6700HQ 6Mb 2.60GHz up to 3.50GHz vPro™ | 8+16GB 2400MHz 1.2v DDR4 | Intel HD Graphics 520 | Nvidia 940MX 2GB GDDR3 | Samsung 860 EVO 1TB SSD | 14'' 1920x1080 16.9 Full HD IPS | Wi-fi 802.11b/g/n/ac | Bluetooth 4.1 | Magnesium-Aluminium case 1.8Kg | MIL-SPEC 810G
    Lenovo Pro Dock Station 130W | Lenovo T2224d Full HD IPS
    Windows 10 Pro
  • Binbaşı
    1408 Mesaj

Kurmak için cihazımızın rootlu olması lazım değilmi?
    Ben daha root atmadım cihaza marshmallow daha gelmeyecek gibi. Bootlader kilidini açmadan root atabiliyor muyuz?
    Daha önce bootloader klidini açtığım için bir cihazımı garantiye yolladım anakartı değişti :D
    |
    |
    osman.by kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    736 Mesaj

Kurmak için root gerekmez, sony tarafından yayınlanan yazılımı telefona flashtool ile atabilirsiniz. Root için de bootloader açmak şart değil sürüm düşürüp root yapabiliyoruz.
    |
    |
    tlserkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lenovo Thinkpad T460p
    Intel i7 6700HQ 6Mb 2.60GHz up to 3.50GHz vPro™ | 8+16GB 2400MHz 1.2v DDR4 | Intel HD Graphics 520 | Nvidia 940MX 2GB GDDR3 | Samsung 860 EVO 1TB SSD | 14'' 1920x1080 16.9 Full HD IPS | Wi-fi 802.11b/g/n/ac | Bluetooth 4.1 | Magnesium-Aluminium case 1.8Kg | MIL-SPEC 810G
    Lenovo Pro Dock Station 130W | Lenovo T2224d Full HD IPS
    Windows 10 Pro
  • Binbaşı
    1408 Mesaj

Nasıl sürüm düşürüyoruz ve root yapıyoruz. sürümüm düşük kalasın yeterki hafızamı rahatlatayım.
    |
    |
    osman.by kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,624
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.