Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (702. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.846
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vustic

quote:

Orijinalden alıntı: mhtmutlu

quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Fiyatlar uzun bir sure. 1500 civarinda olur heralde.daha ucuza sadece kupon arti kart bonuslari birlestirilerek yapilir.

İki kupon birleştirebiliyomuyuz mesela 1000/222 + 500/111 + tık hızı

Valla burda arkadaslar yaziyor bazen, su + bu +yeni uyelik vs.

Bunla ilgili bir konu varmı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Milithian

http://www.n11.com/sony-ps4-500gbpes-20152kolkulaklikhdmi-P37321786

Ben bundan aldım. Sony garantili PS4 + 2.Kol + PES 2015 1650TL idi. 222TL lik çekimi kullanarak kargoyla beraber 1433 TL ye geldi.

Metronom Elektronik diye aratınca forumda da daha önce bolca satış yaptıklarını ve çok olumlu yorum aldıklarını gördüm.

Pazar günü aldım pazartesi kargoladılar, sürat kargo ile gelmesini bekliyorum. Arayıp konustum Eurasia garantili kapalı kutu olduğu teyidini aldım metronomdan.

Gelince paylaşırım dedikleri gibimi değilmi.

Şu anda N11 de çek yok o nedenle en uygun gittigidiyordan alınabilir. Çek + Bonus puanla fena olmuyor ordada fiyatlar.

Hocam çekiniz önceden varmıydı yoksa satınmı aldınız
    bende tık hızı +222 tllil kuponu kombolamayı düşünüyorum http://m.n11.com/sony-ps4-500-gb-ps4-infamous-second-son-24-ay-eurasia-garanti-P41914258 şu ürünü alcam bide kol ekstradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Henry Cavill -- 6 Ocak 2015; 15:44:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mhtmutlu

quote:

Orijinalden alıntı: Milithian

http://www.n11.com/sony-ps4-500gbpes-20152kolkulaklikhdmi-P37321786

Ben bundan aldım. Sony garantili PS4 + 2.Kol + PES 2015 1650TL idi. 222TL lik çekimi kullanarak kargoyla beraber 1433 TL ye geldi.

Metronom Elektronik diye aratınca forumda da daha önce bolca satış yaptıklarını ve çok olumlu yorum aldıklarını gördüm.

Pazar günü aldım pazartesi kargoladılar, sürat kargo ile gelmesini bekliyorum. Arayıp konustum Eurasia garantili kapalı kutu olduğu teyidini aldım metronomdan.

Gelince paylaşırım dedikleri gibimi değilmi.

Şu anda N11 de çek yok o nedenle en uygun gittigidiyordan alınabilir. Çek + Bonus puanla fena olmuyor ordada fiyatlar.

Hocam çekiniz önceden varmıydı yoksa satınmı aldınız
    bende tık hızı +222 tllil kuponu kombolamayı düşünüyorum http://m.n11.com/sony-ps4-500-gb-ps4-infamous-second-son-24-ay-eurasia-garanti-P41914258 şu ürünü alcam bide kol ekstradan

Benim kendi hesabımda vardı çek hocam satın almadım. Ama çekleri kombolayamazsınız. İlk çıktığı zamanda sepet ve ürün kuponları vardı onlar kombolanıyordu ama artık onlar hiç çıkmıyor.

Sadece anında indirimler ve banka kampanyalarını çekle birleştirebiliyorsunuz, anında indirimler zaten genelde 20-30 TL anca oluyo. Güzel bi banka kampanyası olursa onla birleştirilebilir ama o çıkana kadarda piyasada 222TL lik çek kalmaz diye tahmin ediyorum.

Bu arada benim aldığım ürün geldi ve Sony Eurasia garanti belgesi çıktı. Ayrıca arayıp Sony çağrı merkezindende sorgulattım sorun yok. Mağazayı tavsiye ederim.

• bu aralar uygun fiyatlı nereler var acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hristos

bu aralar uygun fiyatlı nereler var acaba ?

oyunlu 1500e bulsak iyide,tek başınada 1500 lira vermek insanın içine oturur hepsiburada sony garantili beyaz 1470 lira artı cardfinansa 100 lira para puan veriyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

quote:

oyunlu 1500e bulsak iyide,tek başınada 1500 lira vermek insanın içine oturur hepsiburada sony garantili beyaz 1470 lira artı cardfinansa 100 lira para puan veriyo.

