Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (705. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teknosada şu an ps4 alana oyunlarda 100tl indirim sunuyo.. oyun +ps4 1619 seviyesinde.. 100 tl çek verse daha iyi olurdu
  • Yokki şöyle güzel bir kampanya alalım
  • Ben geçtiğimiz cuma ps4+gta5 i media markttan sony eurasia garantili 100tl isbank cek kullanarak 1400e aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony center daki adam yarıyıl tatilinde bi indirim olur dedi ama tahmin.. garanti değil.. oyun +ps4 = 1400 e gelse hemen alıcaz
  • gittigidiyor'da %10 indirim çeki var. ps4 almak istiyorum, nereden alınmalı arkadaşlar tavsiye var mı?
  • Almanya'da Euronics mağazasından PS4 +1 controller 460€ yerine %20 indirimle 368€ ya mal ettim :D

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weritaserumok -- 15 Ocak 2015; 14:40:02 >
  • ismailkaya27 İ kullanıcısına yanıt
    Bence doğru çıkma ihtimali yüksek olan bi tahmin. bu hafta sonu almayı planlıyordum ama bi hafta daha bekleyelim bakalım. okullar 23 ocakta tatile giriyormuş..
  • pazar günü budapeşte'den döneceğim, 2 hafta önce kuzenime aldım ps4+far cry 4. isteyen olursa 1 tane Mediamarkt'tan alabilirim. 1200tl civarı
  • http://www.konsolkulubu.com/index.php?route=product/product&product_id=50

SONY EUROASYA GARANTILI 1300 TL
    GÜVENİLİR SİTEMİDİR ARKADASLAR?
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJARDEL

http://www.konsolkulubu.com/index.php?route=product/product&product_id=50

tavsiye edilmez kardesim.. sony garantili 1450 den aşagı yok şu an.. paralel ithalatlar o seviyede.. biraz bekle sömestır indirimi olacak dendi sony center da.. alacaksan sony center vs yerlerden direk al.. 3 kuruş kar edicem diye hazırkı parandan olma

• sömestır, mömestır hikaye yılbaşında da aynı senaryo vardı uygun fiyat bulanlar kaçırmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaya27

quote:

Orijinalden alıntı: byJARDEL

http://www.konsolkulubu.com/index.php?route=product/product&product_id=50

tavsiye edilmez kardesim.. sony garantili 1450 den aşagı yok şu an.. paralel ithalatlar o seviyede.. biraz bekle sömestır indirimi olacak dendi sony center da.. alacaksan sony center vs yerlerden direk al.. 3 kuruş kar edicem diye hazırkı parandan olma

sağolasın kardeşim ;)

• wwide1543 kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten millet sömestr olsun yaz tatili olsun daha çok talep edip oynuyo.sömestr indirimi tatil indirimi nedir :-D geçmişte yapıldıysa bilememde en yoğun vakit geçirilen zamana indirim beklenmesi saçma geliyo bana:-D

• Ve de ps4 e indirim beklerken ps3 lerinde 800 900 hatta bine kadar çıkan fiyatları çok ilginç.ps piyasasından ben hiçbirşey anlamadım.herkes ne koparırsa mantığında heralde.ps3 bu kadar pahalıyken ps4 düşermi bilemiycem

• trueblueee kullanıcısına yanıt
    hocam ithalatçı firma garantili. 1100 TL'ye alabilirsin ithalatçı firma
  • quote:

Orijinalden alıntı: trueblueee

Arkadaşlar fiyat 1299 tl. çok uygun değil mi?
    http://www.hepsiburada.com/liste/sony-playstation-4-500-gb-oyun-konsolu/productDetails.aspx?productId=oyunsonyplays4&categoryId=60003892&SKU=OYUNSONYPLAYS4

ithalatcı garantili normal hocam fiyat belkide fazla bile oalblir

• İthalatçı garantisi de sonuçta 2 yıl. Ne gibi dezavantajları olabilir? Bu şekilde alan ve garanti sorunu yaşayan var mıdır? Sonuçta sorun yaşadığımızda muhatap hepsiburada olmuyor mu?
  • quote:

İthalatçı garantisi de sonuçta 2 yıl. Ne gibi dezavantajları olabilir? Bu şekilde alan ve garanti sorunu yaşayan var mıdır? Sonuçta sorun yaşadığımızda muhatap hepsiburada olmuyor mu?

olmuyor dostum sen HBye göndersen de onlar HBye sağlayan yere senın adına gonderıyor degısen bır sey yok. PS4 degıl baska bir şey olsa belkı mantıklı ama çözülmeyecek bir sorun olursa çok ugrasman gerekebılır tuketıcı mahkemesı VS...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hot_sauce

quote:

İthalatçı garantisi de sonuçta 2 yıl. Ne gibi dezavantajları olabilir? Bu şekilde alan ve garanti sorunu yaşayan var mıdır? Sonuçta sorun yaşadığımızda muhatap hepsiburada olmuyor mu?

olmuyor dostum sen HBye göndersen de onlar HBye sağlayan yere senın adına gonderıyor degısen bır sey yok. PS4 degıl baska bir şey olsa belkı mantıklı ama çözülmeyecek bir sorun olursa çok ugrasman gerekebılır tuketıcı mahkemesı VS...

Açıklama için teşekkürler, ben bi düşüneyim bu olayı

• 
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.