Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.313
Cevap
63
Favori
288.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Crauls

quote:

Orijinalden alıntı: Photographer Boy

G7 ile bu cihaz arasında kaldım. Normalde M4 Aqua'da seçenekler arasındaydı fakat ekran kalitesindeki farkı görünce C4 öne çıktı. Ne dersiniz ?

C4 daha iyi g7den zaten elinize alir almaz anlarsiniz magazada

Bugün mağazada gördüm. M4 Aqua'dan çok üstün, ekran kalitesi olarak, G7'den de üstün internetten gördüğüm kadarıyla. Siparişini de geçtim.

Eğer MediMarkt'da stok tükenmeseydi kardesime ve anneme dd alacaktım. Fakat stok bitti ben aldıktan sonra.

Nereden sipariş vermemi önerirsiniz ? 1200 TL altına bildiginiz bir yer var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Photographer Boy kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın geç gördüm biraz, arka taraf plastik olduğu için pek sıkıntı olmuyor bu tip durumlarda metal gövde can yakabilirdi mesela
    G7 konusunda sorduğunuz soruyu yanıtlamaya çalışayım. Sony Z dizisinde ateş topuna dönen, su geçirmeme kaygısı ile hoparlörü boğan süzgeçler ile, sesi neredeyse kedi miyavlaması kadar düşüren telefonlar üretti. Eğer ki, pil dayanımı ve ses şiddeti G7 kadar olur bunların yanı sıra ısınma sorununu da, gidermiş ise, C4 G7'ye çok ciddi bir rakip olur. Kağıt üzerinde C4 gerçekten üstün kalıyor. C4 1080x1920 piksel 401 ppi, G7 720x1280 piksel 267 ppi. C4 1,7 Ghz 8 Çekirdek 2gb/16gb/128gb G7 1,2 Ghz 4 Çekirdek 2gb/16/32gb. Ancak, bu kadar yüksek piksellerin ve 8 çekirdekli işlemci canavar gibi pil yer bunu da, unutmayalım. Ne yazık ki, C4'de 3000 mAh'lık bir pil bile, yok. Ben Sony'den bu donanıma en az 3200 mAh'lık bir pil beklerdim her zaman ki, cimriliğini gene göstermiş. C4'ü Forumda kullananlara özellikle ses, pil süresi ve süreğen duruma gelen ısınma sorunu var mı, yok mu? Sormak gerek.

kardeş webdenala.com a bak derim hem teslimatı kolay yapar hem de 100 lira fark eder en az sen bi araştırırsın istersen
  • Hocam birakin huawei fanboylugunuda az objektif olun. Sony nin ses cikis gucu cok iyi ve cok net. İsinma yaptigin islemlere bagli gidip asphalt 8 oynarsaniz tabi isinir g7 de yanar alüminyum kasasi var sonucta.son olarakda mah degerine takmissiniz kafayi tamam mah in onemi var ama ondan daha cok yazilimla alakali. Mesela z2 3200 mah z3 3100 mah ama z3 un pil omru daha uzun hersey mah la alakali degil yazilimda biter bu is ama g7 nin pil suresi gercekten mukemmel.

• kurtar72 kullanıcısına yanıt
    Merak ettiğiniz sorunuzun cevapları ile dolu forum bakın işinize yarayacak bilgiler bulacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasinayaz23

Hocam birakin huawei fanboylugunuda az objektif olun. Sony nin ses cikis gucu cok iyi ve cok net. İsinma yaptigin islemlere bagli gidip asphalt 8 oynarsaniz tabi isinir g7 de yanar alüminyum kasasi var sonucta.son olarakda mah degerine takmissiniz kafayi tamam mah in onemi var ama ondan daha cok yazilimla alakali. Mesela z2 3200 mah z3 3100 mah ama z3 un pil omru daha uzun hersey mah la alakali degil yazilimda biter bu is ama g7 nin pil suresi gercekten mukemmel.

Kardeşim ben hiçbir markanın hayranı yada yandaşı değilim olmadım da. Çünkü, bu dönemde çok anlamsız ve mantıksız geçmişte Xperia Neo gibi sesi çok güçlü ve nitelikli bir telefonu kullanmış biri olarak Sony'nin niteliğini bilmeyen biri değilim. Ki, iddia ediyorum 3,5 yıldır kullanılan halen daha, annemin kullandığı Neo Z1 ve Z2'den daha güçlü ve kaliteli sese sahip. Asıl hayranlığı sen sergiliyorsun bütün ölçütleri ortaya döker karşılaştırma yaparız hangisi öndeyse onu seçeriz. Burada, derdimiz aldığımız malı övmek değil, nesnel ve yansız bir bakış açısı ile, artılarını eksilerini karşılaştırmaktır hemen boş savunma konumuna geçme bir saldırıda bulunan yok serin ol.

• Birader neo ile z2,z1 imi karsilastiriyorsunuz allah askina hayatinizda yada yakininizda hic z serisi kullanan gormediginiz ne kadarda belli. Ben xperia serisi kullanmiyorum ama magazada c4 ile 2 telefon yaninda g7 vardi resmen kiyaslanmiyacak telefonlari kiyasliyorsun sen. Ben g7 kotu felan demiyorum ama c4 daha net ses veriyor kendim denedim. Bu isler iddia etmeyle olmuyor pratige dokmen gerek.

