Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (830. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler aşağıdaki adreste olan satıcının birisiyle e-posta ile haberleştim playstation 5 adet ps4 + 5 adet oyun 500 dolar fiyat verdiler , 1 yıl uluslararası sony garantisi varmış k.kartı , paypal , bankaya para transferi ile ödeme yapılıyormuş hiçbir şekilde vergi falen filen ödememize gerek yok diye not düşmüşler , birçok ps cafe böyle alıyormuş

benim konuştugum firmanin ismi diviane electronic co

adres buhttp://www.alibaba.com/products/F0/playstation_4/CID180606.html?spm=a2700.7724838.49.2.1bJGMy

ne dersiniz beyler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: maykıl ovın

bu şekildede ps 1280e felan dnek geliyor hocam gayet iyi bende 2.kol+ooyunlu alcam 2.kol eurasialı olmasa beymagden parlak olanı alırdım 2.kolu satıp spot kol alıcam böylece daha avantajlı olacak şimdiden hayırlı olsun ikimizede

sizce 2.kol yerine ,orta düzeyde satıcının kabul edebileceği 2 oyun istesem saçma mı olur :)

Hayırlı olsun bu arada iyi oyunlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbmağduru -- 25 Ağustos 2015; 11:21:31 >
  • hbmağduru kullanıcısına yanıt
    Hiçte olmaz işine gelir satıcının hocam bence kol alıp kolu satıp oyun almak daha mantıklı
  • Şimdi yeni cihaz en uygun hangi satıcıda oluyor ? Oyunla birlikte
  • quote:

Hiçte olmaz işine gelir satıcının hocam bence kol alıp kolu satıp oyun almak daha mantıklı

Nasıl satıcam peki , sizde o tarz bir şey yapıcakmışsınız galiba
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Birde ilk jenerasyon olan CUH-1004 / 1006 ler var. En problemli modellerdir.

1116 ise 2. Jenerasyondur. Mavi Işık problemi için tasarımda Değişiklikler 2. Jenerasyonda yapılmıştır.

1216 ise 3. Jenerasyondur ve en problemsiz olan kasa. Yeni alacaklar sizin de dediğiniz gibi 1216 almalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okttay

Birde ilk jenerasyon olan CUH-1004 / 1006 ler var. En problemli modellerdir.

1116 ise 2. Jenerasyondur. Mavi Işık problemi için tasarımda Değişiklikler 2. Jenerasyonda yapılmıştır.

1216 ise 3. Jenerasyondur ve en problemsiz olan kasa. Yeni alacaklar sizin de dediğiniz gibi 1216 almalı.

Peki 4. Jenerasyon ne olacak, süper Hatasız mı

• WlcmToMyWrld kullanıcısına yanıt
    3 e göre daha az hatası olan veya daha az ısınan, güç tüketen bir Sürüm olacağı kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: okttay

3 e göre daha az hatası olan veya daha az ısınan, güç tüketen bir Sürüm olacağı kesin

Demek problemsiz kasa yokmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: hbmağduru

quote:

Nasıl satıcam peki , sizde o tarz bir şey yapıcakmışsınız galiba

Hocam ben urunu satin aldim ikinci kol ve gtav ile ikinci kolu nasil satarim derseniz ilan koyarsiniz yada bir dukkana satarsiniz

• Evet beyler goruntu bu acikcasi parlak daha guzel gibi ama tercih etme sebebim fan sesinin azlatilmis olmasi oldu birde yeni yani adi utunde

• Gittigidiyor mesaj atti
    Ps4 1Tb 1289Tl+100Tl chip para (ithallatci garantili) ile 1189 liraya geliyo fiyat iyi duruyo. Gelen chip paraya para ilave edilip 2.dualshock4 alinabilir.
    http://goo.gl/2N7QuA

Zaten problemsiz yazmadım. 3. jenerasyon şuan içlerinde en problemsiz olanı dedim.
  • AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    Sony garantili alın, 2 arkadaşım arıza yaptığı için sıfır cihaz aldı sony den. Hemde son çıkandan versiyondan veriyorlar. Tabi ki karar yine de sizin.
  • quote:

Evet beyler goruntu bu acikcasi parlak daha guzel gibi ama tercih etme sebebim fan sesinin azlatilmis olmasi oldu birde yeni yani adi utunde

Peki fan sesi o kadar fark ettiriyor mu ? Bilgilendirebilir misiniz acaba

Oynama fırsatı bulamadım falan sesi az mı çok mu belirtirim oynayınca

• Çok sıradan duruyor.
  • Fan sesi diye birşey yok beyler. Sony yapımı yanlış yapmış. Orta alt bacak büyükken kenar bacaklar küçük olmuş. İçinde CD dönerken de bu titreme sesi yapıyordu. Sizin fan sesi dediğiniz olay bundan ibaret. PS4 ün önü size dönükken sağ tarafta kalan tarafında bacak olmadığını farketmiştir bazıları. O tarafa kağıt filan koyun düzelir.
  • Öncelikle hayırlı olsun. Sony call center'ı arayıp PS'nin seri numarasını sorgulattırdın mı? Bu konu netleşmedi bir türlü.
  • PS4 almayı düşünen arkadaşlar ucuzbudurda 1289'tlye satılıyor yapılan yorumlara hitaben gayet makul ve iyi bir müşteri memnuniyeti gözlemledim açıkçası. Bende burdan alacaktım fakat bazı nedenlerden dolayı almak kısmet olmadı. Umarım yardımcı olabilmişimdir :)
  • 
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.