Şimdi Ara

>>SONY XPERİA GO ST27İ<<[ANA KONU] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.165
Cevap
28
Favori
175.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stufan01

saol kardeş denicem

Önemli değil sonucu yazarsan güzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonda virüs programı olması gerekiyor mu ?
    eğer gerekiyorsa hangisini önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir_mic

telefonda virüs programı olması gerekiyor mu ?

Kesinlikle virüs programı kurmayın gerek yok, kastırmaktan başka bişey olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: acemix36

quote:

Şuan smartteller iyi pazarı olan ürünler, virüs neyim çıkartıp tüketiciyi kaçırtmak istemezler. Pazar iyice doyunca virüslerde ortalığa salınır, bide ordan gelir yaratılır. Virüsleri öyle iki üç çakalın mı hazirlayıp ortalığa saldığını mı sandın dı?

• quote:

Orijinalden alıntı: focusone

quote:

quote:

Şuan smartteller iyi pazarı olan ürünler, virüs neyim çıkartıp tüketiciyi kaçırtmak istemezler. Pazar iyice doyunca virüslerde ortalığa salınır, bide ordan gelir yaratılır. Virüsleri öyle iki üç çakalın mı hazirlayıp ortalığa saldığını mı sandın dı?

Virüsleri ,virüs temizleyici yazılım şirketleri hazırlıyorlardır yoksa nasıl para kazanacaklar

• burdan anlaşılıyor ki virüs programına gerek yok telefonda :)))
  • quote:

burdan anlaşılıyor ki virüs programına gerek yok telefonda :)))

Aynen

• quote:

quote:

burdan anlaşılıyor ki virüs programına gerek yok telefonda :)))

Aynen

En azindan şuan için. Genede paldır küldür dalmamak lazım herşeye

• quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

rootlu ve unlock bootloader kullananlara aşağıdaki romu kesinlikle tavsiye ederim telefon baştan aşağı değişiyor batarya performansı gözle görülür derecede fark var hızıda stock roma göre çok hızlı , kamera performansı mükemmel hale geldi , galeri süper ve bütün diğer özellikler harika telefonunuzda stock romdan sıkıldıysanız tekrar aşık edecek bir rom

Link buradan

(Xperia Premium V5 Final son çıkandır)

Sağ ol dostum, telefon mükemmel oldu. JB'nin aynı performansı yakalayabileceğini sanmıyorum. Yalnız tek bir sorun tespit ettim bu romda, o da usb internet paylaşımı çalışmıyor. Onun dışında süper.

• Benim aklımın alamadıgı bu romlar bu kadar basarılı iş çıkarıyorsa neden üreticiler bu romları k ullanmaz?

• çözünürlük göze batacak cinstenmi bende almayı düşünüyorum ama çözünürlük korkutuyor göze batacak gibi mi galaxy mini gibimi ekran öyleyse çok dandik
  • telefonu yeni güncelledim sony nin sitesinden fena olmadı büyük değşiklik olmamasına karsın oyle kasma sorunu fianda yok ARKADAŞLAR HATTIM TÜRKCELL VE İNTERNET BİRAZ YAVAŞ KALIYOR TARAYICIYA BAĞLI OLARAK DEĞİŞİYOR SANIRIM OPERA YÜKLEDİM KENDİ TARAYICISINDAN İYİ GELDİ DAHA İYİSİ VAR MI ACABA BİELN VAR MI DENEYİMLERİNİZ PAYLAŞIRSANIZ SEVİRİM..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbey

quote:

rootlu ve unlock bootloader kullananlara aşağıdaki romu kesinlikle tavsiye ederim telefon baştan aşağı değişiyor batarya performansı gözle görülür derecede fark var hızıda stock roma göre çok hızlı , kamera performansı mükemmel hale geldi , galeri süper ve bütün diğer özellikler harika telefonunuzda stock romdan sıkıldıysanız tekrar aşık edecek bir rom

Link buradan

Sağ ol dostum, telefon mükemmel oldu. JB'nin aynı performansı yakalayabileceğini sanmıyorum. Yalnız tek bir sorun tespit ettim bu romda, o da usb internet paylaşımı çalışmıyor. Onun dışında süper.

nasıl yüklendiğini kısaca anlatabilir misiniz? biraz baktım ama tam anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: ender_077

quote:

Orijinalden alıntı: fbey

quote:

Link buradan

Alıntıları Göster

http://www.youtube.com/watch?v=ykuv5alU4jE
    Bu vidyoda detaylı olarak anlatılmış. İsterseniz göz atabilirsiniz. Zaten bootloader unlock yaptıktan sonrası daha kolay. Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: gonzales20

telefonu yeni güncelledim sony nin sitesinden fena olmadı büyük değşiklik olmamasına karsın oyle kasma sorunu fianda yok ARKADAŞLAR HATTIM TÜRKCELL VE İNTERNET BİRAZ YAVAŞ KALIYOR TARAYICIYA BAĞLI OLARAK DEĞİŞİYOR SANIRIM OPERA YÜKLEDİM KENDİ TARAYICISINDAN İYİ GELDİ DAHA İYİSİ VAR MI ACABA BİELN VAR MI DENEYİMLERİNİZ PAYLAŞIRSANIZ SEVİRİM..

