Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.313
Cevap
63
Favori
288.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 5.0 mevcut telefonda degil mi? Birde 5.1 gelicek mi? 5.1 ile android m ayni sey mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mukavota33

Mediamarkttan aldım ürünü kargoya verildi diyor ama hala takip numarasını aktif göstermiyor . verilmediğinden şüpheleniyorum acaba aras kargoyu arasammı

ara bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasinayaz23

Birader neo ile z2,z1 imi karsilastiriyorsunuz allah askina hayatinizda yada yakininizda hic z serisi kullanan gormediginiz ne kadarda belli. Ben xperia serisi kullanmiyorum ama magazada c4 ile 2 telefon yaninda g7 vardi resmen kiyaslanmiyacak telefonlari kiyasliyorsun sen. Ben g7 kotu felan demiyorum ama c4 daha net ses veriyor kendim denedim. Bu isler iddia etmeyle olmuyor pratige dokmen gerek.

Kardeşim sen benim yazdıklarımı okumuyorsun galiba yazmış olmak için yazıyorsun. Ben sana C4'ün sesi az çıkıyor kötü mü dedim? Z1 veZ2'nin sesleri az çıkıyor onun nedeni de, su süzgeçleri ki, onlara da, kötü demedim sesi az çıkıyor dedim. Eğer ki, Z dizisinde yaptıkları hatayı anlayıp, düzelttilerse sorun yok C4'ü görüp, incelemedim sesi gür G7 gibi uzun internet ve müzik dinleme koşullarında ısınma yapmıyorsa, pili uzun dayanıyorsa alınabilir. Bu arada Z1 ve Z2 çevremdeki insanlarda var ekranı hızı iyi ama ısınma sorunu ve ses konusunda gene aynısını söylüyorum. Ne Huawei ne de, Sony'den bir çıkarım yok yalnızca özellik karşılaştırırım o kadar. Hem her şeyi geç sen C4'ü en az iki hafta kullanıp, yansız bir gözle şusu, busu iyi ama şu gedikleri de, var diyebiliyor musun? Hayır. Yalnızca mağazada kurcaladığın kadar. Lütfen ürünü kullanıp, artılarını, eksilerini belirleyen kişiler yorum yapsın. Biz forumlara gözü kapalı marka hayranlarının yorumlarını okumak için girmiyoruz. Ürünlerin artısını gediğini öğrenip, ona göre seçmek için giriyoruz ergenler gibi sidik yarışına girmeye gerek yok. Hoş belki de, sen ergensin bilemem. Ama ben değilim, bilgine...
    Not: Geçmişte Sony'nin W810, K790 Cybershot, Xperia Neo kameralı cep telefonlarını ve halen de, KDL dizisinden LED televizyonunu kullanıyorum bunlara ek olarak 1985'ten 1994'e kadar kullandığımız Trinitron CRT (Tüplü) televizyonu da, unutmadan belirteyim. Yani, Sony markasının kalitesini bana anlatma 30 yıldır bizzat yaşadım o kaliteyi ben. Sen git hayatında Sony kullanmamış bebelere anlat birader!... İznin olur ise biz de, C4'ü yansız ve nesnel olarak incelemeyi sürdürebilelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu not da yazdiklarina sadece gülüyorumtv nin kalitesi ile akilli telefon kalitesini karsilastiran ilk kisi sizsiniz tebrik ediyorum. Z2,z1 hakkinda bisey diyemiyecegim ama dayim z3 kullaniyor(ayni evde kaliyoruz)z3 de su gecirmeme ozelligi olmasina ragmen gayet yuksek ve tertemiz ses cikartiyor z2,z1 de hakli olabulirsin o konuya bisey diyemem ama gelipde g7 sanki dunyadaki en yuksek sesi cikaran telefon gibi gostermeninde bi anlami yok.
    Not: hersey kagit ustu degildir onemli olan gercek hayattaki performanstir

• quote:

Orijinalden alıntı: Photographer Boy

quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

quote:

Orijinalden alıntı: Photographer Boy

G7 ile bu cihaz arasında kaldım. Normalde M4 Aqua'da seçenekler arasındaydı fakat ekran kalitesindeki farkı görünce C4 öne çıktı. Ne dersiniz ?

C4 daha iyi g7den zaten elinize alir almaz anlarsiniz magazada

Bugün mağazada gördüm. M4 Aqua'dan çok üstün, ekran kalitesi olarak, G7'den de üstün internetten gördüğüm kadarıyla. Siparişini de geçtim.

Eğer MediMarkt'da stok tükenmeseydi kardesime ve anneme dd alacaktım. Fakat stok bitti ben aldıktan sonra.

