Şimdi Ara

Sony Xperia™ E4g ANA KONU VE KULLANICILAR KULÜBÜ (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.456
Cevap
36
Favori
102.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: halit255

2019 dan bir mesaj bulunsun bari inatla kullanmaya devam ediyorum bozulmak bilmiyor, telefon bataryasını da değiştirdim hala canavar. Anlamadığım birşey var telefon hiç kasmıyor sadece alanı yetersiz kalıyor artık
    1 gb ram ve öyle düşük bi mediatek işlemciyle böyle çalışan bi telefon görmedim ben daha önce. 1 yıl sonra sırf sıkıldığımdan değiştirdim ama çok memnundum.

Bataryası bozulmuştu kvk 1 ay sonra sıfırını verdi batarya getiremediği için ben de onu 400-450e sattım.

Kullandığım zamanı da hesaba katarsak telefon bedavaya gelmişti bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

Bataryayı nerden aldın, kendin mi değiştirdin?
    Teleservice ve kvk dışında hiç bir yerde çıkma harici orjinal parça yok hocam. Size de maalesef yan sanayi takılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

Teleservice ve kvk dışında hiç bir yerde çıkma harici orjinal parça yok hocam. Size de maalesef yan sanayi takılmış.

Alıntıları Göster
    Benim değişmedi daha üzerinde gelen batarrya,

İyice zayıfladı da yeni batarya arayışı içine girmiştim.
  • Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    o kısmı diğer mesajdan almıştımda silme yi unutmuşum.

Dediğim gibi n11 gittgidiyor veya sokak telefoncularının orjinal dediğine bakmayın.
  • Arkadaşlar bu telefondan babamda var. Bugün 32gb sdd kart aldım taktım. Meğer Android 4,4 sd karta erişim izni vermiyormuş. Şimdilik tane uygulamayı taşıdı ve verileri yedekle deyince resimleri attı. Onun dışında kendim ne klasör oluşturabiliyorum ne dosya taşıyabiliyorum.

Sorunu çözmem için galiba root atmaktan başka çare yok. Kolay bir şekilde root nasıl atabilirim? Mümkünse android üzerinden olmalı. Evde windows yok. Eğer android üzerinden olmuyorsa pc bulurum tabi. Test edilmiş bir yol bilen var mı?
  • Dr Geyik Reoman kullanıcısına yanıt
    https://forum.xda-developers.com/xperia-e3/general/how-to-root-xperia-e4-e4g-pc-t3327028

şunu deneyin hocam
  • quote:

https://forum.xda-developers.com/xperia-e3/general/how-to-root-xperia-e4-e4g-pc-t3327028

şunu deneyin hocam
    Ben bunu kingoroot ile aynı sanıp denememiştim. Kingo olmamıştı. Bu root etti. Teşekkür ederim.

not: Başka kullanacak olanlar, telefonda lag başlıyor. Bu root uygulamasının kendi tarama ve düzeltmesini kullanın düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr Geyik Reoman

Ben bunu kingoroot ile aynı sanıp denememiştim. Kingo olmamıştı. Bu root etti. Teşekkür ederim.

not: Başka kullanacak olanlar, telefonda lag başlıyor. Bu root uygulamasının kendi tarama ve düzeltmesini kullanın düzeliyor.

Alıntıları Göster
    hocam arkadaşın denediği sürüm telefon sürümü ile sizin ki farklı ise buraya yazarsanız bende oraya yazayım yada üye olup sizde yazın yarın birgün başka arkadaşlarda ararsa çalışıp çalılmadığını bilsinler.
  • quote:

hocam arkadaşın denediği sürüm telefon sürümü ile sizin ki farklı ise buraya yazarsanız bende oraya yazayım yada üye olup sizde yazın yarın birgün başka arkadaşlarda ararsa çalışıp çalılmadığını bilsinler.

Alıntıları Göster
    Şimdi baktım aynı ikisi de. e2003- 25.0.A.2.31
  • Dr Geyik Reoman kullanıcısına yanıt
    o zaman konuya yazmaya gerke yok. İyi günlerde kullanın. Tavsiyem root explorer yükleyin ve belli başla kullanmadığınız uygulamaları özellikle de sony uygulamalarını kaldırın telefon rahatlayacaktır.
  • Kingroot yüklemiştim bir ara, telefonun şarzı hızlı gitmeye başlamıştı sonra orjinal sistemi geri kurmuştum
    Arkaplanda çalışmıyan daha iyi root programı varmı acaba.
  • halit255 H kullanıcısına yanıt
    Siz onu yaptıktan sonra magisk yükleyeceksiniz. Greenify yükleyeceksiniz on numara olur.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim,eyvallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halit255

Teşekkür ederim,eyvallah.
    root konusunda elimizden geldiğince yardımcı oluruz hocam
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben iş telefonu olarak kullanıyorum ama whatsapp bile kasıyor. Ufak bir rehber oluştursanız, adım adım neler yapacağımızı çok güzel olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Merhaba, ben iş telefonu olarak kullanıyorum ama whatsapp bile kasıyor. Ufak bir rehber oluştursanız, adım adım neler yapacağımızı çok güzel olur :)
    bende bu cihaz yok ama root attıysan yapacakların.

Arka planda çalışan uygulamaların listesini çıkar. root explorer kur ve system> app ve priv-app klasötlerini girip o arka planda ve gereksiz gördüklerini sileceksin. Facebook kullanmıyorsan adında facebook geçen yüm herşeyi sil.
  • Selamlar xperıa e4 aldım geçen günlerde. Toplamda 85 lıraya geldı sızce ıyı almıs mıyım? En ucuz bunu bulabıldım eskı den Iphone kullanıyordum ama parasını haketmıyordu bende o parayı dolara yatırdım
  • 85 lira normal hocam çok da ucuz değil o donanımdaki cihazın ederi o zaten. Keşke biraz daha artırıp sp veya z alsaydınız daha verimli olurdu.
  • Batarya için satıcı önerir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tadolak67

Batarya için satıcı önerir misiniz.
    HB'dan aldım memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.