Şimdi Ara

>>SONY XPERİA GO ST27İ<<[ANA KONU] (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.166
Cevap
28
Favori
175.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ya arkadaşlar telefonun ahize hapörlörünün sesi bi geliyor bir gidiyor telefonla konuşurken.Telefonu elime vurduğumda sanki içinde bir şeyler yerinden çıkmış gibi tıkırtı geliyor içinden.Telefonun içini açtım ama hapörlör yerinde duruyo, yerinden falan oynama gibi bir durumu yok.Ama telefonla konuşurken böyle telefonu elimle hafif sıktığımda ses geliyo-gidiyo.Bunun nedeni ne olabililir acaba. Kafayı sıyıracam. Telefonu kaybetmek pahasına içini bile açtım ama nafile...
  • mer33 M kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende de olmuştu bir süre hoparlörde yada kulaklıkla kullandım sonra teli değiştirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonzales20

aynı sorun bende de olmuştu bir süre hoparlörde yada kulaklıkla kullandım sonra teli değiştirdim.

Bende şu an kulaklıkla kullanıyorum ama çok can sıkıcı bir durum. Kulaklığı bir evde unutsam dışarda beni rezil ediyo garip gelen şey ise, telefonu açtım içini baktım, herhangi bir yerinden oynama durumu falan yok hoparlörün. Sapasağlam duruyor. Neden böyle birşey oluyo anlayamadım. Bende artık değiştirmeyi düşünüyorum mecburen, gözüme z5 compactı kestirdim bu aralar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mer33 M kullanıcısına yanıt
    o telefonun otomatik parlaklığı yok telefon ısındığından dolayı yapıyordu telefon su geçirmezdi yan kapakları dandik yapıldığı için su geçirdi ve bozuldu ve garanti kabul etmedi
  • S.a Arkadaşlar, annemin telefonunun güç tuşu çalışmıyor içini açtığımda güç soketi kopmuş nasıl olmuşsa, elinde bu telefondan olupta , ekranı yada anakartı pert olan arkadaş var mı, telefonu kullanılmaz hale gelen. Rica etsem açma kapama tuşu arkasındaki power filmini verecek olan var mı, ptt kargo ile gönderebilr misiniz ? Bu iyiliği yapacak olan arkadaşa Allah helalinden bol kazanç versin :)
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.