Şimdi Ara

SONY STR-DN 1080 7.2 ATMOS DTS-X ..KULLANANLAR VE PAYLAŞIM BAŞLIĞI (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
867
Cevap
33
Favori
52.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdote

Şöyle daha detaylı bir inceleme yapabilirsen çok güzel olacak, sanki detaylı inceleme eksik bu konuda konunun en başına da ekleriz. Bu konuda oldukça bilgili ve paylaşmayı seven biri olarak senden ricamdır...

Alıntıları Göster
    Teşekkürler, vakit bulunca daha detaylı inceleme yapacağım
  • hocam bende stereo performansını çok merak ediyorum birde bu cihazda pre out varmı stereo amfi eklemek için

• quote:

Orijinalden alıntı: odesy

hocam bende stereo performansını çok merak ediyorum birde bu cihazda pre out varmı stereo amfi eklemek için

Stereo performansı diğer avr göre bir tık daha iyi pure aut çıkışı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, elimde q acoustic 3010i ve 3090ci merkez var. Yanına iki kule ve bir sub ekleyeceğim bütçe yapınca. Sonra da ps5 ve 4k remux film izlerken kullanacağım inşallah Bunlar için dn1080 alsam uygun ve uyumlu olur mu?

Ayrıca 7.1.2 gibi bir düşüncem yok en fazla 5.1.2 yaparım. Zorlayıp 1080 mi alsam yoksa 790 mı kararsız kaldım. Düşünceleriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperÇorapçıgil

Merhabalar, elimde q acoustic 3010i ve 3090ci merkez var. Yanına iki kule ve bir sub ekleyeceğim bütçe yapınca. Sonra da ps5 ve 4k remux film izlerken kullanacağım inşallah Bunlar için dn1080 alsam uygun ve uyumlu olur mu?

Ayrıca 7.1.2 gibi bir düşüncem yok en fazla 5.1.2 yaparım. Zorlayıp 1080 mi alsam yoksa 790 mı kararsız kaldım. Düşünceleriniz nedir?
    Tereddütsüz dn1080 hocam elinizdeki hoparlörler bununla çok uygun.
  • Peki 790 da neleri kaybederim? 7.1 ya da 5.1 çok önemli değil benim için. Ama piyasada ikinci el bile bulmak zor. Ya mecbur sıfır 790 ya da 1000 tl fazlasına 1080.
  • quote:

Peki 790 da neleri kaybederim? 7.1 ya da 5.1 çok önemli değil benim için. Ama piyasada ikinci el bile bulmak zor. Ya mecbur sıfır 790 ya da 1000 tl fazlasına 1080.
    7.1 olması değil hocam olay tork, güç detay. Dn1080 çok nokta atış bir ürün
  • O zaman madem alıyorum iyisi olsun diyip biraz daha bekleyip bütçe yapayım. Teşekkürler düşünceleriniz için.
  • quote:

O zaman madem alıyorum iyisi olsun diyip biraz daha bekleyip bütçe yapayım. Teşekkürler düşünceleriniz için.

Bir daha Sony muhtemelen avr de üretmeyecek çıkacak bu sektörden fiyatlar çok uçtu daha da uçmadan bir tane alın geçin. Denon x2400h kullanırken buna geçtim çevremdeki gene Denon X2400H Kullanan bir arkadaşı daha geçirdim çok ama çok memnun kaldı bu fiyatta bu sınıfta rakipsiz cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: General Daimos

Bir daha Sony muhtemelen avr de üretmeyecek çıkacak bu sektörden fiyatlar çok uçtu daha da uçmadan bir tane alın geçin. Denon x2400h kullanırken buna geçtim çevremdeki gene Denon X2400H Kullanan bir arkadaşı daha geçirdim çok ama çok memnun kaldı bu fiyatta bu sınıfta rakipsiz cihaz.

