Şimdi Ara

Sony Vaio SVE-1511W1E/B Nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu ürün nasıldır? http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/sony-vaio-sve-1511w1e-b-dizustu-bilgisayar-63380039
    puan+%5 indirimle 1325'e gelmiş olacak..
    Nasıl bu kadar ucuz olabilir bilen var mı? :)

• Tr garantisi yok . Yurtdisi cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğru,sony garantili cihaz değil kendileri garanti veriyor özellik olarak iyi ekran kartı güzel,işlemcide.Normalde 2000 tl altına inmez indirim dışında sony bildiğin gibi gereksiz pahalı satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 1 Eylül 2012; 11:25:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frtn

Tr garantisi yok . Yurtdisi cihaz

quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

doğru,sony garantili cihaz değil kendileri garanti veriyor özellik olarak iyi ekran kartı güzel,işlemcide.Normalde 2000 tl altına inmez indirim dışında sony bildiğin gibi gereksiz pahalı satıyor.

%5 indirim ve %10 world parayla 1325'e geliyor... Sony olduğu için pek arıza çıkmaz diye düşünüyorum?
  • bence türkiye distribütörü garanti kapsamında diye dikkat çekilmiş alanlar sony servisini arayarak teyit ettirmişler ama bana kalırsa rahata bi şekilde alınacak bir cihaza benziyor zaten iade şansınızda olduğu için alıp kontrol ettirdikten son istemezseniz eğer iade edersiniz ben çok beğendim maki nayı almayı düşünüyorum alacak arkadaşlara tavsiye ederim.
  • Bilmeden konuşmayalım arkadaşlar....

iki tane aldım. vaio servisinden seri numarasından ikisini de kontrol ettirdim. 08.08.2012 Türkiyeye depo giriş tarihi, garanti Türkiye sony de tamamen geçerli, zaten euroasia garanti belgesi zaten ürün yanında da geldi.

Bizzat iki bilgisayarı da kontrol ettirdim.Bu arada geçmiş olsun o fiyat artık kalmamış
  • Bende bu modeli gordum ve fan sesinden korkuyorum.Boşta calistigi halde fanini calistiran bir bilgisayar istemiyorumda.Dell 5520 ile bu sve1511 arasinda kaldim :) kullanan varsa yorumlari cok makbule gecer.

• Fan sesi veya ses namına herhangi bir şey yok.hız ve sistem tatminkar.aynı özcellikli casper bile 1200 lerde . Düşünmeden aldım ve aldırdım
  • perşembe günü tesadüfen Ankara Optimum media market'te gezerken gördüm ürünü, 1500 tl/10 taksite aldım ürün gayet güzel
  • arkadaşlar merhaba;
    bu ürünü kentpark media&markt tan 3 gün önce aldım1499/12 taksit fakat çok sıcak hava üflüyor bi sıkıntı olabilirmi merak ediyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mremre

Arkadaşlar bu ürün nasıldır? http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/sony-vaio-sve-1511w1e-b-dizustu-bilgisayar-63380039
    puan+%5 indirimle 1325'e gelmiş olacak..
    Nasıl bu kadar ucuz olabilir bilen var mı? :)

bunun bir üst modelini ben aldım vin8 yüklüydü ben 7 attım ve yedeklemedim şimdi 3 aydır driver arıyorum yanında vermiyorlar dikkat et alırsan yedekle ve atmadan önce araştırma yap
     Sony Vaio SVE-1511W1E/B Nasıldır?

• Geçmiş olsun, sağolasın, bende win 7 yüklü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.