Nereden sipariş vermemi önerirsiniz ? 1200 TL altına bildiginiz bir yer var mı ?

nette c4 ucuz yazıp tarattırın yenı oldugu ıcın cok dıse dokunur ındırmlere denk gelmedım henuz

• quote:

Orijinalden alıntı: denizzi82

Haftasonu itibariyle bende Vatan'dan siyahını alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Almadan önce pek çok kişi gibi Zenfone 2 ile arasında kalmıştım. Muazzam ekranı,kulaklık ses çıkış kalitesi ve ince kasası C4'ü tercih etmeme sebep oldu. Cihazdan genel itibariyle memnunum,ama mesajlarda değinildiği üzere bekleme modunda pil biraz fazla gidiyor gibi..Onun haricinde gerçekten tam bir F/P telefonu olmuş kanaatindeyim.
    Almayı düşünen arkadaşlara içten bir şekilde tavsiye ederim.İlerleyen zamanlarda cihazla ilgili düşünce ve paylaşımlarla konuya katkıda bulunmak üzere şimdilik hoşçakalın

hayırlı ugurlu olsun..

guzel tercıh ve zenfone2 yle cıdden kıyaslamam C4u ..

sony nın cıdden fp olarak cıkarırken ondan bundan da cok kırpmayalım adam gıbı telefon olsun dıyerek sankı cıkarttıgı bır model.

ekranı buyuturken kalıteden kısmamamıslar,bunları verırken kameradan kısmamamıslar yanı bence parasına gore sony kalıtesını aldıgınızı duununce gayet ıyı.

tek kıstıgı bıraz batarya olmus oda rakıplere gore degıl,kendı ortalamsına gore zaten sony hep yuksek batarya koymustur rakıplerınden bunda sadece rakıplerı gıbı bır batarya secmıs o kadar,cok cok ılgılı olmayan cogu kısı elınde cıhazı z3 sanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

quote:

Orijinalden alıntı: denizzi82

Haftasonu itibariyle bende Vatan'dan siyahını alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Almadan önce pek çok kişi gibi Zenfone 2 ile arasında kalmıştım. Muazzam ekranı,kulaklık ses çıkış kalitesi ve ince kasası C4'ü tercih etmeme sebep oldu. Cihazdan genel itibariyle memnunum,ama mesajlarda değinildiği üzere bekleme modunda pil biraz fazla gidiyor gibi..Onun haricinde gerçekten tam bir F/P telefonu olmuş kanaatindeyim.
    Almayı düşünen arkadaşlara içten bir şekilde tavsiye ederim.İlerleyen zamanlarda cihazla ilgili düşünce ve paylaşımlarla konuya katkıda bulunmak üzere şimdilik hoşçakalın

hayırlı ugurlu olsun..

guzel tercıh ve zenfone2 yle cıdden kıyaslamam C4u ..

sony nın cıdden fp olarak cıkarırken ondan bundan da cok kırpmayalım adam gıbı telefon olsun dıyerek sankı cıkarttıgı bır model.

ekranı buyuturken kalıteden kısmamamıslar,bunları verırken kameradan kısmamamıslar yanı bence parasına gore sony kalıtesını aldıgınızı duununce gayet ıyı.

tek kıstıgı bıraz batarya olmus oda rakıplere gore degıl,kendı ortalamsına gore zaten sony hep yuksek batarya koymustur rakıplerınden bunda sadece rakıplerı gıbı bır batarya secmıs o kadar,cok cok ılgılı olmayan cogu kısı elınde cıhazı z3 sanıyor

Teşekkür ederim
    Önceki telefonum G2 olduğundan pil konusunda elimden geldiğince önyargılı yaklaşmamaya çalışıyorum C4'e,zira G2 ile 3G'yi kapatmadan 1.5 gün rahat rahat şarj etmeden kullanabiliyordum telefonu. Telefonda çok yoğun oyun oynayan birisi değilim,o sebeple G2 kadar olmasa da günlük kullanımda C4'ün de günü rahat çıkartacağını düşünmekteyim.

Telefonda hoşuma giden bir noktayı paylaşayım,kulaklıkla müzik dinleme esnasında,ayarlar kısmında kulaklık modeli tercih edebileceğiniz bir ekran mevcut. Ekrandaki seçenekler Sony kulaklıkları ama başka model bir kulaklık kullanıyor olsanız bile ekrandaki kulaklıklardan seçim yaptığınızda,müziğin tonları/bassları-tizleri ciddi anlamda fark ediyor.

Keza ekran ayarlarında da ekran beyaz dengesini ayarlayabildiğiniz,kırmızı-yeşil-mavi tonlarını istediğiniz keskinliğe ayarlamanıza imkan tanıyan bir ayar sekmesi var. Bununla zaten bana göre harika olan ekranınızı kendi zevkinize göre daha da güzel hale getirebiliyorsunuz.

