Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15451546154715481549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yoney

2 saat kadar önce ben de Fransa Amazon'dan 500 gb slim modelini sipariş verdim.

Yıllardır zaten zaman ayıramıyorum diye diye Ps4 almamıştım, ama RDR 2 çıkınca inadımdan vazgeçmek durumunda kaldım :)

Umuyorum ürün sıkıntısız gelir.
    dostum ps4 ün hangi modelini aldın fransadan ve keç tl ye ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu linktekini aldım hocam:
    https://amzn.to/2S2lzQt?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Vergi dahil 228 euro'ya geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yoney Y kullanıcısına yanıt
    Türkiye ye gönderimi nasıl acaba araştırdınız mı? Geri gönderilme durumu var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önceki entry'lerdeki olumlu yorumlara güverenek sipariş verdim, sonucun nasıl olacağını göreceğiz :)

• yoney Y kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun diyelim o zaman :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler :) Bundan sonraki süreci de yine buradan paylaşırım.

• gta 5 te gaza gelip ps3 aldıydım, rdr2 de gelmeyecem, eninde sonunda çıkacak o oyun pc'ye.
  • Bu Fransa amazon veya diğer Amazonlar da satılan PS4 ler hangi versiyon ile geliyor malum kırma olayı

• mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
    Hepsi üst versiyon baktım kıramazsınız. Dil evrensel hepsinde her seçenek var.
  • Yok dün bitti maalesef.
  • acayip hırs yaptım bana nereleri kontrol etmem gerektiğini yazın günde 30 sefer bakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam yenilenmis olan slim mi acaba? Sıkıntı yaşar mıyız sorun ciksa

• toprak12345 T kullanıcısına yanıt
    şanslıymışsın :) ben 10'unda PRO siparişi verdim, 11'inde kargoya verdiler, kargo 11'i akşamı Türkiye uçağına verilir diye düşünürken Fransa ORLY denen yerde beklemeye alındı, 12'sinde Amazon Fr'ye iade edildi. Aynı gün sebebini sordum tehlikeli madde var içinde (PS4 controller Lithium pili) diye iade edilmiş dediler DHL'den. 13'ünde ise tekrar sipariş verdim (iade edilenin yerine), bu sefer stok sebebiyle teslimat zamanı 11 Ocak ile 12 Şubat arasında bir tarih olarak görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirphoenixx -- 17 Aralık 2018; 1:52:33 >
  • Patren kullanıcısına yanıt
    chatte karşına gelecek kişiye bağlı değişebiliyor, ilk seferde İngilizce biliyorsanız İngilizce devam edelim dedi karşıdaki, 2.de ben İngilizce biliyorsanız İngilizce devam edelim dedim, bilmiyorum dedi, Fransızca (google translate üzerinden ingilizce -fransızca) devam ettik.
  • Hocam yeri burası değildir sanırım da, acaba ps4 kullanmalık güzel projektör sıcak fırsatı var mıdır bildiğiniz?
  • bu ürünü almaya çalışıyorum ama türkiyeye gönderilemiyor diyor,

https://www.amazon.de/gp/product/B07HSJW7HK/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3CC3VN7AJRRIA&psc=1
  • sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Senin gibi birkac kisi magdur oldu uzuldum, sanirim sizinbolaylardan sonra onlem aldilar umarim sizinkide en kisa zamanda gelir

• vergi kargo dahil 250 euro ya slim 1tb mantıklı mıdır? bekleyelim mi?

https://www.amazon.de/gp/product/B07KMV94JF/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    evet yenilenmiş olan slim. Türkiyeden bir arkadaşa ulaştı sorunsuz.

Sorun yaşarsanız 1 yıl amazon.fr garantili iade edebilirsiniz veya değiştirebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15451546154715481549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.