Şimdi Ara

SONY, PS3 ÇIKIŞ TARİHİNİ AÇIKLADI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
4.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kenkutaragi

quote:

Orjinalden alıntı: 17egemen

quote:

Orjinalden alıntı: devilmycry

ya kardeşim adam ps3 ün çıkış tarihini vermiş hemen xbox akbabaları dadanmış topiğe topici amacından saptırmayın ps3 vs xbox 360 başlığı altında tartışın nedir bu ya nerde ps3 ile ilgili bi haber olsa xbox 360 holiganları gelip abuk subuk yazılar yazıyor yeter kardeşim sanki bill gates besliyor sizi

Kimin holigan olduğu belli. Xbox'ın artılarını çekemiyen kişiler. HOLİGANLIK yapan kişiler nasılda kendini belli ediyor. Şurda tatlı tatlı tartışıyoruz. Burda yorum yaparkan sana mı sorcaz.

sadece bi haber vereyim dedim hem xbox sın ne artısıymış cihaz önce çıkacak hepsi bu bizde oynayacaz ps3 çıkınca onu alıp onuda oynayacaz iki de bir xbox sı niye katıyorsun anlamıyorum xbox 360 ve ps3 karşılaştırması nı defalarca yaptık biraz forumu gezin huzursuzluk çıkarma

Huzursuzluk falan çıkarmıyorum. Eğer birilerini rahatsız ettiysem özür dilerim ama sende diyosunki "xbox 360 ve ps3 karşılaştırması nı defalarca yaptık" ama o zaman ps3'ün çıkış tarihi belli değildi ve sadece bu durumun xbox için avantaj olacağını söyledim bu kadar. Tabi Sony holiganları hemen atladı..

• xbox mixboks bilmem ben hele. Ps2yi ben oyunları için aldım. Xboxa adam gibi 2 tane oyun çıkıyor. Granturismo 5 Finalfantasy xIII, Killzone 2, MGS4, tekkenler, soul caliburlar, resident evillar hep ps3 e çıkacak. Xbox' a çıkan oyunlar bir süre sonra Pcye çıkabiliyor. Onun için yimişim xbox360 ı
  • Lafın özeti
    Xbox çıksın alırız...
    ps3 2007 gibi çıkacak e 2 sene blu-ray yaygınlaşacak.
    4 senede eskir zaten xbox360 o zaman belki ps3 e geçeriz
    belkide yeninesil xboxa
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadikxp

Lafın özeti
    Xbox çıksın alırız...
    belkide yeninesil xboxa

Bence de en mantıklı davranış bu. PS3 çıkar, bakarız gerçekten X360 tan iyi olduğunu görürüz ya da programcılar 2-3 senede Cell işlemci mimarisine alışıp daha iyi şeyler yazmaya başlarlar o zaman X360 ı satıp PS3 alırız. Evlenmiyoruz ya biz bu konsollarla

Ama değmeyecekse iyi ki 1,5 yıl önce X360 almışım diye düşünür onunla geçirdiğimiz mutlu anları düşünür ( ), kendi kendimize seviniriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saluki -- 10 Ekim 2005, 18:47:08 >

• Yazıyı okurken bile kalp atışlarım hızlanıyor. Gersini siz düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Radical_Dreamer -- 10 Ekim 2005, 19:14:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadikxp

Lafın özeti
    Xbox çıksın alırız...
    belkide yeninesil xboxa

En doğrusu
  • Peki dostlar Xbox 360 ne zaman çıkıyo ne kadar Fiyatı ve Kopya Cd leri bulunurmu.? her ne kadar Ps3 ü daha çok sevsemde Xbox sa karşı hiç bi ön yardım yok .! Hatta koları daha iyi.! Oyunlarda Ps3 Üstün olur fakat Xbox da Altta kalmaz.!

Ne zaman çıkacak Xbox
  • quote:

quote:

ya kardeşim adam ps3 ün çıkış tarihini vermiş hemen xbox akbabaları dadanmış topiğe topici amacından saptırmayın ps3 vs xbox 360 başlığı altında tartışın nedir bu ya nerde ps3 ile ilgili bi haber olsa xbox 360 holiganları gelip abuk subuk yazılar yazıyor yeter kardeşim sanki bill gates besliyor sizi

Kimin holigan olduğu belli. Xbox'ın artılarını çekemiyen kişiler. HOLİGANLIK yapan kişiler nasılda kendini belli ediyor. Şurda tatlı tatlı tartışıyoruz. Burda yorum yaparkan sana mı sorcaz.

resmen marka taraftarlığ işte.xbox360 ın ps3 ten düşük olduğunu bile bile bu yorumlar

bi kere mantıken düşünün xbox360 tan 6-7 ay sonra çıkacak bir konsolun nasıl ondan düşük olmasını bekliyorsunuz.ps3 ün xbox 360 ı ezip geçeceği ortada tartışmanın anlamı bile yok.

