Şimdi Ara

SONY STR-DH770 e uygun hoparlör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. SONY STR-DH770 alma arifesindeyim. amfim ile birlikte maksimum 1000-1500 arası hoparlör 2. el sıfır farketmez ne alabilirim? önerileriniz nelerdir. film ve müzik için kullanıcam. Bütçemi ne yazıkki arttırmam mümkün değil. zaten alıcağım herşeyi taksitle alıcam.
    Müzik için stereo amfi gerektiğinin farkındayım ancak durumum şu anda ancak buna el veriyorki daha öncesinde z5500 ile müzik dinleyen ve bundan bile zevk alan bana bu sistemin başka bir zevk yaşatacağını düşünüyorum.
    Odam 20 m2 ancak gelir. ancak bir kaç seneye zaten taşınıcam. haliyle yer sorunumda var.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

• ONKYO SKS HT 528 kolonlar uygun olurmu? Almanya amazondan 1000 tl civarına alınıyor galiba. tabiiki teslimat yapılıyorsa.
  • heco victa 302 ve 102 al ikinci ele bak yoksa sıfır al daha sonra uygun oldugunda arkalara 202 alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: odesy

heco victa 302 ve 102 al ikinci ele bak yoksa sıfır al daha sonra uygun oldugunda arkalara 202 alırsın

sıfırı 302 lerin 1100 tl civarı. 102 de 700 civarı. bu 302 lerden normalde 4 tanemi almam lazım? birde bass için ne almalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnakresss

quote:

Orijinalden alıntı: odesy

heco victa 302 ve 102 al ikinci ele bak yoksa sıfır al daha sonra uygun oldugunda arkalara 202 alırsın

sıfırı 302 lerin 1100 tl civarı. 102 de 700 civarı. bu 302 lerden normalde 4 tanemi almam lazım? birde bass için ne almalıyım?

ben müzik dinlemem dersen 4 adet 202 alıp yanınada benim şuan kullandığım fiyat performans subwoofer sony cs 9 alabilirsin ben benim sistemde 4 adet 302 var 202 alıp sattım ikisinide müzikte denedim 302 ile 202 arasında dağlar var müzikte o yuzden ben dördünüde 302 yaptım bütçen yeterliyse 4 adet 302 102 sony cs 9 sub al tamamdır sony cs 9 subu forumdan bir arkadasa aldırdım çok memnun

• dn1080 amfi ile magnat 802+252+202 kullanıyorum tavsiye ederim.
  • odesy kullanıcısına yanıt
    ne yazıkki o rakamlara çıkmam hayal gibi. maksimum 1700 tl civarına çıkabilirim. onkyo hoparlöreri sanırım kimse beğenmiyor. Magnatlara gücüm yeter ama Sub. için ayrı bir formül bulmam gerekir. 2 .el olarak bulamadım hiç kolon.
  • tnakresss T kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-satilik-harman-kardon-hkts-9-469712292/detay

su takımıda düşünebilirsiniz ikinci el bu takımın hoparlörlerini kullandım sinema için süper performansı var ama müzik içinse tam tersi çok para vermeden işi halletmiş olursunuz 15m2 ye kadar olan odalarda bu takım mükemmel işler yapar
  • odesy kullanıcısına yanıt
    amazondan şu ürün gelebiliyor.http://www.hepsiburada.com/onkyo-sks-ht528-5-1-kanal-ev-sinema-hoparlor-sistemi-p-EVONKYOSKSHT528?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.evelektronigi.pla.ses-goruntu-sistemleri&gclid=Cj0KCQjwgIPOBRDnARIsAHA1X3RaLJtYKOwncbrWsW7b9A-SUnwpGEnneEy23GGlI0rQsp9e6lIbY3IaAgQGEALw_wcB
    1075 tl gibi bir rakama.. ileridede ön kolonları kule tipleriyle değiştirsem ideal bir sistem olabilirmi acaba?

• tnakresss T kullanıcısına yanıt
    hiç bunlarla uğraşma al bir heco 302 birde 102 arkaları ve subu sonra para oldukça zamanla tamamlarsın almışken hem müzikte hem filmde bir işe yarasın bende öyle yapmıştım önce 302 ve 102 almış sonra bir 302 daha en sonda subu almıştım 302 ve 102 zaten tatmin edecek merak etme belli bir zaman 3.0 kullanırsın yine filmini izler müziğini dinlersin bence en mantıklısı bu diğer paket setlerden alsan sonra yine almak zorunda kalıcan masraf
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.