Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.313
Cevap
63
Favori
288.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kymophobia

USB denemedim ama FHD anime izliyorum ben her sabah işe giderken.
    Kendi oynatıcısını denemedim açıkçası henüz, MX Player ile çatır çatır altyazılı falan izliyorum.

Dostum merhaba,

En uzun süreli kullanan sensin anladığım kadarıyla; çoğu telefonun ana konusunda görüyorum tavsiye edilen uygulamalar, aksesuarlar ... ilk mesajda toplanmış. Bizde böyle bir durum olmadığı için sana sormak istedim. Tavsiye ettiğin uygulamalar var mı ? Bu sorunum cevabı biraz da ihtiyaca bağlı olsa da ortak kullanılacak kaliteli uygulamalar vardır diye düşünüyorum.

Ayrıca Android M bu telefona gelecek mi ? M4 Aqua konusunda işlemci nedeniyle gelmeyecek diyenler olmuş.

Son soru olarak da şu anda cihazın şarj performansı nasıl ?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Photographer Boy -- 22 Temmuz 2015; 21:19:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Android m alacagina dair kaynak varmi elimizde kesin olarak,resmi olarak insanlari yanlis bilgilendirmeyin belki android m almayacak cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasinayaz23

Android m alacagina dair kaynak varmi elimizde kesin olarak,resmi olarak insanlari yanlis bilgilendirmeyin belki android m almayacak cihaz

Çok pardon gelecek mi diye soracaktım, şimdi düzenliyorum mesajı.

• Photographer Boy kullanıcısına yanıt
    Mediatek cihazlar biraz daha geç güncelleme alıyordu bugüne kadar. Yanı m4 aqua snapdragon kullandığına göre Android M alması daha muhtemel. Ama yine de 100% kesin bir şey söylemek zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Mediatek cihazlar biraz daha geç güncelleme alıyordu bugüne kadar. Yanı m4 aqua snapdragon kullandığına göre Android M alması daha muhtemel. Ama yine de 100% kesin bir şey söylemek zor.

Geç almak başka almamak başka

• quote:

Orijinalden alıntı: Photographer Boy

quote:

Kendi oynatıcısını denemedim açıkçası henüz, MX Player ile çatır çatır altyazılı falan izliyorum.

Dostum merhaba,

En uzun süreli kullanan sensin anladığım kadarıyla; çoğu telefonun ana konusunda görüyorum tavsiye edilen uygulamalar, aksesuarlar ... ilk mesajda toplanmış. Bizde böyle bir durum olmadığı için sana sormak istedim. Tavsiye ettiğin uygulamalar var mı ? Bu sorunum cevabı biraz da ihtiyaca bağlı olsa da ortak kullanılacak kaliteli uygulamalar vardır diye düşünüyorum.

Ayrıca Android M bu telefona gelecek mi ? M4 Aqua konusunda işlemci nedeniyle gelmeyecek diyenler olmuş.

Şimdiden teşekkürler.

Tavsiye edilen uygulama konusunda bir şey diyemem, çünkü herkesin uygulama mantalitesi farklı.
    Ben anime izliyorum, manga okuyorum, müzik dinliyorum.
    Haber 1903 kur, MX Player kur, Sidebooks kur desem garip olur yani.

Android M olayı tamamen işlemciye bağlı. Mediatek ne zaman yumuşar, o zaman gelir.
    Gelmez demek boş konuşmak olur, zira aynı işlemciyi kullanan Oppo, Meizu falan Android M açıklamaları yapıyor halihazırda...

Valla benim kullanımımla 40 saat civarı gidiyor tek şarjda.
    Millet neden deli gibi ekran açık, wifi açık, oyun oynarken müzik dinleyeyim, o sırada telefon çamaşırlarımı yıkasın ve yemek yapsın diye triplere girip ardından "1 saatte bitti hacı bunun pil" diyor bilmiyorum.
    Bugüne kadar en kötü pil günüm, deli gibi oyun oynayıp video izlediğim zamandı.
    Onda da 10 saate yakın süre aldım.

• Arkadaşlar alabilmiş miyim? Bundan sonra bi şey yapmam gerekir mi?
  • Yani bu cihazın android m almayacağını nasıl düşünebiliyorsunuz anlamıyorum. Arkadaşlar sony den bahsediyoruz. Adamlar z1 e bile hala güncelleme veriyor. Bu telefon ondan daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kronik Farenjit -- 22 Temmuz 2015; 22:21:09 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Photographer Boy

quote:

Dostum merhaba,

Şimdiden teşekkürler.

Tavsiye edilen uygulama konusunda bir şey diyemem, çünkü herkesin uygulama mantalitesi farklı.
    Ben anime izliyorum, manga okuyorum, müzik dinliyorum.
    Haber 1903 kur, MX Player kur, Sidebooks kur desem garip olur yani.