Daha önceki modellerinde böyle seçenekler var mıydı bilmiyorum ama,C4'ün bu imkanları kullanıcıya tanıması çok hoşuma gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizzi82 -- 21 Temmuz 2015; 13:52:46 >

• Tek sinir olduğum ekran ışığını otomatik yapma kısayolu yok taa menüye giriyorsunuz :D

• Photographer Boy kullanıcısına yanıt
    Fena durmuyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bugi2528

Fena durmuyor :)

:) Markanın kalitesi hakkında bir bilgin var mı ? Ayrıca koruyucu temperli cam alırken nelere dikkat etmeliyim ?
    Markayı bilmiyorum ama fotoğraftan göründüğü kadarı ile kaliteli gibi duruyor :) ben 23 liraya aldım kılıf ve cam koruyucu 23 tl gayet işime yaradı ayrıca aliexpress den metal çerçeve siparişi verdim iki hafta içinde elime ulaşacak onun hakkında ki düşüncelerimi de paylaşırım :)

hocam incipio hakkında zamanında ufak bir araştırma yapmıştım daha önce sadece appleın telefonlarına tabletlerine aksesuar yaparlardı, kullanan iphone hastası arkadaşlarımda da vardı kaliteli olduğunu söylüyorlardı. yalnız biraz sert olabilir o konuda bilgin olsun şimdiden koruyucu cam alırken de dikkat etmen gereken husus parmak izi bırakmaması, dokunmatiğe etki etmemesi ve ekranda emanet gibi durmaması. emanet gibi durmaktan kastım bazı cam koruyucular fazla kalın oluyor full hd ekranlarda gerekli verimi alamıyorsunuz bunlara dikkat etmenizde fayda var.
  • Yasinayaz23 Y kullanıcısına yanıt
    Bak okuyunca nasıl anlıyorsun. Amacımın markayı kötülemek olmadığını Z3 dedim mi, Z1 ve Z2 dedim zaten. Amacım marka budalalığı yapmak değil, durum saptaması yapmak. Bu arada, sana G7 savunması yapmıyorum hâlâ durumu kavrayamadın (Verdiğim örneklerdeki TV'lere takılmışsın üç tane de, telefon vardı mesele eski yada yeni olması değil, iyi yada kötü olması) ben ona üzülüyorum. Anlaşıldı sen parazit yapıp, ergenliğinin tadını çıkaracaksın gül, eğlen ne diyeyim sana kardeşim. Yüce kişilik Mevlana'nın dediği gibi, "Sen ne söylersen söyle, söylediğin, karşındakinin anladığı kadardır.”

• metal çerçeve siparişini nerden verdiniz yurtdışından mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozototype

hocam incipio hakkında zamanında ufak bir araştırma yapmıştım daha önce sadece appleın telefonlarına tabletlerine aksesuar yaparlardı, kullanan iphone hastası arkadaşlarımda da vardı kaliteli olduğunu söylüyorlardı. yalnız biraz sert olabilir o konuda bilgin olsun şimdiden koruyucu cam alırken de dikkat etmen gereken husus parmak izi bırakmaması, dokunmatiğe etki etmemesi ve ekranda emanet gibi durmaması. emanet gibi durmaktan kastım bazı cam koruyucular fazla kalın oluyor full hd ekranlarda gerekli verimi alamıyorsunuz bunlara dikkat etmenizde fayda var.

Bana da görüntü kaliteli geldi, biraz da elitist takılmışlar ilk başlarda.

Sert olmasının herhangi bir dezavantajı var mı ?

Temperli camı da eBay'den almak istiyorum. Öne çıkan bir marka yok anladigim kadarıyla.

• Ürün kargoya verilmiş yarın olmazsa diğer gün gelir .

kişiden kişiye değişiyor o ben daha çok ince yumuşak kılıfları tercih ettiğim için pek beğenmiyorum sert olanları

tempered glass için özel bir marka var mı bilmiyorum ama ebay şart değil diyorsan öneride bulunabilirim

http://www.amazon.com/Vistore-Tempered-Definition-9H-Hardness-Protector/dp/B00WHOR0HI
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mukavota33

Ürün kargoya verilmiş yarın olmazsa diğer gün gelir .

hayırlı olsun darısı başıma
  • Aliexpress den verdim siparişi buyrun linki de atayım beyaz rengi mevcut bende telefonun o yüzden uyumlu olsun diye gümüş tonunda aldım kabı.

http://www.aliexpress.com/item/Ultra-thin-Aviation-Phone-case-for-Sony-Xperia-C4-Metal-Aluminum-Bumper-Protector-cover-For-Sony/32385703680.html
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.