Şimdi Ara

SONY, PS3 ÇIKIŞ TARİHİNİ AÇIKLADI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
4.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: devilmycry

quote:

Orjinalden alıntı: bmadran

quote:

Orjinalden alıntı: Tayff
    Bu arada lutfen bu ayki Level dergisini alıp yeni nesil konsollar bolumunu okuyun zira hangi konsolun daha guclu oldugunu anlarsınız

Level dergisinin sizce de Türkiye ithalatçısı olmayan bir konsolu övmek yerine PS3 ü överek hem ithalatçının hem de kendi satışlarını arttırmak gibi bir düşüncesi olamaz mı?

benim senin bill gates in rearkarnasyonu olduğuna dair ciddi şüphelerim var

Bill Gates daha ölmedi

• biliyorum o yüzden koydum yoksa koyardım
  • quote:

Orjinalden alıntı: kevinsert

bu xbox in kollarini sarj mi etmemiz gerekiyor?(gerekiyorsa ki cok boktan bisey bikerem ben elime joypad i aldimmi enaz 12 saat hiçbiryere kipirdayamaz ve oyunun en önemli yerinde onun sarj1 biterse kendini yerde bulur o kol.cok sacma degilmi? bu sarj meselesi)

15$ civarında bir fiyata Plug und charge kitini alırsın, bu kitin pili özel. Kablonun bir ucunu X360 a, diğerini kola takıyorsun, sen oyuna devam ederken piller de şarj oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bmadran

Level dergisinin müdavimi değilim ama ara sıra okurum. Nintendo Gamecube ün adı anılmazken, ithal edilmeye başlanınca konsola nasıl sayfalarca yer ayrıldığını bilirim.

X360 ve PS3 hakkında oldukça bilgilim çünkü çok araştırdım ve bu foruma konu ile ilgili çok entry girdim. Ancak insanlara birşey anlatmak, onların önyargılarını değiştirmek neredeyse imkansız. Bu yüzden artık yazmamaya çalışıyorum. Herkes neyi iyi biliyorsa öyle yapsın

turkiyede konsol sayısı artmayınca ve sadece tek bir konsolun tekelinde olunca yeni bi konsol cıktıgında tabiki sayfalarca yer ayrılacaktır.

Şöle solim bende xbox ve ps yi yakından takip ediyorum ama bi nokta var aslında xbox ve ps yani microsoft ve sony yaptıkları bu konsollarda tamamen rakip firmalarla bu konsolları uretmeye basladılar ati nvidia gibi....
    sinir oldugum 2 nokta var ;
    1. microsoft şirketinin her işe el atması sinirimi bozuyo.Tabiki piyasaya girmesi rekabeti arttır.Xbox cıkmasaydı belki bu kadar iyi konsollar gelmeyecekti.
    2. Sony şirketinin yaptıgı tekel onca insana pahalıya mal oldu.Bu da sony şirketine gıcık olmama baslıca sebep ki bunu tek konsol pazarında yapmıyolar.

Benimki önyargı degil ben de senin gibi okuduklarıma ve araştırmalarıma göre konuşuyorum.Sonuçta hangisinin daha iyi oldugu umrumda degil yeterki biz tüketiciler kazansın tek istegim bu.Sadece cell adlı işlemcinin gercekten cok cok guclu bir işlemci oldugunu biliyorum her yonden yapısı ve mimarisiyle su anki işlemcilerden tamamen farklı.yukarda yazdıgım gibi cell işlemcisinin 50 civarı dvd goruntusunu aynı anda oynatabildigini bi fuarda gostermişler.Ben bundan cok fazla etkilendim ki şu anda bunu yapabilecek bi işlemci yok Xboxta bile .

BU arada kıcı kıytırık sony ve ya microsoft umrumda degil yesinler birbirlerini yeterki biz birbirimizi yemeyelim.

Bizimkilerde cıkarsa ya bi tane konsol valla ne guzel olurdu

• quote:

Orjinalden alıntı: Tayff
    Bu arada kıcı kıytırık sony ve ya microsoft umrumda degil yesinler birbirlerini yeterki biz birbirimizi yemeyelim.

Doğru söze ne denir
  • yaaa süper bi şey wallaaaa bende isitorum ps3
  • ikiside ilk çıktığı zamanlar fazla bi şey olmaz.hem daha pahalı olur.hem de fazla oyun olmaz.biraz bekleyip konsol almak en iisi
  • yav arkadaşlar ps2 de güzel oyunlar var daha tadına bakamadım dursunlar biraz yaw hele castlevania 3d sini Final fantasy serisi birde ahhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhh hagarın yeni 3d versiyonu oynamadım be
  • quote:

http://xbox360.ign.com/articles/617/617951p1.html

Burada yazanlar adamın aklını karıştırıyor..
    Burada yazanların doğruluğu var mı?

• quote:

Orjinalden alıntı: Alcohol

quote:

http://xbox360.ign.com/articles/617/617951p1.html

Burada yazanlar adamın aklını karıştırıyor..
    Burada yazanların doğruluğu var mı?

Onlar Microsoft un tüm basın organlarına gönderdi yazının orijinali. Yani ekstra yorum yok, tamamen Microsoft'un görüşü.

• SONY'EDE,MİCROSOFT'ADA KOCAMAN BİR
  • Mutlu olduğumuz zamanlardı heyt be o günlere dönmek isterdim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amulet

yav arkadaşlar ps2 de güzel oyunlar var daha tadına bakamadım dursunlar biraz yaw hele castlevania 3d sini Final fantasy serisi birde ahhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhh hagarın yeni 3d versiyonu oynamadım be
    Ps3 Aldınmı Peki hocam Ps2 oyunlarını tam oynqdınmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten çok güzel günlerdi be. Ne heyecanlı bekliyorduk şu konsolları. Zaman korkutucu derecede hızlı geçiyor gerçekten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl playstation in ilk çıktığı 95 yılları ne güzeldi. Derdimiz, tasamız, başımızda bela yoktu...

• bileydik ki o günler aslında güzel günlermiş bu zamana göre

kötü günleri geri de bıraktık artık daha kötü günler önümüzde playstation oyunculuğu adına :)
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Ortalama 1 oyunun 500tl den satıldığı bir yerde oyunculuk yapılmaz sadece yılda 1 oyun alıp tüm yıl o oyunu oynayan pes fifacılar gibi olacağız

• horta bak 13 yıllık hort olmaz ki 😆

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.