Şimdi Ara

Sony Vaio Fit Multi-Flip (Ana Konu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
7
Favori
30.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sony nin kendi sitesinden ve bestbuydan kontrol edebilirsin hepsini
  • vaio fit serisinde bulunan broadcom wifi adaptörü tam bir fiyasko....tum dünyadaki kullanıcılar sıkayetci....evin içinde 5 metreden zor cekıyor.....aynı problemi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ossssy

vaio fit serisinde bulunan broadcom wifi adaptörü tam bir fiyasko....tum dünyadaki kullanıcılar sıkayetci....evin içinde 5 metreden zor cekıyor.....aynı problemi olan varmı?

Merhabalar,

bende suanda yukardada bahsettigim 15A serisi var, ve hicbir wireless sorunu yasamadim.. heryerden harika cekiyor.. ama ben cihazi Hollandadan aldim yurtdisi versiyonlari farklimi bilemiyorum.

Is sebebiyle yurtdisinda bulundugumda aldim yaklasik 3 hafta once.. ve suanda baska bi ihtiyacim icin aldigim fiyata vericem eger dusunen olursa arkadaslar anadolu yakasindayim. dileyen gorebilir..
  • Maşallah sony çok hızlı hâlâ getiremediler şunu
  • Anlasilan Tr ye gelmesini bekleyen cok kisi var ama ben daha 3 haftalik cihazi satiyorum ilgilenen varsa diyorum,, cit yok milletden 5-6 kisi disinda ozelden yazan...?? pekia madem arkadaslar... sahibindene ilan vermemistim ama oraya vereyim artik. burda istedimki ilk olaraak ssizlere soyliyeyim forum icinden ciksin alacak olanda..
  • mechan M kullanıcısına yanıt
    Düşüncen için teşekkür ederim adıma. Benim gibi çoğu kişi Türkiye'deki garanti durumunu düşünüyor olabilir. Burada 2 yıl garanti kapsamına gireceğini sanmıyorum. Düşün ki daha fiyat bilgisini almadım.
  • Merhabalar..

Garanti durumu evet... Benim onceki cihazimda sony vaio idi 4-5 sene once USA dan almistim.. Tr deki fiyat farkina karsilik emin ol garantiyi dusunmeden aliyosun.. Ve masallah cihazim birkere bile tik demedi..
    Gerci birazda ben elektronik esyalarimi temiz kullandigimdandir..Demem o ki, elbette zorla kimseye bisey satmiyorum ama bazen bazi urunler fiyat karsisinda garanti durumu ikinci planda kalabiliyor..

Bende satmak icin almadigim cihazimi biraz nakitte dara girdigim icin satmak istedim...ve cogu konuda ilk yardimi aldigim bu siteden gercekten zengin bi evin teknolojiden , kaliteden anlamayan sirf pahali eur yada dolarla
    satildigi icin alan kizi & oglu yerine gercekten bu isi bilen , anlayan arastirmis etmis bi arkadasin almasi dusuncesiyle buraya yazmistim satiyor oldugumu..

Neyse:) cok konustuk burdan alici cikmadigina gore sahibinden ve diger bilimum sitelere ilan veriyorum.. Cunku dedigim gibi daha 3 haftalik cihaz ve is yogunlugumdan daha sadece 4-5 kere sarj edebildigim belleginde
    hicbir programin dahi yuklenmedigi bir cihaz..

selametle....

• quote:

Orijinalden alıntı: mechan

Merhabalar..

Garanti durumu evet... Benim onceki cihazimda sony vaio idi 4-5 sene once USA dan almistim.. Tr deki fiyat farkina karsilik emin ol garantiyi dusunmeden aliyosun.. Ve masallah cihazim birkere bile tik demedi..
    Gerci birazda ben elektronik esyalarimi temiz kullandigimdandir..Demem o ki, elbette zorla kimseye bisey satmiyorum ama bazen bazi urunler fiyat karsisinda garanti durumu ikinci planda kalabiliyor..

Bende satmak icin almadigim cihazimi biraz nakitte dara girdigim icin satmak istedim...ve cogu konuda ilk yardimi aldigim bu siteden gercekten zengin bi evin teknolojiden , kaliteden anlamayan sirf pahali eur yada dolarla
    satildigi icin alan kizi & oglu yerine gercekten bu isi bilen , anlayan arastirmis etmis bi arkadasin almasi dusuncesiyle buraya yazmistim satiyor oldugumu..

Neyse:) cok konustuk burdan alici cikmadigina gore sahibinden ve diger bilimum sitelere ilan veriyorum.. Cunku dedigim gibi daha 3 haftalik cihaz ve is yogunlugumdan daha sadece 4-5 kere sarj edebildigim belleginde
    hicbir programin dahi yuklenmedigi bir cihaz..

selametle....

cihaz biraz farkli bir cihaz, henuz kimse kullanmadi, o yuzden de hemen herkes almak istemeyebilir, ben bilgisayarim halledilmese kesin alacaktim ama simdi ben de acele etmeden urunun turkiyede incelemesini yapip almak istiyorum,

trde magazalarda bir millet incelesin, bir kac sagda solda gorsun sonra piyasasi daha cok artar.

• kurdan K kullanıcısına yanıt
    Anladim sagolasin kardesim ama bende brz skistigim icin satma karari aldim.. fazla bekleme zamanim yok. kime kismetse artik...cihazi gormek isteyene bizzat gosterebilirim pendik tarafindayim..
    zaten su 2 hafta icinde sattim sattim yoksa darligim gecince asla satmayi dusunmeyecegim bir cihaz...
  • mechan M kullanıcısına yanıt
    Hocam sizi ikinci el basliklarina alalim oradan ilan verebilirseniz yine dh nin bilgili bir kitlesine satmis olursunuz cihazi. Bende takip ediyorum ve tasarima bayildim. Ama bende ozellikle 13 ve 14 inc olanları bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony, Türkiye fiyatlarını belirlemiş. Almaktan vazgeçtim.

Sony Vaio Fit Multi-Flip (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uwais -- 11 Ocak 2014; 22:03:10 >
  • bu fiyatlar eğer sonynin planladığı fiyatlar ise o fiyatlardan %20 ile %30 arası indirim yazarak Vatanbilg. bimeks mediamarkt gibi mağazalardan alabiliriz yakın zamanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

bu fiyatlar eğer sonynin planladığı fiyatlar ise o fiyatlardan %20 ile %30 arası indirim yazarak Vatanbilg. bimeks mediamarkt gibi mağazalardan alabiliriz yakın zamanda.

Bir sony center sitesinden alıntı. Keşke dediğin gibi olsa ama vatanda bu fiyatların % 20 si olmaz. En fazla 100-150 TL daha ucuz olur. Vatan 5000 TL den % 30 yapar maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım o kadar pahalıya satmaya kalkmazlar.
    neyse ben şu sıralar yaz tatili için amerika planları yapıyorum. tr klavyeli olarak almayı tercih ederim ancak çok pahalı olurlarsa ki i7 li 13" versiyonu tr ye gelmiyor sanırım. o yüzden amerikadan alıcam gibi duruyor.
    önce bir gelsin cihaz biraz inceleyelim.

videolarda gördüğüm kadarı ile ekran parlaklığı biraz düşük gibi geldi.

• Linkler disinda menu urun gruplarindan ulasamiyorum. 14 ve 13 inc olanlarda varmi?

• Umarım 13" i7 olanını getirtirler.
  • sony resmi sitesinde tr model olarak i7 versiyon görünmüyor dolayısı ile tr modeli üretilmediği ve gelmeyeceği anlamına geliyor bence.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.