Şimdi Ara

Sony VPL-DX120 Ev Kullanımı Için Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
3.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üstadlar bu projeksiyonla ilgili pek yorum bulamadım.Şu anda fiyat oldukça uygun görünüyor.Nasıldır ev kullanimina uygun mudur? Tek hdmi girişi var oradan ev sinema sistemini bağlayacağım.O sisteme de ps4 ve digiturk hd bağlı olacak.Ev çok fazla ışık almıyor .Tv yide gunde ancak en fazla 2-3 saat izleyebiliyorum.Daha çok oyun ve film ağırlıklı kullanacağım ne dersiniz randıman alırmıyim?
    Cevaplar için şimdiden sağolun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• fikri olan yok mu ?
  • ABUX kullanıcısına yanıt
    @abux, ps3 ve film izlemek için pek uygun cihaz değil. Size tavsiyem 1080p cihaz ama bütçe sınırlı sanırım. Bütçenizi belirtirseniz daha isabetli tavsiyeler alabilirsiniz ....
  • İyi geceler öncelikler...

Kardeşim ürünü ben bugün istanbul bilişimden aldım 1030 tl fiyata...

Ürün güzel lcd lamba biraz kontrast ı düşük gibi geldi bana 2000:1

2600 ansilümen

7000 saat lamba ömrü...

------------

Gelelim detaylı özelliklere :

-Öncelikle 3d yok...(Zaten ben istemiyordum da)

-Hd ready özelliği var normal mönitör kablosu olarak bildiğimiz kablo ile 1024x768 çözünürlüğünde izlerken,

-- HDMİ kablosu ile 1600x1200 çözünürlüğünde videolarınız 1080p izleyebilirsiniz...

-Perdem yoktu duvarda izledim hdmi ve gerçekten bluray 1080p film ile deneme şansım oldu, sonuç harika bu fiyata bu kadar performans beklemiyordum...

Bütcen sınırlıysa tavsiye ederim...

Not: İstanbulda oturuyorsan eğer istanbulbilişime git de ki bana şu şu şu özelliklerde şu fiyatlarda cihaz lazım de varsa önerir... Gayet bilgili ve ilgililer...

Haydi selametle, iyi forumlar...

• jinsou2 J kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler yorum içini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    selamlar..sizdeki projeksiyon cihazını almayı düşünüyorum..memnun musunuz..ben maç ve dizi seyretmek için alıcam kısmetse..yani tv seyretmek için..hepsiburda da perde hediyeli 1100 tl..daha ucuzunu da almaya korkar insan..dandik diye..sony markası da güven veriyor açıkçası..bi sorum dahavar..siz duvara kaç mt. uzağa koyarsanız görüntü büyüklüğü ne kadar oluyor..mesela 1.80 genişliğinde bir görüntüyü kaç mt.den alabilirim..şimdiden tşkler..güle güle kullanın..
  • İyi geceler...

Fırsat bulamadım resimleri atmaya...

Valla ben başına oturdumu "Ulan ne güzel yapmışımda almışım" diyorum her seferinde...

Benim işimi görüyor tam da aradığım bir cihazmış...

zaten HDMI kablosu ilede 1920*1080 pixel desteklemekte tv için pek bişey diyemem denemedim...

3 metre ile 4 metre arası bir yerde benim projeksiyorum...

yerdende 1 metre yükseklikte özel sehpa yaptırdım...

Perdeye gelince 210 genişlik 130 cm eni var eni biraz uzun kaldı siyah boşluk kalıyor alttan ve üstten

Ne kadar da hesaplasak internetteki programda öyle oldu malesef...

Gayet iyi bu fiyata yeterince iyi diyebilirim...

Zaten hep eko mod da çalışıyor yeteri kadarda hoş gösteriyor 1080p ve 720p olarak denedim çok kaliteli...

Ama şunu da demeden edemeyeceğim evin gerçekten karanlık olması lazım o zaman tadından yenmiyor...

iyi forumlar

cevap için tşkler..bi de forumda gezerken kafama lg pa70g soktular..ama sony sony dir..inş..en kısa zamanda bende alıcam..
  • okulda nası olurmu bu alet?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derbederxl -- 7 Ocak 2015; 10:58:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.