Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kunglao

5.05 vers. amazondan alınma ps4 pro ederi ne kadardır arkdşlr ?
    2000 eder sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

Migros satışlarını bitirdin mi hocam?

Acaba Pro alsam mı diye düşünmeye başladım :)
    Kalmadı hocam migrosta maalesef. 3 mağazada var stok. Onlarda iade ve arızalıymış.

Ağrı doğubeyazıt

Ankara 5m

Beykent perlavista

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    sormayin hocam, razer fare aldim yaninda 100 liralik mouse pad hediyeli. sadece mouse en ucuz 330 tl internette. dh ye satisa koydum ikisini 270 tl den. takas fln onerenler oldu ama birisi cok sinirimi bozdu. fiyat abarti diyor, hadi dedim 240 ver satayim dalga mi geciyon diyor. bilmiyorum belki adam gecen senenin fiyatlarina gore fln degerlendiriyor ama bunun fiyati bu su anda. dedim bunlarla ugrasacagima kendim kullanirim dedim iyi oldu. fare cok farketmedi ama mouse pad efsane bisey cikti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

2000 eder sanırım

Alıntıları Göster
    tşklerrr
  • Turkcelde ki horizon rachet drive club bundleını alan oldu mu ? Sürümünü bilen var mı ?

• Arkadaşlar Türk Telekom faturalı hattım vesaire yok, bu taksitli versiyonu şubeye gidip senet vererek falan mı alıyoruz nasıl oluyor?

• Türk telekom olayını ben de merak ediyorum şubeden gidip satın alabilir miyiz direk hattım vb yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Playstaion pro 2600 aşağı yok gibi .. zam geldi galiba

• Zamanında amazondan pro alanlar çok iyi yaptı cidden.Fiyatlar uçmuş

• Cihazlar Müşteri Alımına/Geçişine Kapatılan Cihaz Kampanyaları diyor

Turktelekom kampanyası nanay olmuş..
  • vay arkadaş aralık 2016 da 780tl ye sıfır aldığım cihaza şimdi 2100tl diyorlar.ortalık fena karışmış. kozmoz yardımcınız olsun.
  • Uzun arayışlar sonrası Ankara’daki bir Turkcell iletişim merkezinde 3 oyunlu(g. turismo, unch 4, horizon z. dw+3 ay ps plus) paketi 1750’ye aldım.

Herhalde Ankara’daki butun tim’leri gezmisimdir. Ben diyeyim 25 siz deyin 30, hicbirinde yoktu. Bugun pes etmisken birinde buldum. Artan kurla hicbir bayide ps4 kalmadigi söylendi. Bayram sonrasi zamli fiyatlarla yeniden satisa sunulacagini söylediler. Tahminen 2100 olacak derler. Bilginize

Firsat kovalamaktan cigerim solmustu. Allah diger arkadaslara yardim etsin. Bulundugunuz sehrin tim’lerini gezin derim. İyi bayramlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 24 Ağustos 2018; 19:2:24 >

• ydn06 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Uzun arayışlar sonrası Ankara’daki bir Turkcell iletişim merkezinde 3 oyunlu(g. turismo, unch 4, horizon z. dw+3 ay ps plus) paketi 1750’ye aldım.

Herhalde Ankara’daki butun tim’leri gezmisimdir. Ben diyeyim 25 siz deyin 30, hicbirinde yoktu. Bugun pes etmisken birinde buldum. Artan kurla hicbir bayide ps4 kalmadigi söylendi. Bayram sonrasi zamli fiyatlarla yeniden satisa sunulacagini söylediler. Tahminen 2100 olacak derler. Bilginize

Firsat kovalamaktan cigerim solmustu. Allah diger arkadaslara yardim etsin. Bulundugunuz sehrin tim’lerini gezin derim. İyi bayramlar

ben de pro için cok dolaştım. ps4 2200 tl idi dr larda. cok cok iyi almışsınız

• https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/playstation-4-pro-1tb?place=device_category

turkcellde ki pro lar ile piyasada 2. eli 2500-2600 e satilan prolar arasinda fark var mi ?
  • Replikans kullanıcısına yanıt
    Giriş yap stok yok

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Sürüm farklı

• quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Giriş yap stok yok
    peki varsa alınır mı? buradaki 2 migrosta arkadaş sordurmuş var demişler
  • Replikans kullanıcısına yanıt
    Alınır tabi bu fiyattan

• 
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.