Şimdi Ara

Sony Xperia™ E4g ANA KONU VE KULLANICILAR KULÜBÜ (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.457
Cevap
36
Favori
102.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony E4G batarya+servis ücreti KVK da 90TL Teleservice te 90 TL haftaya değiştireceğim mecburen

Telefon aksesuarı satan yerlere sordum 40 TL ile 100 TL arasında değişen fiyatlar verdiler ne olduğu belli olmayan bataryalara :)
  • Traxxas T kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam
  • 2 sene doldu E4g ile, tek sıkıntım hoparlör sesi, o da arada düzeliyo, gittiği yere kadar devam bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar bataryayı değiştirdim, telefon çiçek gibi oldu maşaAllah artık uzun süre e4g kullanıcısıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halit255 -- 14 Nisan 2018; 1:21:42 >
  • KVK'da yeni pil takıldı. 90TL

90 TL nin 30 TL si teknik servis ücreti, 10 TL si arıza tespit bedeli

%18 KDV derken varın siz hesaplayın bu pilin aslında kaç dolar olduğunu maliyetinin ne olduğunu

gerçek değerinin 15-20 TL yi geçeceğini sanmıyorum.

Dışarıdaki telcilerde ne olduğu belli olmayan pillere 40-100 TL arası demişlerdi :)

KVK'dan alınca en azından ne olduğunu biliyorsun pilin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Traxxas

KVK'da yeni pil takıldı. 90TL

90 TL nin 30 TL si teknik servis ücreti, 10 TL si arıza tespit bedeli

%18 KDV derken varın siz hesaplayın bu pilin aslında kaç dolar olduğunu maliyetinin ne olduğunu

gerçek değerinin 15-20 TL yi geçeceğini sanmıyorum.

Dışarıdaki telcilerde ne olduğu belli olmayan pillere 40-100 TL arası demişlerdi :)

KVK'dan alınca en azından ne olduğunu biliyorsun pilin.
    Kaç yıl dayandı kendi bataryası?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alisilin07 -- 14 Nisan 2018; 15:4:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

Kaç yıl dayandı kendi bataryası?

Alıntıları Göster
    2 yıl dayandı. Garanti süresi bitince cortladı. Adeta buna göre ayarlamışlar üretirken.
    Yakında telefonlara son kullanma tarihi koyarlarsa şaşırmam. O tarih gelince kendini kapatır artık telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Traxxas

2 yıl dayandı. Garanti süresi bitince cortladı. Adeta buna göre ayarlamışlar üretirken.
    Yakında telefonlara son kullanma tarihi koyarlarsa şaşırmam. O tarih gelince kendini kapatır artık telefon.

Alıntıları Göster
    Benim de garanti doldu, şimdilik bi sıkıntı yok da yakında cortlar.

• Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    3 yıl dayandı, orjinal batarya buldum teknik servisten, şimdi on numara oldu. Piyasada şuan hoşuma giden bir telefon yok e4g 'ye devam edicem uzun müddet.

• Ben de Sony Xperia E4g kullanmaya başladım. Lollipop güncellemesi almadı, sisteminiz güncel deyip duruyor. Android sürümü 4.4.4'te kaldı. Ne yapmam gerekiyor? 😮

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: licca

Ben de Sony Xperia E4g kullanmaya başladım. Lollipop güncellemesi almadı, sisteminiz güncel deyip duruyor. Android sürümü 4.4.4'te kaldı. Ne yapmam gerekiyor? 😮
    bildiğim kadarıyla bu versiyonda kaldı cihaz
  • Zaten stabil çalışıyor cihaz, lolipopa felan gerek yok , ama eskiyen sistemi nedeniyle belki google play uygulamalarında sıkıntı çıkartabilir
  • arkadaşlar sim kart görmüyor telefon ve telpa 450 tl istedi normal mi sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazamsar

arkadaşlar sim kart görmüyor telefon ve telpa 450 tl istedi normal mi sizce ?
    Hocam 450 liraya yeni bataryası değişmiştir sorunsuz sıkıntısız cihazı satayım size o fiyat ne öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazamsar

arkadaşlar sim kart görmüyor telefon ve telpa 450 tl istedi normal mi sizce ?
    Hadi ordan deseydin, telin kendisi kaç para zaten.

Bi telefon tamircisine göster, ucuza yaparsa yaptır.

• Yazamsar kullanıcısına yanıt
    İstanbuldaysan doğu banka git, 3.katta uzun saçlı telefon tamircisi var çok sağlam ustadır o belki sim kart yuvasını halleder. Telpa büyük ihtimalle komple anakart değiştirecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: halit255

İstanbuldaysan doğu banka git, 3.katta uzun saçlı telefon tamircisi var çok sağlam ustadır o belki sim kart yuvasını halleder. Telpa büyük ihtimalle komple anakart değiştirecek.
    benim de aklıma gelen o simkart dışında cihazda sıkıntı yok wifi bağlan kullan başka yerlere soracam dediğin gibi anakart değişti diye geçirecekler bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: merdo_37

-2 ayrı batarya sipariş ettim daha önce Gitti Gidiyor ve Hepsiburadadan. Gitti Gidiyordaki batarya telefonu hiç açmadı, muhtemelen kullanılmış yolladı. Üretim yılı 2013 idi. İade ettim...

-Hepsiburadadan sipariş ettiğim ise eski bataryadan farkı yoktu. Bu da 2013 yılında üretilmişti, hemen kapanıyordu telefon. Bu bataryalarda üretim yılı çok önemliymiş. Hiç kullanılmasa dahi rafta dura dura ömründen yiyebiliyormuş.

-Şimdi çinden gelmesini bekliyorum bunun

-Alırken üretim yılında dikkat etmekte fayda var.
    Çinden aldığım bataryada yaklaşık 1 hafta oldu ömrünü doldurdu. Tr'den Bu bataryayı telefona taktım %33 ile geldi 15 civarına gelince birden 0 a inip telefon kapandı. Bataryayı iade ettim dün. Neyse Trde adam gibi batarya satan bir site bilen varsa lütfen yardım etsin. Yine çinden 1 ay gelsin diye beklemek istemiyorum.

• quote:

Çinden aldığım bataryada yaklaşık 1 hafta oldu ömrünü doldurdu. Tr'den Bu bataryayı telefona taktım %33 ile geldi 15 civarına gelince birden 0 a inip telefon kapandı. Bataryayı iade ettim dün. Neyse Trde adam gibi batarya satan bir site bilen varsa lütfen yardım etsin. Yine çinden 1 ay gelsin diye beklemek istemiyorum.

Alıntıları Göster
    hocam 90 liraya serviste takıyorlar diye biliyorum 10-15 lira için uğraşmayın verin servise

• quote:

Alıntıları Göster
    Teleservice veya KVK ya verin hocam. Günümüz ürünlerinde maalesef orjinaller bile çok dayanıklı değilken yan sanayiler felaket kötü oluyor.

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.