Alıntıları Göster

Üstadım sen Sony avr ile hangi hoplari duruyorsun biliyorsun ben Sony avr focal döne serisi ile kullanmıştım çok iyi bir ikili olmuşlardı

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Üstadım sen Sony avr ile hangi hoplari duruyorsun biliyorsun ben Sony avr focal döne serisi ile kullanmıştım çok iyi bir ikili olmuşlardı

Alıntıları Göster

Ben de Energy cf50-cc5-cb20 .

Sıkıldıkça Energy encore.

Daha fazla sıkıldıkça da Sony pascal.

Sen hala kullanıyor musun hocam DN1070 ve focalleri ?

• quote:

Orijinalden alıntı: General Daimos

Ben de Energy cf50-cc5-cb20 .

Sıkıldıkça Energy encore.

Daha fazla sıkıldıkça da Sony pascal.

Sen hala kullanıyor musun hocam DN1070 ve focalleri ?

Alıntıları Göster

Onları satali çok oldu hocam ama çok pişman olduğum bir satış oldu.energy c serisi ile çok iyi uyum sağladığına eminim centeride cc10 yapsaydın çok daha güzel olurdu diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Onları satali çok oldu hocam ama çok pişman olduğum bir satış oldu.energy c serisi ile çok iyi uyum sağladığına eminim centeride cc10 yapsaydın çok daha güzel olurdu diye düşünüyorum

Alıntıları Göster

CC10 çok güzel olurdu tabiki ama bu cc5te yamaha ns c444 ile kıyaslamıştım ve çok hoşuma gittiği için kullandım. Encore serisinin de centerı çok şahane.

• Herkese iyi seneler
    Yarın atmos hopalrını devreye sokucam bakalm ss cse FH olarak konumlandırdım deneyimlerimi yazarım
  • sony 1080 yeni çıktığında kimse yuzune bakmıyordu şimdi herkes sonici oldu çıktı

• quote:

sony 1080 yeni çıktığında kimse yuzune bakmıyordu şimdi herkes sonici oldu çıktı

Sezar’ın hakkı Sezar’a. Onkyo Nr656, Denon x2400h kullanmış birisi olarak Sonyci oldum. Denonu alırken Sony 2000 tl idi. Gerçi Denon’u da 2000 tlye almıştım şimdi fiyat farkı vererek aldım Sonyi iyi ki de almışım.
    tema59 Denon x3400den Sony Dn1070’e geçti o da benim gibi çok memnun kaldı
  • zamanında verecektiniz sezarın hakkını ben burada sony 3000 lira iken fiyat performans olarak en iyi amfi derken kimseden ses çıkmıyordu çıkıp konuşanlarda yerin dibine sokuyordu amfiyi

• quote:

zamanında verecektiniz sezarın hakkını ben burada sony 3000 lira iken fiyat performans olarak en iyi amfi derken kimseden ses çıkmıyordu çıkıp konuşanlarda yerin dibine sokuyordu amfiyi

Her daim iyi diyordum kullanmadan görmeden yorum yapan dolu etraf.
    Öyle hakkı yenildiğini falan da pek düşünmüyorum.
  • quote:

zamanında verecektiniz sezarın hakkını ben burada sony 3000 lira iken fiyat performans olarak en iyi amfi derken kimseden ses çıkmıyordu çıkıp konuşanlarda yerin dibine sokuyordu amfiyi

Sen neyin peşindesin ender kardeşim Sony cs9 senle gördük duyduk biz onkyo denon Pioneer avr kullandık ve kullandığımız cihazlar yorumunu yaptık çok şükür elimize Sony 1070 ve 1080 avr geçti bunların hepsinde seninle paylaştım sezarın hakkı sezara kullanmadığımız avr nin yorumunumu yapalım herkez kullandığı sistemle mutlu olsun tum formdaslar ve senin yeni yılın kutlu olsun mutlu seneler

• Selamlar
    Phantom surraund olayını nasıl kullanıyorsunuz off mu olmalı type a mı yoksa type b mi

SONY STR-DN 1080 7.2 ATMOS DTS-X ..KULLANANLAR VE PAYLAŞIM BAŞLIĞI
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.