Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.314
Cevap
63
Favori
288.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün sabah 9'da şarjdan tam dolu olarak aldım,telefonun şu an 3 saat 20 dakika ekran süresi ve yüzde 38 şarjı mevcut. Bu süre zarfında 3G-Wifi karma kullandım,dün gece de tüm uygulamaların güncellemelerini yaptım (Yaklaşık 28 tane sanırım),ek olarak Mortal Kombat X ve Batman kurdum.

Daha 2. tam şarj için iyi bir süre gibi geldi bana, siz ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizzi82 -- 22 Temmuz 2015; 11:07:20 >
  • Cgtyxx C kullanıcısına yanıt
    şimdiden hayırlı olsun, olur da fikriniz değişirse siyah renk için fiyatlar şöyle
    http://www.epey.com/akilli-telefonlar/sony-xperia-c4-fiyati.html
  • denizzi82 kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel bence :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cüzdan tipi bi kılıf için fena sayılmaz ama ben bi sevemedim şu tip kılıflar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozototype

cüzdan tipi bi kılıf için fena sayılmaz ama ben bi sevemedim şu tip kılıflar

onerebilecegin kilif var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozototype kullanıcısına yanıt
    Dostum merhaba,

Temperli camın siparisini verdim, Incipio ise Ininal Karta para yukler yuklemez vereceğim.

2 sorum var. Ilk olarak bu cam ekran görüntüsünü bozmayacak kalitede değil mi ? Ikincsi kaliteli başka kılıf önerin veya marka tavsiyen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: G.U.Y

quote:

cüzdan tipi bi kılıf için fena sayılmaz ama ben bi sevemedim şu tip kılıflar

onerebilecegin kilif var mi?

hoşuna gidiyorsa şu tip kılıflara bakabilirsin

http://tr.aliexpress.com/item/NILLKIN-Super-Frosted-Shield-Hard-Back-Cover-Case-For-Sony-Xperia-C4-With-Screen-Protector/32378999245.html

• Photographer Boy kullanıcısına yanıt
    hocam ekran kalitesiyle ilgili bir sıkıntı+dokunmatikle ilgili bir sıkıntı yaşamazsınız. kılıf önerimi de bir üstteki mesajda bulabilirsin ancak ben metal çerçeve kullanmayı planlıyorum renk seçemedim sadece
  • quote:

hocam ekran kalitesiyle ilgili bir sıkıntı+dokunmatikle ilgili bir sıkıntı yaşamazsınız. kılıf önerimi de bir üstteki mesajda bulabilirsin ancak ben metal çerçeve kullanmayı planlıyorum renk seçemedim sadece

Anladım, 3 hafta civarı geleceğini düşünüyorum.

Peki metal çerçeve arka kısmı koruyor mu ? Sağlamlık nasıl ? Fiyat konusunda Incipio seviyesine kadar çıkabilirim. Kalite ve tasarım önemli şu aşamada.

Ilk telefonumu koruyamadım, bunu uzun süreli kullanmak istiyorum.

• Yalnız wifi çekimi efsane. Xperia spden sonra ilaç gibi geldi. Spyle hiç çekmeyen yerde 3 diş çekiyor

• Ben siyah aldim arkasinada silikon alcam flip cover sevmiyorum ama hangi renk alacagimi bilemedim seffaf alsam garip bi renk olcak mavi alsam arkasindaki sony yazisi falan gidicek ne yapmaliyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozototype kullanıcısına yanıt
    Beyaz nisanlima kendime siyah düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cgtyxx -- 22 Temmuz 2015; 12:56:52 >
  • Arkadaslar home screendaki accuweatheri kaldirmanizi oneririm anlik takilmalara neden olan sey oymus meger..

• Vatal V kullanıcısına yanıt
    O nedir? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mukavota33 M kullanıcısına yanıt
    Bende siyah olanı kullanmaktayım,dün ekranına temper'lı cam taktırıp kılıf olarak da siyah silikon kılıf aldım..Kara şimşek gibi oldu telefon
    Kılıf alırken siyah hiç istemiyordum,ama telefonla bütünleşmesi açısından en çok yakışan gene siyah oldu,tavsiye ederim
  • Photographer Boy kullanıcısına yanıt
    hocam çerçeve sadece kenarları koruyor ama ön ve arkayı korumuyor maalesef. sağlam bir koruma istiyorsanız en sağlam koruma çeşidi cüzdan şeklindeki kılıflarda şu anda. ben bi önce kullandığım telefonumu 3 yılda 1-2 kez düşürdüğüm için pek sorun olmayacak bana diye düşünüyorum.

ayrıca c4ün arkası plastik ve kamera nerdeyse dısarı cıkmıyor, telefonun arka yüzeyi üzerine düşmesinde bir sorun olmaz diye umuyorum, ön tarafa da tempered glass çekeceğim için metal çerçeve bana mantıklı geliyor.
  • arkadaşlar ntfs formatındaki usb bellek veya hafıza kartlarını tanıyor mu telefon? tanımıyorsa 4 gb'dan büyük dosyaları nasıl atıyorsunuz bu cihaza?

bir de full hd mkv formatında film (altyazı dosyasıyla birlikte) oynattınız mı hiç? takılma, donma vs. oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizzi82

Bende siyah olanı kullanmaktayım,dün ekranına temper'lı cam taktırıp kılıf olarak da siyah silikon kılıf aldım..Kara şimşek gibi oldu telefon
    Kılıf alırken siyah hiç istemiyordum,ama telefonla bütünleşmesi açısından en çok yakışan gene siyah oldu,tavsiye ederim

Hocam LİNK atarmsisin

• Sonunda kargoya verildi.

Şimdi düzgün bir kılıf ve ekran koruyucu almam lazım internetten. Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar. :)

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.