ps3 ün oyun avantajını söylemiyorum bile

• sony nin biz oyunculara biraz saygisi olsa japonya ile diger kitalara ayni anda makinayi cikartir yapamaz cünkü bu japonlar cok bencil dir her seyden önce kendi irkini düsünür yaramaz bir millettir bunlar.ama microsoft a bak adamlar 22 kasim 2oo5 de amerika 2 aralik 2oo5 de avrupa üstelik 299 dolar ve 30 oyun dvd olarak . ps3 599 dolar blu grey 99 dolar 5-6 oyunla geliyor yani simdi xbox360 varken gidip ps3 ZIMPIRTISI alinir mi arkadaslar kendinize gelin lütfen ,OYUNCULARIN TEK VE GÜCLÜ,UCUZ TAS GIBI KONSOLU XBOX360 lütfen,ps3 alarak hayatinizin hatasini yapmayin KURTULUS XBOX360 DA DIR, simdiden hayirli olsun hepimize,milletimize
  • Walla Olaya noktayı koymak istiyorum Neden çünkü Benim ps2 im var ve çok seviyorum Ps3 favorim fakat şu anda her açıdan Xboxun Ps3 ten daha avantajlı olacağı kesin.! Şimdi ben şunu söylüyorum Diyorum ki Nba 2k6 yı Xbox 360 ta görüntüsünü beğenmeyen varmı Hemde bu ilk çıkacak oyunlarında ya sonraları müthiş olacak.! Daha 2 sene var Ps3 e Ohoho onu bekleyene kadar Xbox alınır çatır çatır da oynanır .!

Bide nasıl yani 30 oyun Dvd oalrak ne demek anlamadım.! yani 30 oyunda xbox çıkar çıkmaz piyasada mı olacak.!

Beni tek düşündüren Pes ve We seriri Yok değilmi Xboxda bu.!
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugay17

quote:

quote:

resmen marka taraftarlığ işte.xbox360 ın ps3 ten düşük olduğunu bile bile bu yorumlar

bi kere mantıken düşünün xbox360 tan 6-7 ay sonra çıkacak bir konsolun nasıl ondan düşük olmasını bekliyorsunuz.ps3 ün xbox 360 ı ezip geçeceği ortada tartışmanın anlamı bile yok.

ps3 ün oyun avantajını söylemiyorum bile

Ne marka takıntısı ya. Sen nerden biliyorsun bu arada ps3'ün daha güçlü olacağını. Ayrıca erken çıkma çok büyük bir artı değil mi. Öyle 6-7 ay da değil, 1,5 sene. Burda ben xboxu savunmuyorum gerçekleri söylüyorum. Sen bana marka takıntısı diyosun ama kendin "ps3 ün xbox 360 ı ezip geçeceği ortada tartışmanın anlamı bile yok" diyosun. Ben ise hangisinin daha iyi olduğunu bekleyip göreceğimizi söylüyorum. Lütfen mantıklı olun. Sinirlenmeden saygı sınırını aşmadan yorum yapın.

• ben diyorum ps3 ü daha çok sevmeme rağmen Xbox 30 kat daha mantıklı Haa başabaş çıksalardı o zaman Ps3 alırdım Fakat Xboz daha iyi.! Yalnız Xbox da Pes , WE filan çıkacakmı merak ettim.!
  • o ne arkadaş yaa adamlara bak ne diye bekliyecekmişiz o kadar acaba yaa
    kardeşim o zaman kadar teknoloji eskir yaa şimdiki ps3 grafikleri 2007 de normal karşılanacak ve de ps3 çıkacak haa oldu
    almıyorum lan ps3 felan xbox da almıyorum gidip bilgisayar alacam lan
  • quote:

Orjinalden alıntı: RevengeR

o ne arkadaş yaa adamlara bak ne diye bekliyecekmişiz o kadar acaba yaa
    kardeşim o zaman kadar teknoloji eskir yaa şimdiki ps3 grafikleri 2007 de normal karşılanacak ve de ps3 çıkacak haa oldu

• geçenlerde forumda bi eleman türemişti ona okutmak lazım bunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenkutaragi

quote:

Orjinalden alıntı: RevengeR

o ne arkadaş yaa adamlara bak ne diye bekliyecekmişiz o kadar acaba yaa

• quote:

Orjinalden alıntı: Vinsanity86

ben diyorum ps3 ü daha çok sevmeme rağmen Xbox 30 kat daha mantıklı Haa başabaş çıksalardı o zaman Ps3 alırdım Fakat Xboz daha iyi.! Yalnız Xbox da Pes , WE filan çıkacakmı merak ettim.!

Pes 6 X360 a çıkacak. Koray WE nin de çıkacağını söylemişti muhtemelen hata yapmamıştır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bmadran

quote:

Orjinalden alıntı: Vinsanity86

ben diyorum ps3 ü daha çok sevmeme rağmen Xbox 30 kat daha mantıklı Haa başabaş çıksalardı o zaman Ps3 alırdım Fakat Xboz daha iyi.! Yalnız Xbox da Pes , WE filan çıkacakmı merak ettim.!

Pes 6 X360 a çıkacak. Koray WE nin de çıkacağını söylemişti muhtemelen hata yapmamıştır..

resmi açıklama yok ama çıkar zaten pc de bile çıkıyor ama birazcık gecikmeli olarak önce ps2 1-2 ay sonra xbox ve pc lere

önce ps3 sonra xbox 360 ve pc lere çıkar konami silent hill içinde bunu planlıyor çünkü

• peki resident evil da Xbox a çıkarmı
  • www.gamespot.com

buraya gir

resident evil 5 2007 de ps3 ve xbox 360 a geliyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.