Şimdi Ara

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.047
Cevap
61
Favori
208.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşım hangi ayarları yaptın? İstanbul'da oturuyorum telefon hala 3G'de. Kafayı yicem 2 saattir bakmadığım yer kalmadı
  • Bende izmir merkezde 75gbit gordum. Vatana millete hayirli olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir turkcell
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadıkoy/ istanbul ( turkcell)
    15 mb lı uygulamayı googleplayden 2 sanıyede ındırdım.

• Her hız testi 130mb harcıyor dikkat edin gençler :)

• Türk telekom lte

• Arkadaslar telefonu almayi dusunuyorum ve son kez yazmak istedim. Telefonun beyaz ve siyah rengi arasinda ekran kalite farki oldugu soyleniyor. Bu dogru mu? Cunku beyaz daha cok hosuma gitti. Ayrica telefonda kasma donma mevcut mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: korayklc199817

Arkadaslar telefonu almayi dusunuyorum ve son kez yazmak istedim. Telefonun beyaz ve siyah rengi arasinda ekran kalite farki oldugu soyleniyor. Bu dogru mu? Cunku beyaz daha cok hosuma gitti. Ayrica telefonda kasma donma mevcut mu ?

Beyazı kullanıyorum kasma donma yok. Bu fiyata iyi bir fiyat/performans telefonu. Ucuz bulursan LG G4 de olabilir ama bence bunun tasarımı daha güzel.
  • Millet hız testi yapa yapa bitirecek internetini

• korayklc199817 K kullanıcısına yanıt
    Donanma ve kasma hiç yaşamadım. Renk evet beyaz çok güzel duruyor ama uzun vade kullanacaksanız kesinlikle siyah ben beyaz ve siyah aldım siyah daha güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: SelimShady

quote:

Orijinalden alıntı: korayklc199817

Arkadaslar telefonu almayi dusunuyorum ve son kez yazmak istedim. Telefonun beyaz ve siyah rengi arasinda ekran kalite farki oldugu soyleniyor. Bu dogru mu? Cunku beyaz daha cok hosuma gitti. Ayrica telefonda kasma donma mevcut mu ?

Beyazı kullanıyorum kasma donma yok. Bu fiyata iyi bir fiyat/performans telefonu. Ucuz bulursan LG G4 de olabilir ama bence bunun tasarımı daha güzel.

Hocam g4 dusundum ama alabilecegim kosularda biraz tuzlu buna gore. Bu telefonunda tasarimi cok buyuk arti benim i in. Telefonla oyun falan oynamayan biri olarak benim icin fazlasiyla yeterli olacaktir. Cevabin icin tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarikki

Donanma ve kasma hiç yaşamadım. Renk evet beyaz çok güzel duruyor ama uzun vade kullanacaksanız kesinlikle siyah ben beyaz ve siyah aldım siyah daha güzel.

Hocam siyah rengi kirlenme vs acisindan mi oneriyorsunuz yoksa arasinda fark ettiginiz donanimsal yazilimsal bir farkmi mevcut?

• Lte falan yazmio 3g ye devam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • korayklc199817 K kullanıcısına yanıt
    donanım yazılım olarak hiç bir fark yok beyazda şu sıkıntıları gördüm mesela bildirim ışığı yandığında kasa beyaz olduğu için ışık dağılıyor yani ışık yanıp söndüğünde ışığın 2 milim etrafıda aydınlanıyor kasanın içi gözüküyor gibi oluyor benim hoşuma gitmedi sonra hoporlör kısımları çabuk kirleniyor siyah lekeler oluyor temizlemek zor ekranı kapadığında kocaman gözüküyor. Siyah renginde bunlar yok kir belli olmuyor aynı zamanda bildirim ışığında dağılma yok ve ekran kasa ile bir bütün gözüküyor mesela ekranın çerçevesi çok ince olduğu için o incelik beyazda fark ediliyor ama siyahta belli bile olmuyor sanki çerçeve yok gibi duruyor. Bende beyazı renk olarak çok sevmiştim ama sonra siyahın daha iyi olduğunu fark ettim benim şahsi tavsiyem siyah ancak renkler ve zevkler tartışılmaz bunu da unutmayalım.

Birde şarj konusu var yok 2 gün yok 6 saat ekran görüntüsü bunlar mümkün değil bu ekran ile zaten %100 şarjdan çektinde cihaz sana 16 saat kullana bilirsin bu pili diyor ve gerçekten de 16 saat gidiyor 2 gün gitmesi için 48 saat yazardı demi ha bunu da yapabiliyorsun onuda söyleyim yani sony yalan söylemiyor tüm modları aktif eder her şeyi kapatır san %100 şarj da sana 48 saatli veriyor inanıyorum ki bu süreyi de tutturur.

Çok telefon kullandım. Sony tek farkı hangi modeli alırsan al ne kadar güncelleme gelir ise gelsin cihaz asla takılmaz donmaz kitlenmez kefil olabilirim. 5 yıllık sony z halan takır takır çalışıyor ancak her sony de olduğu gibi bunda da pili aynı geç şarj olur z ler de aynı idi fakat pil asla ölmez mutlaka 16 saat'i görürsün benden tavsiye ya sony la da lg

• İzmir Türk Telekom çatır çutur valla

• Vodafone red business 3 4.5g hala geçmedi

• Benim de vodafone esnek m hala gelen giden yok. 4bucakg yazıp 4545 e yollar mısınız size de telefonunuz uyumsuz diyecek mi bana telefon uyumsuz diyor.

• Vodafone çok kopma oluyor hız ölçemedim ama lte aktif.

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarikki -- 1 Nisan 2016; 17:15:57 >

• KararsızHerif kullanıcısına yanıt
    telefonum c5 ultra 4bucakg yazıp yolladım 1 ay geçerli 6 GB internet geldi ama onu nasıl kullanacağımı bilmiyorum :) yer adana bırakın 4.5g yi 3g bile görmek pek mümkün olmuyor taahhütüm olmasa hemen taşıyacam hattı yaklaşık 1 yıl daha idare edecem vodafonu :) :) :)
  • silent_man71 S kullanıcısına yanıt
    Bana telefonun uyumsuz diyor

• 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.