Şimdi Ara

[ Sony Xperia™ ION { 1.5 GHz x2 | 4.65' HD LCD | 12MP - 1080p ExmorR™ | 16GB+msd | HDMI - NFC }] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.826
Cevap
14
Favori
100.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Xperia İon Lt28h model telefonumu satıyorum arkadaşlar. fiyatı 600 TL 1bçk yıl garantisi var. Ürün Sony mağazasından alınmıştır. kutu ve aksesuarlarıyla birlikte vericem. Cihaz henüz 7Aylık.
  • Telefonun ekran koruyucusunu çıkardım dokunmatik saçmalamayà başladı :s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Han-X

Ekran görüntülerim,
    Not:Cihazda Cm9 yüklüdür..

Ekran görüntüsü nasıl alıyoruz hocam?.

• quote:

Orijinalden alıntı: SantiagoMontail.13

ses kısma ve güç tuşuna aynı anda üç saniye kadar basılı tutun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |ZorbeY|

quote:

İon kullanıyorum fakat kusura bakma güç tuşu nerededir, nedir bilmiyorum hocam zahmet olmazsa koordinat versen ?

• quote:

quote:

quote:

İon kullanıyorum fakat kusura bakma güç tuşu nerededir, nedir bilmiyorum hocam zahmet olmazsa koordinat versen ?

Sağ üstteki güç tuşu, onun 2 altındaki ses kısma tuşu
  • quote:

quote:

quote:

şakaysa hiç komik değil hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhansarahmet

quote:

quote:

quote:

Sağ üstteki güç tuşu, onun 2 altındaki ses kısma tuşu

Eyvallah sagolasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: xmanx41

arkadaşlar benim xperia ion cihazımın kasasında bulunan kamera tuşunun ne işe yaradığını çözemedim çünkü bu tuş kamera içerisindeyken tıkladıgımda fotograf cekmiyor flas patlatıyor ancak fotograf cekmiyor neye yaradıgını çözebilmiş deyilim bilen biri yazabilirmi

biraz basılı tutman gerekiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş o tuş fotoğraf makinarıyla aynı özellikte çalışan bi tuş.iki kademeli hafif badınca odaklar,netleştirir, tam basınca fotoğraf çeker..
  • Nexus4umu satip bundan alimmi

• adindar16 kullanıcısına yanıt
    Güncelleme alamamak problem değilse zevkinize kalmış

• fatihen F kullanıcısına yanıt
    Guncelleme isi abartiliyo ya suan 4.4.2deyim bana bisey ifade etmiyor. Ok google kullanilmiyo google now kullanilmiyor. Arayuz sapsade anlican nexusa gelen guncelleme diger telefonlarinki gibi degil.

• adindar16 kullanıcısına yanıt
    Benim için de güncellemenin çok önemi yok. Telefonun kendi özellikleri, programları bana yetiyorsa problem yoktur benim için. Ama sürekli yenilik isteyenler için önemli bir durum.
  • Sa ion a cwm ile cybershot yüklenirken telefon uygulamar başlatılıyor da kaldı yardım pls....

• merhaba,

bu telefon şu an 1049 liraya düşmüş. xperia sp ise 1099 tl teknosa'da. hangisini tavsiye edersiniz? kamera benim için önemli ve ion'un kamerası daha iyi gözüküyor. ayrıca sp için sesli ortamda ahizeden ses gelmiyor, konuşamıyosun vs deniliyor. konuşamayacağım bir telefona 1000 küsür lira vermek de beyağı aptallık gibi geliyor:) ne diyosunuz? tavsiye lütfen
  • chem_87 C kullanıcısına yanıt
    ion almadan önce sp ye de bakmıştım ama fiyatına göre pek beğenmemiştim. o zaman 1249 civarıydı sanırım. Kamera performansı tatmin etmemişti beni. Ama pil ömrü olarak ion'dan daha iyi. bu arada ion'un gündüz fotoğraf ve kamera çekimleri çok iyi ama az ışıklı ortamda ve gece çekimlerinde performans baya düşüyor. şöyle söyliyim, s4 minide 8 mp kamera var ama gündüz çekimleri birbirine yakın sayılır ama gece çekiminde s4 mini daha iyi. ayrıca dışarı verdiği ses sterio değil.
  • Forum coşar 1hafta içinde CM11 Android 4.4 kitkat romumuz hayırlı olsun :))

• serhansarahmet kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: tenturdiot

quote:

Orijinalden alıntı: levanov

Sony xperia ion Telefonu 2 ay kadar önce hızlıaldan aldım 1000 tl ye aldım. genel olarak cihazdan memnunum. Daha önce hiç akıllı telefon kullanmadığım için şarj süresinin kısalığı oldukça rahatsız ediyordu beni ama artık alıştım. Ortalama kullanımla 1-1,5 gün gidiyor. Fotoğraf kalitesi, ekran kalitesi, hızı oldukça iyi. En çok canımı sıkan durumu dokunmatiğinin hassaslığı çok iyi değil. özellikle geri tuşu çok geç algılıyor. Acaba diğer kullanıcılarda da bu sorun var mı?

alt tuşlar herkesin sorunu, fazla kafaya takmayın alışıyosunuz bi süre sonra

Alt tuşlarda bir sorun yok zaten sony böyle bir hata yapmaz. Aşağıdaki dokunmatik tuşları kullanırken; aşağıdan yukarı hafif bir sürtünme gibi dokunursanız son derece hassas işler. Böyle yapılmasının nedeni ana ekranla uğraşırken kazara temaslara tepkinin önlenmesi.

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.