Şimdi Ara

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.047
Cevap
61
Favori
208.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gündüz örnek fotoları paylaşmıştım. Ön kamera ve arka kamera gece fotolarını da uygun olunca paylaşırım.

Manuel mod dediğin, kamerada mı? O zaman var ve zibilyon tane ayar geliyor, herşeyi tek tek elle ayarlayabiliyorsun.
  • Çift tıklayarak açma yok ama zaten Z serilerinde de düzgün çalışmıyordu, kendi kendine açılması gibi çünkü yakınlık sensorunu kullanmıyordu. Google playde bunu yapan uygulamalar görmüştüm ama denemedim, çok da gerekli değil bana göre.

Ikonları çok beğendim ben, o yüzden ayarlarda bakmadım, en kötü ikon paketi ya da Nova, Apex, Hola gibi launcher yükleyebilirsin.

Güzel olur bence paylaşman, hatta yazılı ve fotolu olarak da paylaşabilirsin.
  • bkaramanb kullanıcısına yanıt
    Hem de bayağı başarılı olmuş ki Xperia Z3 Compact dediğin şarj konusunda en başarılı telefonlardan birisi, ekranın küçük olması da tabii bunda önemli etken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: colourofthelife

Gündüz örnek fotoları paylaşmıştım. Ön kamera ve arka kamera gece fotolarını da uygun olunca paylaşırım.

Manuel mod dediğin, kamerada mı? O zaman var ve zibilyon tane ayar geliyor, herşeyi tek tek elle ayarlayabiliyorsun.

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Kız arkadaşım ön kamerası iyi bir telefon arıyor da. Selfi için işte :D bende note 5 var onunki kötü. lg vardı iyiydi ama oda gece kötü. Asus selfi ile bunun arasında kaldım bunun tasarımı çok güzel, en iyi selfi hangisise alıp meseleyi kapatmayı pilanlıyorum :D
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, şöyle söylüyüm, ön kamerası arka kamerasından bile iyi ve flaşı da var. Benim selfie melfie işim olmaz ama Skype görüşmeleri için mükemmel ötesi oluyor. 13 MP ön kamera ve flaşlı, bilmiyorum daha iyisi var mıdır. Gece mesela noise oranı çok düşük ön kamerada.

Asus, bilgisayarda çok iyi de cep telefonları kötü, yani bayağı kötü artı güncelleme konusunda çok sıkıntı çekersin, muhtemelen aldığın versiyonda kalır ya da gelen güncelleme telefonu daha da berbat yapar. Tabii fiyat farkı var arada, ucuzluğu avantajı.
  • quote:

Rica ederim, şöyle söylüyüm, ön kamerası arka kamerasından bile iyi ve flaşı da var. Benim selfie melfie işim olmaz ama Skype görüşmeleri için mükemmel ötesi oluyor. 13 MP ön kamera ve flaşlı, bilmiyorum daha iyisi var mıdır. Gece mesela noise oranı çok düşük ön kamerada.

Asus, bilgisayarda çok iyi de cep telefonları kötü, yani bayağı kötü artı güncelleme konusunda çok sıkıntı çekersin, muhtemelen aldığın versiyonda kalır ya da gelen güncelleme telefonu daha da berbat yapar. Tabii fiyat farkı var arada, ucuzluğu avantajı.

Noiese azsa süpermiş. Bu gün gidip bir yerde deneyeceğim bakalım. nasılmış.
  • Ön kamera, gündüz iç mekan, super otomatik mod, bas çek :

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

• Tek elle kullanım ;) merak edenlere
     ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam saol inceleme iyiydi ben c5 imden memnunum ya iyiki almışım bide daha hızlı şarj etme şansımız olsa tadından yenmez.. Ama aldığıma asla pişman olmadım.

Yanlış mı yazdınız yoksa 1 saat 25 dk falan kullanmış oluyorsunuz ve yüzde 22 ye düşüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hızlı sarj hem iyi hem kötü. İyi çünkü, malum, daha çabuk sarj ediyor. Kötü çünkü bataryayı mahvediyor.

Olsaydı şu açıdan iyi olurdu, mesela acil dışarı çıkman gerekiyor, bataryan da bitmek üzere, hemen takar 10-15 dakika neyse doldurursun biraz. Sürekli böyle hızlı sarj edersen de batarya ömrünü çok kısaltırsın tabii.
  • Batarya performansı :

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

• quote:

Batarya performansı :

Hocam şuan sen hariç herkez 4-5saat arası alıyor yabancı forumlardada aynı durum. Sen hangi ayarları yapıyorsun gordugum kadarı ile stamina mod da acık. yani pilin açılması vs tamamda o etkilemesi %20 geçmez yani 4saat alırken 3-4sarjda 8 9saat olacagını sanmıyorum diger kullanıcı arkadaslarda sizdeki degerleri göremiyor.

• Android sürümü kaçtır arkadaşlar?
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    5.0
  • tuncay altuntoprak T kullanıcısına yanıt
    yorarak kullandık hiç durmadan diğer oyun ve uygulamalara kullanarak. Ama dakika tutmadık tahmini dakika verdim yani belki fifayı 25 deil 30 dakika oynaızdır. Real racingi 15 deil 20 dakika oynamışısızdır. Dakika tutmadık. Bu aradabu oyunların bi tanesi 1.3 gb lık oyunlar pili emer yani oynarken. Size azmı iyimi geldi biz cihazları zorladık en çabuk hangisi bitiyor die. Yoksa ben cihazla 2. Günün yarısını bile çıkartıyorum hemde kullanarak. Öyle kenarda durmuyor yani

• mert1905x kullanıcısına yanıt
    Normal, herkesin kullanımı farklıdır. Sony'nin dediği, 7 saat 47 dakika aralıksız video izlenebilir, tabii muhtemelen abartıyorlar biraz.

Stamina modu gece açıyorum sabaha kadar sarj gitmesin diye. Gerçi telefonu kapatabilirim de ama stamina modu ile gereksiz.

Bütün senkronizasyonlar kapalı çünkü çok sarj götürür, özellikle sürekli nete bağlıysan, habire kendini güncellemeye çalışır hiçbirşey olmasa dahi. Ayrica açtığım uygulamayı kapamam çünkü o da şarjı çok tüketiyor tekrar başlatması.

Batarya kalibrasyonu yapmıştım 1 kere, kalibrasyon dediğim şu, sarjın tamamen bitmesine izin vereceksiniz, hatta telefon sarj bitip kapanacak, ondan sonra tamamen dolduracaksınız. Tabii bunu herzaman yapmamak gerekir çünkü bataryaya zarar verir, 3 ayda bir yapılsa yeterli sanıyorum.

Senin o ani sarj düşüşüne de baktım, öyle birşey olmadı. Sarja kaçta koyduysam oradan devam etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

5.0

Teşekkürler, bir ara 5.1'le gelecek diyorlardı ama keşke 5.1'le gelseymiş daha uzun pil ömrü sunardı. Peki bir haber var mı 5.1 ile ilgili?
  • Alanlara hayırlı olsun, c5 de manyetik şarj var mı?
  • colourofthelife C kullanıcısına yanıt
    Şimdi %89 du kapadım sarja taktım %86dan başladı acaba bende sıkıntımı var?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.