• arkadaşlar bir sorum olacaktı, internetten sonynin powerbanklerine baktım da 10000mAh'lik bir tane buldum sizce almaya değer mi telefona bir zararı olur mu powerbank kullanmanın?
  • ozototype kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum da bende 5600 mah ttec var baya memnunum şarj kablosu içinde saklı olanlar varya 100 liraya almıştım geçen sene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • romoss saling serisini dene 7200 lük 100 tl miydi neydi, powerbank konusunda bence dünyanın bir numarası.

• Telefona wallpaper uyduramadım bi türlü oturmuyor hiçbiri. Veya cok kalitesiz gözüküyor çözemedim

• Dün akşam mediamarktan sipariş vermiştim. Bana sipariş numarası verildi detaylar mail ile gönderilecek denildi. Hala mail gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradım. Siparişim sistemde gözükmüyor denildi. Bankanız açık prövizyon yaptıysa sorun olmuş olabilir denildi. Bankayı aradım. Banka parayı mediamarkta göndermiş. Sorunun mediamarkta oldugunu söyledi. Tekrardan müşteri hizmetlerini aradım. Bi form oluşturuldu. Kart bilgisi falan istenildi. Size geri dönülecek denildi. Umarım paramı geri alabilirim.
  • G.U.Y kullanıcısına yanıt
    paranızı geri aldıktan sonra telefonu almayı düşünüyorsanız şuraya bir göz atın seçiminizi burdan yapın derim.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/sony-xperia-c4-fiyati.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozototype

paranızı geri aldıktan sonra telefonu almayı düşünüyorsanız şuraya bir göz atın seçiminizi burdan yapın derim.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/sony-xperia-c4-fiyati.html

para iadesi alabilecek miyim acaba... hocam ucuz olmasini gectim hangi site sorunsuzca gonderecekse onu secerim.

• G.U.Y kullanıcısına yanıt
    para iadesi konusunda sorun olacagını düsünmüyorum, yani ya ürünü ulaştıracaklar ya parayı verecekler sizi mağdur etmeleri gibi bi durum söz konusu olamaz.

sorunsuzca gönderilmesini istiyorsanız size vatan, gittigidiyor ve hızlıal'ı öneririm. daha önce üçünden de alışveriş yaptım herhangi bir sıkıntı yaşamadım. siparişi saat 16.00dan önce verince hızlıal ve gittigidiyor aynı gün kargoya teslim yapıyor. vatanda 3 iş günü içinde kargoya teslim diyorlar ama genelde siparişten sonraki gün kargoya veriliyor.
  • Gercekten de bekleme modunda cok sarj yiyor telefon bi guncelleme ile duzelir diye umuyorum..

Snapchat sorunlu ayrica kemerayi calistirmiyor..

Arada boyle anlik takilmalar yasiyorum browserda chrome da bunu yasayan var mi?

Yalniz telefonun ekrani on numara ovmeden gecemiyorum isik altinda bile harika gozukuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatal -- 21 Temmuz 2015; 10:40:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozototype

para iadesi konusunda sorun olacagını düsünmüyorum, yani ya ürünü ulaştıracaklar ya parayı verecekler sizi mağdur etmeleri gibi bi durum söz konusu olamaz.

sorunsuzca gönderilmesini istiyorsanız size vatan, gittigidiyor ve hızlıal'ı öneririm. daha önce üçünden de alışveriş yaptım herhangi bir sıkıntı yaşamadım. siparişi saat 16.00dan önce verince hızlıal ve gittigidiyor aynı gün kargoya teslim yapıyor. vatanda 3 iş günü içinde kargoya teslim diyorlar ama genelde siparişten sonraki gün kargoya veriliyor.

para iadesi icin siparisin sistemde gozukmesi lazim denildi ama gozukmuyor. Fakat parami aldilar. Beklemek zorunda kaldim bos yere. Hizlial dan alabilirim.

• Haftasonu itibariyle bende Vatan'dan siyahını alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Almadan önce pek çok kişi gibi Zenfone 2 ile arasında kalmıştım. Muazzam ekranı,kulaklık ses çıkış kalitesi ve ince kasası C4'ü tercih etmeme sebep oldu. Cihazdan genel itibariyle memnunum,ama mesajlarda değinildiği üzere bekleme modunda pil biraz fazla gidiyor gibi..Onun haricinde gerçekten tam bir F/P telefonu olmuş kanaatindeyim.
    Almayı düşünen arkadaşlara içten bir şekilde tavsiye ederim.İlerleyen zamanlarda cihazla ilgili düşünce ve paylaşımlarla konuya katkıda bulunmak üzere şimdilik hoşçakalın
  • Mediamarkttan aldım ürünü kargoya verildi diyor ama hala takip numarasını aktif göstermiyor . verilmediğinden şüpheleniyorum acaba aras kargoyu arasammı
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.