Mozilla iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Endou

çözünürlük göze batacak cinstenmi bende almayı düşünüyorum ama çözünürlük korkutuyor göze batacak gibi mi galaxy mini gibimi ekran öyleyse çok dandik

Cözürlüğünü fark etmiyorsun bile satış yerlerinde almadan önce biraz kullan gönül rahatligiyla alırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: focusone

Benim aklımın alamadıgı bu romlar bu kadar basarılı iş çıkarıyorsa neden üreticiler bu romları k ullanmaz?

Bu romlar telefonu son hızda çalışması için zorluyor yani bi nevi overclock yapmis oluyorsun buda telefonu normalden daha cok yıpratır ondan üreticiler kullanmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acemix36 -- 25 Mart 2013; 8:22:22 >
  • Orijinalden alıntı: fbey

http://www.youtube.com/watch?v=ykuv5alU4jE
    Bu vidyoda detaylı olarak anlatılmış. İsterseniz göz atabilirsiniz. Zaten bootloader unlock yaptıktan sonrası daha kolay. Kolay gelsin.

çok teşekkürler
  • Benim için;
    1Ghz 2çift çekirdek işlemcisi, 512mb ram'i yeterli
    Hafızası zaten artırılabiliyor haliyle bununla ilgili sıkıntı da yok
    Kamerası 5mp fena değil onun için de yeterli diyebilirim
    Su&Toz geçirmez özelliği, Kırılmaz çizilmez camı gerçekten çok extra şeyler
    JellyBean güncellemesi alacak olması çok iyi tabiki

Aklımı kurcalayan bir iki şey var;
    Çok oyun oynayan birisi değilim, ara sıra can sıkıntısından vakit geçirmek için angry birds ve ya temple run tarzı oyunlar oynarım belki, nete çok girerim büyük ihtimalle, ve baya mesajlaşıyorum haliyle şarj konusu kafama takılıyor ne kadar gider şarjı? Sabah evden çıkınca akşam eve gelene kadar sıkıntı olurmu yoğun kullanımda?
    Birde ekran'ın piksel oranı çok düşük geldi, normal kullanımda bu bana sıkıntı yaşatırmı, söylediğim gibi oyun sever değilim o kadar, ama web için kullanacağımı biliyorum, sayfalarda dolaşırken bu piksel yoğunluğu rahatsız edermi?
    Bu pikselle ilgili olan durum çok önemli fiyatı da düşük değil yani bu cihazın. O yüzden kullanıcı yorumları önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Sincap

Benim için;
    1Ghz 2çift çekirdek işlemcisi, 512mb ram'i yeterli
    Hafızası zaten artırılabiliyor haliyle bununla ilgili sıkıntı da yok
    Kamerası 5mp fena değil onun için de yeterli diyebilirim
    Su&Toz geçirmez özelliği, Kırılmaz çizilmez camı gerçekten çok extra şeyler
    JellyBean güncellemesi alacak olması çok iyi tabiki

Aklımı kurcalayan bir iki şey var;
    Çok oyun oynayan birisi değilim, ara sıra can sıkıntısından vakit geçirmek için angry birds ve ya temple run tarzı oyunlar oynarım belki, nete çok girerim büyük ihtimalle, ve baya mesajlaşıyorum haliyle şarj konusu kafama takılıyor ne kadar gider şarjı? Sabah evden çıkınca akşam eve gelene kadar sıkıntı olurmu yoğun kullanımda?
    Birde ekran'ın piksel oranı çok düşük geldi, normal kullanımda bu bana sıkıntı yaşatırmı, söylediğim gibi oyun sever değilim o kadar, ama web için kullanacağımı biliyorum, sayfalarda dolaşırken bu piksel yoğunluğu rahatsız edermi?
    Bu pikselle ilgili olan durum çok önemli fiyatı da düşük değil yani bu cihazın. O yüzden kullanıcı yorumları önemli.

Ekran önemliyse kimse bu telefona bulaşmasın. Kullanıcı olarak ilk yorumum bu.
    Diğer konularda bu türde bir cihaz nasıl olabiliyorsa öyle bir cihaz. Bundan bir üst model performansı beklemek hayal olur. Go ve u sahibi olarak g u bana daha çok zewk veriyor, hep ekranın yüzünden. Ama go da keyifli bir telefon. Pil konusumda go daha tutarlı ve orta yoğun kullanımda günü rahat çıkarıyor hatta kalanla ikinci gün bile çıkar, sadece tel olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusone -- 25 Mart 2013; 16:52:58 >

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.