Fiyat iyi gibi duruyor fakat oyun + 2. kolla birlikte 1700'ü geçer.

http://www.n11.com/sony-ps4-500-gb-beyaz-oyun-konsolu-sony-garantili-2kol-pes15-P42694524

Bunu almak daha mantıklı.

• şuan euroasia garantili 1388 tlden ucuza var mı ?http://www.buroteknik.com/sony-playstation-4-500-gb-oyun-konsolu-distributor-garantili_137371.html

çek falan olmadan bu fiyata satmaları garip geldi ama 30 yıllık firmaymış
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

quote:

Fiyat iyi gibi duruyor fakat oyun + 2. kolla birlikte 1700'ü geçer.

http://www.n11.com/sony-ps4-500-gb-beyaz-oyun-konsolu-sony-garantili-2kol-pes15-P42694524

Bunu almak daha mantıklı.

ama sony garantili hocam o varda 1500e oyunlu ve 100 lirada parapuan verse hemen alıcam

• kliksa'da ki fiyatı.. world card'a da 50 tl puan veriyor..

1299 tl + 50 tl puan

http://www.kliksa.com/urun/sony-playstation-4-500-gb-pal-oyun-konsolu/980004572
  • quote:

Orijinalden alıntı: awolf34

kliksa'da ki fiyatı.. world card'a da 50 tl puan veriyor..

1299 tl + 50 tl puan

Ürün özellikleri üretici-distribütör firmalar ve çeşitli internet kaynaklarından alınmıştır. Özellik bilgilerinin doğruluğu tarafımızdan %100 garanti edilememektedir. Ürün bilgileri haber verilmeksizin değiştirilebilir.
    Ürün İthalatçı Firma Garantilidir.

PAL ve CE Belgesi Mevcuttur.

• quote:

Orijinalden alıntı: LithuM

quote:

Orijinalden alıntı: awolf34

kliksa'da ki fiyatı.. world card'a da 50 tl puan veriyor..

1299 tl + 50 tl puan

Ürün özellikleri üretici-distribütör firmalar ve çeşitli internet kaynaklarından alınmıştır. Özellik bilgilerinin doğruluğu tarafımızdan %100 garanti edilememektedir. Ürün bilgileri haber verilmeksizin değiştirilebilir.
    Ürün İthalatçı Firma Garantilidir.

PAL ve CE Belgesi Mevcuttur.

kliksadaki tüm ürünlerin altındaki açıklamayı okursanız aynısını görürsünüz.. sony eurasia garantili diye birşey yazmadım zaten dikkat ederseniz.. fiyatı görünce paylaşmak istedim, iyi forumlar..

• 1500 e oyunlu n11 de gördüm sanki. Ben daha makule bulabilirmiyiz diye bekliyorum.

• quote:

1500 e oyunlu n11 de gördüm sanki. Ben daha makule bulabilirmiyiz diye bekliyorum.

hocam gta 5 veya far c. bundle bulsak 1500e 100de parapuan tadından yenmez.
  • quote:

quote:

1500 e oyunlu n11 de gördüm sanki. Ben daha makule bulabilirmiyiz diye bekliyorum.

Aynen o civarda fiyatlar düşünüyorum zaten

• quote:

quote:

quote:

Mediamarkta ps4 + gta v = 1499..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaya27

quote:

quote:

quote:

mağazada mı? internette yok çünkü

• quote:

quote:

quote:

kliksada 1300 lira pal cihaz ama ithalatçı garantili sıkıntı biraz sanki,bu arada forumda bi sıkıntı var sanırım mesajları iki kere atmış sil dedim ama silmedide.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaya27

quote:

quote:

quote:

mağazada mı? internette yok çünkü

Mağazada evet.. elime aldım yokladim da.. far cry li Paket de vardı

• arkadaşlar ben playstation'ımı amerikadan getirttim. garantisi falan yok:)) dolar da ucuzken almıştım, 800küsür tlye gelmişti, uygun olmuştu baya.

ben 4-5 sene xbox kullandım ps4ten önce, hiç garantiyi kullanma ihtiyacı duymadım açıkçası. tabi yine siz bilirsiniz.

bu arada bir arkadaşa almayı planlıyoruz şimdi. migros'tan yada kliksadan online almayı deneyen oldu mu hiç?
  • 2014 son haftası 1220tl ye n11den garanti + oyun almadığıma çok pişmanım şimdi. Fiyatların düşeceği yok

• 
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.