Şimdi Ara

***SONY VAIO N SERİSİ KULÜBÜMÜZ HAYIRLI OLSUN...***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni aldığım uygun fiyatlı N serisi notebook deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım.Uygun fiyatlı olduğu için sony vaio düşünen arkadaşlara faydalı olacağına inanıyorum.Tüm arkadaşların yorumlarını bekliyorum.Bende yakın zamanda resim vb. uygulamalarını sizlerle paylaşacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snynt_35 -- 29 Eylül 2007; 15:11:26 >

• Ben sony vaio fe kullanıyorum, samimi bir arkadaşım bu N serilerinden kullanıyor. Çok şık olduğunu söyleyemeyecem ancak benim en beğendim özelliği cihazın hiç ısınmaması. Hatta arkadaşın makinası resmen soğuk. Bu açıdan bu seriyi başarılı buluyorum.
  • Merhaba snynt_35
    N serisi notbooğun hayırlı olsun bu notebooğu iştemi kullanıyorsun?
    çünkü usa da birçok ofiste N serisi notebook var bunu gördüm bunun sebebi sanırsam dediğin gibi ısınmaması uzun saatler boyunca rahat bir şekilde çalışması olsa gerek
    yine hayırlı olsun
    bu arada n sersinin hangi modeli nereden ve kaca aldın? değermi? yeğenime almayı düşünsem uygunmudur sence yada tavsiyen varmı 15 yaşında bir cocuk için?
  • bunlar cift cekirdekli mi?

fiyatları ne kadar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leite

bunlar cift cekirdekli mi?

fiyatları ne kadar?

Evet N serileri çift çekirdekli. N11 ve N21 serileri core duo idi. N31 lerden itibaren Core 2 Duo işlemciler kullanılmaya başlandı.
    Sony de fiyatları en uygun seri. Sony e özel memory stick kartların yanısıra üzerinde SD card girişinin de olması gayet güzel.
  • sağolun..

vaio dusunuyorum da fz11 modelleri şu an aklımda bunlar da uygun gibi.
    en iyi modeliyle, fz11s i karşılaştırsak?
    ekran kartları vs nasıl?
  • Slm Leite,

Fz11 modelleri şuan yurtdışında üretimden kalkan modeller.Yeni FZ21 serilerini sony duyurdu.Forumdada var.N serisi ile kıyaslama yapmak bu seride zor.N serisi uygun fiyatlı iyi bir ürün.FZ seriside kendi sınıfında başarılı bir model.FZ serisinin yeni modelleri çıkacağı için FZ190 modellerine bakın derim iyi özelliklerde modeller türkiyede satılıyor yada FZ21 leri bekleyin derim.
  • peki bu FE serileri N serisinden daha mı iyi?

vaiolar arasında bir sıralama yapmak gerekirse nasıl olur.?
  • Sony FE serisi üretimini artık bitirdi.Şuan piyasada son FE ler satılmakta.FE ve N yi kıyaslarsak N serisinin yeni ürünleri daha performanslı ama FE serisinde webcam entegre idi.Bu da ihtiyaca göre değişiyor.Şuan için N serisi derim.
  • Kameralı versiyonları çıkacakmı bunların??
  • bu N serisi sanki rus yapımı soğuk ve sağlam bir görünümü var ama benim favorim herzaman yanımda olan sz680n5 dir.
    15 " alacaksam zaten fz alırdım çünkü onlarda çok iyi özellik var
  • Kameralı versiyon derseniz FZ serisi derim arkadaşım.
  • Kameralı versiyon derseniz FZ serisi derim arkadaşım.
  • SLM EXPERTİSEGO,

Bu cihaz lalelideki ruslar gibiyse hemen alalım :)
  • Ben N250E kullanicisiyim. Gayet memnunum. Ekran kalitesinin ozellikle cok iyi oldugunu belirtmeliyim. 90.000:1 kontrast orani var. Tuslarinin kullanimi da cok rahat.
  • selam snynt_35 çok güldüm valla ama lalelidekiler bana bakmaz :P bende onlara hahaha haha
  • resimler harika yoksa fotoğrafcımısın? bu ürünü bu kadar güzel gösterebilmek bir olay dediğim gibi ruslara benziyor (o kadar güzelmi ne)
  • en yeni n serisi hangi model?
  • VGN-N395E/B USA MODELİ
    VGN-N31M/W AVRUPA MODELİ
  • çok güzelmiş gülegüle kullan.
    istanbul bilişimden mi aldın acaba ?? bir de fiyatını söyleyebilir misin ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.