Şimdi Ara

SONY VAIO F SERISI YARDIM!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar selam bende sony vpcf11m1e var ben buna cd den format attim sony ile gelen herseyi sildim yani su an windows7 kullaniyorum eski haline getirmek istesem boyle bir imkan varmidir?? yada olmasa bile sony kendi icinde olmazsa olmazlari nedir sanki monitor biraz soluk gibi geldi yani bir sayfa acilinca yazilar soluk gibi geldi bir ayari varmidir ustalar bir yardim ederse sevinirim

• Merhaba

Bilgisayar acılırken F10 devamlı basınız recovery yerini harddiskten silmediyseniz ilk günki gibi yapabilirsiniz.Ordan format atarak.

Bilgisayarımda sağ tus yonet Orda Enaltın ustunde harddisk bilgilerini bulacağınız yer var.Burda ayrılmıs bir bölüm olması gerek duruyosa halledebilirsiniz.

Yada windows 7 kurup alttaki siteden Bilgisayarınızın model numarası girerek bütün driverlarini indirip kurulum yaptıktan sonra Bilgisiyar sorunsuz çalışıyorsa Ghost(İnternette bir çok bilgi mevcüt) çekersiniz elinizde bir yedek olur bunun ustunden birdaki sorunlarda kurulum yapabilirsiniz.

http://esupport.sony.com/US/perl/select-system.pl?DIRECTOR=DRIVER

• quote:

Orijinalden alıntı: da_ral_dim

arkadaslar selam bende sony vpcf11m1e var ben buna cd den format attim sony ile gelen herseyi sildim yani su an windows7 kullaniyorum eski haline getirmek istesem boyle bir imkan varmidir?? yada olmasa bile sony kendi icinde olmazsa olmazlari nedir sanki monitor biraz soluk gibi geldi yani bir sayfa acilinca yazilar soluk gibi geldi bir ayari varmidir ustalar bir yardim ederse sevinirim

Muhtemelen ekran kartı driverını yüklemedin yada yükleyemedin. Ekranın soluk olması o yüzden, ekran kartı driverını yeniden yükle...
  • sakın recovery disk i oluşturmadan format atma umarım diski oluşturmuşsundur. hatta formatı recoveryden at.
    sony nin sitesinden ne kadar driver indirsen de sağ üstteki ass,st s1 vaio tuşları çalışmayacaktır. bir kaç tuş daha çalışmaz.
    buna dikkat et...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.