Şimdi Ara

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.048
Cevap
61
Favori
208.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elbette, zaten elinde tutup tartmadan alma. Benim elime iyi oturuyor diye senin de oturmak zorunda değil. Alternatif olarak LG G4 bakabilirsin tabii bütçen uygunsa, iyi cihazdır ama bu C5 Ultranin başka bir albenisi var.

M5 bekle derdim de ne zaman geleceği meçhul, feci pahalı ve donanımı kirpilmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnTuTu ve geekbench 3 testi :

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

•  ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU
     ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

20DK video izledim gerisi ufak tefek işler.

@colourofthelife ,seninle aramızda 2kata yakın fark oluyor nedense

• quote:

Orijinalden alıntı: colourofthelife

Elbette, zaten elinde tutup tartmadan alma. Benim elime iyi oturuyor diye senin de oturmak zorunda değil. Alternatif olarak LG G4 bakabilirsin tabii bütçen uygunsa, iyi cihazdır ama bu C5 Ultranin başka bir albenisi var.

M5 bekle derdim de ne zaman geleceği meçhul, feci pahalı ve donanımı kirpilmis.

aynen kardeşim iyice deneyip içime sinmezse almam. G4 de güzel telefon bütçem de var iphone 6 ikinci elde bakabilirim olmadı.

aynen m5 geç çıkacak bide 1650-1800 tl arası çıkacağı belli oldu başta kimse almaz bi kaç ay sonra fiyatı düşer alır herkes.
  • Arkadaşlar birkaç gün önce aldık cihazı.Kullanan arkadaşlara bir sorum olacak ön kamera ne yaparsam yapayım ayna varmış gibi çekiyor.Normalde ayarlarda mirror kapatma oluyor ancak bu cihaza koymamışlar bu sorunu nasıl çözerim?
  • Ilk şarj sonrası ama fikir vermesi açısından koyuyorum. Zamanla oturur umarım. Gün içinde yoğun kullanıyorum ama. Aynı senaryoda S4 öğlen 2 gibi şarjı sıfırlıyordu. Ama yine de 8 - 9 saatlik ekran sürelerinden çok uzağım gibi.
     ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam arkadaşlar, acaba ön kamera performansı ve cihazın arka kamerasını gece çekimi paylaşılabilir mi? Bir de manuel mod var mı cihazda?
  • Z3 compactla ikisi arasında kaldım. Boyut gerçekten önemli değil pil ve performans bakımından hangisi daha çok tatmin eder acaba ? C5 ultranin cercevesiz ekrani da ayrı cezbediyor beni. Bilemiyorum cok kararsiz kaldım.

• Yakında dolar buralar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samiluslu43

Z3 compactla ikisi arasında kaldım. Boyut gerçekten önemli değil pil ve performans bakımından hangisi daha çok tatmin eder acaba ? C5 ultranin cercevesiz ekrani da ayrı cezbediyor beni. Bilemiyorum cok kararsiz kaldım.

Dostum biri 4.5" biri 6" arasında dünya var buyuklugu önemli degilse c5 almanın bence mantıgı yok yanlış anlama.
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    Hocam önemli değil derken her ikisini de kullanabilirim anlaminda. Almanın mantığı yok derken neyi kastettiniz performans bakımından compact daha mi iyi acaba ? Mediatek 6752 işlemci ile snapdragon 801ac arasında nasıl bi fark vardir hangisi daha performanslıdır acaba ? Teşekkür ederim.

• Youtubedaki videolarda pil de birbirlerine yakınlar ancak diger oyun performansı falan bakmadım hiç. C5 ultra vs compact yazıp izleyebilirsin vardır videolar.

http://system-on-a-chip.specout.com/compare/1070-1110/Media-Tek-MT6752-vs-Qualcomm-Snapdragon-801-MSM8974AB-v3
  • Bizim biraderde z3 compact var. %100 şarj edip test ettik 40 dakika hd film izledik 20 dakika fifa 2015, 10 dakika rreal racing 3, facebook twitter instagram 15 dakika hepsi aynı anda yapıldı. En son 1-2 tane müzik dinledik sonuç z3 compact şarjı %3 e indi. C5 ultramın şarjı %22 de idi. Bence bu gayet başarılı bi test oldu.

• C5 ultra mint rengini alarak aranıza katıldım. Cihazda ara ara dokunmatik algılamama problemi yaşadım. Birde yazılımı 5.0 0, izlediğim inceleme videolarında kutudan 5.1 ile geleceği söyleniyordu. Henüz yüzde yüz kurcalamadım ama ayarlar menüsü klasik sony menüsü değil. Z serilerinde çift tıklayarak ekran açma vardı bunda yok. Sonuçta bu yazılımla alakalı. Daha önce z ultra kullanmıştım orada ayarlardan uygulama simgelerinin boyutunu küçültebiliyordum bunda bulamadım o ayarı, çok büyük simgeler. Onun dışında bir inceleme videosu hazırlayacağım biter bitmez paylaşmsk istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

%73 Gelsin bende atıcam bunu alıntı yapıp bakalım birdaha.

Bu arada n11deki silikon kılıf koruyucu geldi silikon iş görür jelatini daha yapıstırmadım.Beyaz aldım silikonu şefaf yani iş görür

bir foto ekler misiniz acaba? ayrıca 3 saat ekran süresi gibi saçma bir durum yok değil mi şu anki telefonum g7 5_6 saat süre alıyorum çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: *-*ext@cy*-*

quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

%73 Gelsin bende atıcam bunu alıntı yapıp bakalım birdaha.

Bu arada n11deki silikon kılıf koruyucu geldi silikon iş görür jelatini daha yapıstırmadım.Beyaz aldım silikonu şefaf yani iş görür

bir foto ekler misiniz acaba? ayrıca 3 saat ekran süresi gibi saçma bir durum yok değil mi şu anki telefonum g7 5_6 saat süre alıyorum çünkü

Bunlarda 2.sarjdan sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: gikn5k

C5 ultra mint rengini alarak aranıza katıldım. Cihazda ara ara dokunmatik algılamama problemi yaşadım. Birde yazılımı 5.0 0, izlediğim inceleme videolarında kutudan 5.1 ile geleceği söyleniyordu. Henüz yüzde yüz kurcalamadım ama ayarlar menüsü klasik sony menüsü değil. Z serilerinde çift tıklayarak ekran açma vardı bunda yok. Sonuçta bu yazılımla alakalı. Daha önce z ultra kullanmıştım orada ayarlardan uygulama simgelerinin boyutunu küçültebiliyordum bunda bulamadım o ayarı, çok büyük simgeler. Onun dışında bir inceleme videosu hazırlayacağım biter bitmez paylaşmsk istiyorum.

Belki daha sonraki yazılımla çift tıklama gelebilir bizede.
    Dokunmatikte ben 2gündür kullanıyorum hiç algılamama olmadı.
    İnceleme degilde diger yapılan incelemelerde deginilmemiş eksik kalmıs taraflara yönelik video yaparsan iyi olur yoksa zaten 2 tane inceleme videosu var .

Git gide artıyor ekran süresi.

• Millet cpuz indirip bir açın programı menü geçişleri yapın bakalım ne olcak

Bayağı gelişme var, malum pilin bir açılma süreci oluyor. Birkaç haftadan 1 aya kadar sürebilir.

Benim şuan %30 sarj var ve ekran süresi 7 saat civarında. Daha çok video izlerim, skype, whatsapp, internet açıktır hep,biraz oyun, senkronizasyonlar kapalı, parlaklaık gündüz yarıda, akşam daha düşük.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.