Şimdi Ara

Sony Xperia 1 III'ün render görüntüleri ve bazı teknik detayları ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bayadır böyle tarafsız bir yorum görmemiştim. Dediğiniz gibi tanıtım da çok önemli. Fiyat konusunda bence normal fiyatlar çünkü telefonlar direk amiralin de amirali olarak çıkıyor. Bence asıl sorun model çeşitliliği çok az ve isimler biraz saçma. Bu yazı dönüyor dolaşıyor sizin dediklerinize çıkıyor valla elinize sağlık.

Ben bir şey eklemek istersem.
    Yılda

3 tane amiral çıkarsın.

Açmam gerekirse:

bir tane s20 ultra
    Bir tane s20
    Bir tane iPhone 12 mini

2 tanede orta sınıf.

İphone se
    Oneplus nord veya pocofone x3

Bunlar gibi çıkarsın, kronik sorun olmasın birde kendi özelliklerinden şaşmasın Sony liderliğe oynamazsa yansın bu dünya. Tüketicinin istekleri belli, Sony’nin de marka değeri belli. ( Yine de bir korkum inşallah nokia gibi ona buna satıp oyuncak etmezler. Telefon kısmını.)
  • SON 2 yildir zaten 4K OLED ile geliyordu. Gecen yilki de HDR li idi ...

Bir gerileme olmayacak .

• güzel görünüyor şahsen begendiim

• zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim o yüzden Sony şu an dünyanın en çok satan telefon firması haline geldi. Senin gibi Sony fanlarıyla ayakta kalmaya çalışıyor hala :D

• zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    anlamazlar, samsung ve apple in bağıra bağıra duyurduğu özellikleri, Sony telefonun 'tech&specs' kısmında yazıyo. Tasarım kısmına gelirsek, iPhone hariç farklı tasarıma sahip telefon üreten yok. Hepsi birbirinin aynı. Arka kapak değiştiriyorlar onuda 5 yıldır yapıyorlar :D Samsung ile huwai arasında görüntüde bi fark yok. Tasarımdan bahsediyorlar

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Hatırlıyorum da gerçekten tasarımları farklıydı. Vivaz, Xperia Arc gibi modelleri farklılaştırıyordu Sony’i.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok beğendim kaça çıkar acaba 8 plustan buna geçebilirim şu köşeli 4s 5s tarzı tasarımlara bayılıyorum iphone 12de böyle ama dünya para maalesef

• Sony yine en iyi multimedya telefonunu yapmış. Böyle 4K ekranlı telefonu iphone 15'te bile zor görürsünüz. Tasarımı da çok iyi iphone se10'da bile göremeyiz. Apple her yıl çentikli telefonu büyütüyor Sony'nin izinden gidiyor zaten

• Çok güzel telefon.

• Omega Speedmaster O kullanıcısına yanıt
    Şuan XZ kullanıyorum hocam. Aslında güzel bir noktaya temas ettiniz ancak XZ için konuşursam donanımsal bir problem hiç yaşamama rağmen yazılımsal problemler yaşıyorum maalesef. Cihaz genel olarak özellikle son zamanlarda tutarsız çalışmaya başladı, bazen yeni nesil telefonlardan daha hızlı bazense eski nesil orta segment telefonlsr gibi. Kısacası hiç bir zaman o hep anlatılan Android'in IOS'u deneyimini hiç yaşayamadım.

Ancan cihazlardaki sorunların satışlara olan etkisini inkar etmemekle birlikte, bahsettiğim hususların daha etkili olduğunu düşünüyorum.

• samuray_x S kullanıcısına yanıt
    Güzel ve değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim.

Bu konuda size katılıyorum, 3 ana amiral gemisi ve 3 farklı fiyatlama günümüz için daha uygun olur hem de tüketicinin kafası karışmaz.

Ben bu saatten sonra inanılmaz olaylar olmadıkça Sony Mobile'ın zirveye oynayacağını düşünmüyorum ancak tekrar dişe dokunur para kazanan bir birim haline gelmesi de bence oldukça mümkün. Her şeyden önemlisi biz tüketiciler için gerçekten bazı özellikleri barındıran zannediyorum artık tek marka Sony. Haliyle biz tüketiciler için alternatif olması bile önemli bir fayda.

-Fiziki Deklanşör Tuşu
    -Micro SD Slotu
    -3.5mm ses çıkışı

Bu üç özellik maalesef günümüzde amiral gemilerinde yer almıyor, Samsung yine SD Card slotunu koyuyordu artık o da caydı.

• Xperia 1 IV IV II III II çıkmadan almayı düşünmüyorum teşekkürler.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    sony farklı arayışlar peşinde.
  • Htc ve Sony iki efsanem..

Öncesi de Sony Ericsson
    8 senedir c901 kullanıyorum..

Bu markaların ne olduğunu bilenler diğerlerine bakmaz bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eschcia04 E kullanıcısına yanıt
    Tarihi eser oldu onlar şimdi
  • İsimlendirme acayip saçma. Z serisinden devam etselerdi şimdi 12 13 olmuştu. Şimdi Xperia 1 X olacak sonra dönecek Xperia 2 I olacak. Sonra 3 I olacak. Ya da Xperia 1 X - XI diye devam edecek. Çok saçma.

• Laf ebeliği gerçekleri değiştiremez. Sony'den yeni bir ölü doğum. Toprağı bol olsun.

• bu isimleri belirlerken ne düşünüyorlar acaba. merdivan altı şirket değil sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HA-DH -- 2 Şubat 2021; 5:42:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony z2 kullanmıştım 3 seneye yakın sonra iphone 7 ve şu anda 11 kullanıyorum, kalite olarak sony gerçekten iyiydi

• LINEBACKER L kullanıcısına yanıt

Bir telefon parası vergi çıkarırlar,bide kayıt yaptırırsın 2085 tl oldu sanırım oda :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.