Şimdi Ara

Sony wx7 16.2 mp (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
2
Favori
17.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yeni makine aldım, fakat şarz kablosu makineye tam oturmuyor, sizdede durum aynı mı?
  • bu makine için hafıza kartı almayı düşünüyorum, hafıza kartı özellikleri nedir? Nasıl bir kart tavsiye edersiniz?

Memory Stick Duo mu? yoksa SD kart mı? almam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Bende yeni makine aldım, fakat şarz kablosu makineye tam oturmuyor, sizdede durum aynı mı?

bizde de aynı dikkat edersen yanlarına plastik koymuşlar yarısı dışarıda kalıyor...
  • quote:

bu makine için hafıza kartı almayı düşünüyorum, hafıza kartı özellikleri nedir? Nasıl bir kart tavsiye edersiniz?

Memory Stick Duo mu? yoksa SD kart mı? almam gerekiyor?

biraz yukarıdaki yazılarda hafıza kartıyla ilgili bilgi verdim..(9 eylüldeki yazılarım)
  • TRANSCEND nasıl bir markadır,

Transcend SDHC 16GB CLASS10 59 TL
  • quote:

TRANSCEND nasıl bir markadır,

geçen sene vatandan bir arkadaşım almıştı memnun ama benim için en son alacağım marka ayrıca class 6'dan yüksek al hem fotoğraf hemde videoda akıcı oluyorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

geçen sene vatandan bir arkadaşım almıştı memnun ama benim için en son alacağım marka ayrıca class 6'dan yüksek al hem fotoğraf hemde videoda akıcı oluyorlar...

Extrememory diye bi kart daha var, onu hiç duydunuz mu? Bütün parayı makineye verdim, hiç para kalmadı, bende ucuz kartlara bakıyorum
  • quote:

quote:

quote:

Extrememory diye bi kart daha var, onu hiç duydunuz mu? Bütün parayı makineye verdim, hiç para kalmadı, bende ucuz kartlara bakıyorum

arkadaşım 4gb kartlardan bak, ben 4gb kullanıyorum bana yetiyor, çektiğim resim ve videoları akşam bilgisayara aktarıyorum kartı boşaltıyorum hatta ben micro kartım var ona bir tane adaptör buldum öyle kullanıyorum...

• Durduğu yerde yuvarlak sağa kaydırma tuşu bozuldu. Sola gidiyor sağa gitmiyor. Hiçbir darbeye falan da maruz kalmadı öyle durduğu yerde gitti anlamadım :/
  • Dünden itibaren sony WX7 sahibiyim. İlk şarj süresi hakkında ir bilgisi olan var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

Dünden itibaren sony WX7 sahibiyim. İlk şarj süresi hakkında ir bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Bende almayı düşünüyorum halen kararsızım , çok hoşuma gitti ama üst modelleride güzel sizden rica etsem gece ve gündüz yüksek degerlerinde zoom'lu ve normal çekim fotograflarını koyabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiddi

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: JakX

Bu arada makinanin guzel bir ozlligide zor sartlarda 3-5 cekim birden yapip onlari birbirne gore duzenlemesi: ornegin bu bir gece fotosu ve gayet basarili:

Sony wx7 16.2 mp

bu mu başarılı hemde ISO100'de . kalite anlayışınızda ciddi bir sorun demek

+1...

reklam kokan hareketler bunlar. siz fuji çalışanısıznız galibaa buraya bu makineyi karalamaya gelmişsiniz? bu özelliklerde bu fiyata bana başka bi ürün söylermisin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratalagoz -- 6 Ocak 2012; 22:15:09 >

• arkadaşlar fotoğraf çekiminde standart olarak en çok hangi modu kullanıyorsunuz...
    hd video çekimi mükemmel gece karanlığında iso yu fullediniz zaman güzel görüntü elde edilebiliyor.
  • ben hiç ayarlarından anlamıyorum, auto modunda çekip duruyorum, aslında öğrenmek lazım
  • bende genelde süper otomatikte çekiyorum ama deniz, manzara vb. çekimler için scn'yide kullanıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratalagoz

quote:

quote:

quote:

Bu arada makinanin guzel bir ozlligide zor sartlarda 3-5 cekim birden yapip onlari birbirne gore duzenlemesi: ornegin bu bir gece fotosu ve gayet basarili:

Sony wx7 16.2 mp

+1...

reklam kokan hareketler bunlar. siz fuji çalışanısıznız galibaa buraya bu makineyi karalamaya gelmişsiniz? bu özelliklerde bu fiyata bana başka bi ürün söylermisin?

Yeni gördüm...

Bu da moda oldu forumda, bir makinenin kötü bir yanını söyleyince hemen başka bir firmanın çalışanı ilan ediliyor üyeler. Ne ala memleket...

Süper, mükemmel hatta kusursuz bir makine bu, bu fiyata daha iyisi asla üretilemez, asla yok öyle bişey en kral sony. Egonuz kabardı mı? Yetmediyse biraz daha öveyim...

• quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

quote:

Orijinalden alıntı: muratalagoz

quote:

quote:

quote:

Sony wx7 16.2 mp

+1...

Yeni gördüm...

Bu da moda oldu forumda, bir makinenin kötü bir yanını söyleyince hemen başka bir firmanın çalışanı ilan ediliyor üyeler. Ne ala memleket...

Süper, mükemmel hatta kusursuz bir makine bu, bu fiyata daha iyisi asla üretilemez, asla yok öyle bişey en kral sony. Egonuz kabardı mı? Yetmediyse biraz daha öveyim...

arkadaşım lütfen artık ne olursun şu sony wx7 bölüme girme, inanki sizlerin sayesinde makinanın özellilerini bile öğrenemedik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben Canon marka alacaktım, sonra burda ki incelemeyi görünce fikrimi değiştirdim.

http://www.bascek.com/12381/sony-cyber-shot-wx7-incelemesi/
  • quote:

...
    arkadaşım lütfen artık ne olursun şu sony wx7 bölüme girme, inanki sizlerin sayesinde makinanın özellilerini bile öğrenemedik

Tamam paşam girmem, emredersiniz

Makineyi öğrenin, kullanın ama en azından "beklentilerimi karşılıyor, benim için fazla bile iyi" deyin. Öyle iyi, böyle iyi, bunu döver, bunu katlar diye sadece komik oluyorsunuz. Kimse kötü demiyor, ama sizin abarttığınızın yarısı bile yok... HS20 konusuna dönmesin iyicene.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.