Android M olayı tamamen işlemciye bağlı. Mediatek ne zaman yumuşar, o zaman gelir.
    Gelmez demek boş konuşmak olur, zira aynı işlemciyi kullanan Oppo, Meizu falan Android M açıklamaları yapıyor halihazırda...

Valla benim kullanımımla 40 saat civarı gidiyor tek şarjda.
    Millet neden deli gibi ekran açık, wifi açık, oyun oynarken müzik dinleyeyim, o sırada telefon çamaşırlarımı yıkasın ve yemek yapsın diye triplere girip ardından "1 saatte bitti hacı bunun pil" diyor bilmiyorum.
    Bugüne kadar en kötü pil günüm, deli gibi oyun oynayıp video izlediğim zamandı.
    Onda da 10 saate yakın süre aldım.

Uygulamarda 3'te 2 dostum. Bu iki uygulamayı not ediyorum. Biri de takımdan dolayı zaten.

Sidebooks görüntü kalitesi olarak nasıl ? Kitapları nereden yüklüyorsun ?

Ayrıca şarj süren mükemmel. Ben çok oyunda oynamam.

Güncelleme konusunda da böylesine yeni bir telefona Sony'nin destek vereceğine güvenmekten başka bir şey yok sanırım.

Teşekkürler.

• Photographer Boy kullanıcısına yanıt
    Sidebooks manga okumak için bir program.
    Resim/sayfa kaliten neyse, aynısını verir.
  • Bizim burdan birisimi bu incelemeyi yapan :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=GQcW6rUXu6Y
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mukavota33

Bizim burdan birisimi bu incelemeyi yapan :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=GQcW6rUXu6Y

Yandaki kağıttan okuyor, okurken de telefonla oynuyor...

Pek inceleme olmamış.
  • Mukavota33 M kullanıcısına yanıt
    Vay canınaa sonunda bir inceleme Gördüm :D

• telefonun arayüz ve web performansı nasıl ve malzeme kalitesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozototype

hocam ekran kalitesiyle ilgili bir sıkıntı+dokunmatikle ilgili bir sıkıntı yaşamazsınız. kılıf önerimi de bir üstteki mesajda bulabilirsin ancak ben metal çerçeve kullanmayı planlıyorum renk seçemedim sadece

Metal kilif.nerede link varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: punkemre

telefonun arayüz ve web performansı nasıl ve malzeme kalitesi

Arayuz bilindik arayuz sony,sade her sey tahmin edilen yerde akici stabil.

Net performansi gayet iyi,elimde g2 de var,ki cok cok memnum ama c4 daha keyifli bir web kullanımı sunuyor ben iyicede yuklenirim 6~7 pencere açmaktan tuttda,torrentten dosya inerken biyandan webte gezmek gibi.

Bu aksam yine selfie denemesi yaptim harika cidden milletin arka kamerasi bu derece cekmior cogu zaman.

Daha oncede yazdim batarya sony ortalamasina gore kotu,yoksa rakiplere nazaran ayni.

Ses hayli tatminkar sony ve lg kulaklikla denedim,g2teki 24bit ses yongasi c4te varmi bilemiyorum ama yadırganacak bir kalitede degil muzikler.

Ekran cidden iyi sinif bir ips panel secilmis belli.

Ele.oturmasi 5.5 inc cihaza gore ergonomik,oyle buyuk sayilacak bir elim yok ama gayet rahat kullanılıyor.

Ornek resimleri gecen hafta paylasmistim kendi cektiklerimi.

Kisacasi inceleyip arastirip c4 aldim,ne beklentide isem onu verdi bana hayalkirikligi yasatmadi.

Sahsi fikrim yuzde 99 android M alir.Cikisi 1yil gecmemis cihazi oldurmez sony,1 yiida sundan dedim ocak subat gibi yukardan asagi. m verilmeye baslanir bence,ilkbahardada C4 T2ultra ve m4 aqua modelleri android M alir.

Ayrica ya agustos yada eylulde fix guncelleme gelir,ki kamera batarya v,b azdq olsq daha olumlu yansir.

Sonyni tum modellerini yakinen.bilirim ama c4 ekran çerçeve oraninda iyi herkes z3 saniyor.

Yardimci olabildimse ne mutlu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crauls -- 23 Temmuz 2015; 2:51:43 >

• G.U.Y kullanıcısına yanıt
    ödemeyi doğruluyorlarmış öyle yazıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozototype -- 23 Temmuz 2015; 8:16:38 >
  • Mıknatıslı kılıflara dikkat edin, mıknatısın yanlış yere yerleştirilmesi telefonun ekranını karartıyor. Ekran gorunmuyor.

• Arkadaşlar uygulama,oyun tarzı paylaşımlarda bulunalım mesela ben es task Manager programını kullanıyorum ön bellek temizleme ve ram boşaltmada iyi bir program masaüstüne küçük bir widget ekliyor çok basit bir kullanımı var.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.