Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.314
Cevap
63
Favori
288.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mediamarkt dün kargoya verdik diye mail atmıştı. Hala başka bilgi yok.Kargo takibinde de güncellenmemiş. Aradım bugün istanbuldan çıkışı olur heralde dediler. Artık beklemekten bıktım.
  • http://www.donanimhaber.com/mobilite/haberleri/Mobilite-20-Bolum-3-Turkcell-T60-Sony-Xperia-C4-ve-dahasi.htm

Ben burda ufak bir inceleme gördüm yani merak edenlere duyurulur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckinsenol

http://www.donanimhaber.com/mobilite/haberleri/Mobilite-20-Bolum-3-Turkcell-T60-Sony-Xperia-C4-ve-dahasi.htm

Ben burda ufak bir inceleme gördüm yani merak edenlere duyurulur :D

neden detaylı inceleme yapmıyolar acaba
  • G.U.Y kullanıcısına yanıt
    Çünkü aslında çok özel bir telefon değil.
    Daha çok amiral gemilerine yönelmeyi seviyor inceleme siteleri.
    Yanlış yapıyorlar ya neyse...
  • hocam es task manager ile ilgili dikkat edilmesi gereken bir kaç husus var. programı widgettan değil de menüden kullandıgınız zaman arkaplan işlemleri dahil tüm işlemleri kapatıyor (launcher dahil). sistemin kendi uygulamalarını da kapattığı için sistem kendi otomatik olarak açıyor tekrar bunları ve enerji tüketimini kısmen arttırıyor. arkadaşlar da görsün diye yazdım ES Task Manageri sadece widgettan kullanalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozototype

hocam es task manager ile ilgili dikkat edilmesi gereken bir kaç husus var. programı widgettan değil de menüden kullandıgınız zaman arkaplan işlemleri dahil tüm işlemleri kapatıyor (launcher dahil). sistemin kendi uygulamalarını da kapattığı için sistem kendi otomatik olarak açıyor tekrar bunları ve enerji tüketimini kısmen arttırıyor. arkadaşlar da görsün diye yazdım ES Task Manageri sadece widgettan kullanalım.

Ben bu konuda şöyle bir şey okumuştum; Android sisteminin çalışma mantığından dolayı bu tarz ön bellek ve RAM temizleyici programlar aslında pek de faydalı değil.

Uygulama paylaşımına devam edebilim lutfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Korkuttunuz beni siliyorum uygulamayı :D aynen arkadaşlar uygulama önerin uygulamaya açız :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • seyahat için; tripadvisor, booking.com ve hotels
    pdf için; foxit
    ezan için; namaz vakti pro (bildirim çubuğuna da ekleme yapıyor, gerçekten mükemmel)
    task manager için; app cache cleaner

• Adaptor ile usb kablosu takilip cikariliyo mu yoksa sarj ile usb tamamen farkli mi

• DarqGuardiann893 D kullanıcısına yanıt
    Şarj ederken adaptöre usb kablosunu takıyorsun aynı şey yani
    Merak edenler için: Stamina ve wifi açık %14 iken şarja taktım tamamen dolması 2 saat 50 dakika sürdü açıkçası 3 saati kesin geçer diyordum bana iyi geldi.
  • sony tarafından yayınlanacak güncellemelerin birinde bu şarj süresini düşürebilme gibi bir ihtimal var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kronik Farenjit -- 23 Temmuz 2015; 12:12:52 >
  • Kronik Farenjit K kullanıcısına yanıt
    Sanmam çünkü adaptör den kaynaklı bir sorum gücü çok az

• quote:

Orijinalden alıntı: bugi2528

Note 4 ün fast charge adaptörü var bende onu kullansam hızlı şarj edermi bataryaya zararı olur mu
  • Mukavota33 M kullanıcısına yanıt
    Batarya sorun olur mu bilmem ama kuzenimin g3 şarj aleti ile 1.5 saatte dolduruyorum ben ama arada sırada genelde orjinal aleti kullanmayı tavsiye ediyorlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mukavota33

quote:

Orijinalden alıntı: bugi2528

Note 4 ün fast charge adaptörü var bende onu kullansam hızlı şarj edermi bataryaya zararı olur mu

Zararı olmaz bende GM Discovery telefonu iki yıldır Samsung veya Asus adaptörle şarj ediyorum. Zaten universal olsun diye bu giriş kullanılıyor. Sony eskiden daha farklı soketler kullanıyordu.

C4 almayı Ağustosa erteledim umarım vergi zammına rastgelmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xiamen -- 23 Temmuz 2015; 13:39:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 nın orıjınal sarj aletı 2 saatın altına cekebılıorsun bataryanın tam dolum suresını.
  • Karşı tarafa sesimin gitmediğini belirtiyorlar, evde kendimizde deniyoruz dedikleri gibi ses gitmiyor geçenlerde düzeltmişti tekrar yaptı aynı sorunu.

Aynı sorunu yaşayan var mı?

Telefonu alırken sim kart büyük olduğu için kesip nano sim kart şeklinde getirmişlerdi. Acaba o mu uyumsuzluk yapıyor dersiniz?
  • 5dört 5 kullanıcısına yanıt
    sim kartı okumayıp sol üstte ünlemle bildirim verdiği zamanlar oluyor mu? eğer olmuyorsa ondan dolayı olması biraz zor. yazılımsal bir hata olabilir diye düşünüyorum.
  • arkadaşlar minions, asphalt gibi oyunlarda kasma oluyor mu?
  • G.U.Y kullanıcısına yanıt
    açıkçası asphaltın telefonda oynanacak bir oyun olduğunu düşünmüyorum denemedim ama asphalt oyun tesi var internette bulabilirsin kasma olmuyor, minions oyunu su anda yüklü 3 oyundan bir tanesi, kasma yasamadım henüz.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.